Filtrele

Markalar

Standartlar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

625 778
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
PND 96939
PANDA MISTRAL S3 SRC Bot
778,00₺

PND 6911N
PANDA ALFA NEOS S1P SRC Bot
625,00₺

Çelik Tabanlı İş Botları

İş güvenliği malzemeleri arasında olan çelik tabanlı iş botları özellikle herhangi bir kaza sonucu oluşabilecek hasarı en aza indirmek için üretilmektedir.  Bu kapsamda özellikle ayaklarımızı korumak için pek çok mekanik malzeme üretilerek, son zamanlarda yapılan araştırmalara örnek teşkil etmektedir. Genel olarak ulaşılan sonuç ise iş güvenliği kapsamında hazırlanan iş ayakkabıları performans derecesi ve çalışma ortamına uygunluk derecesine göre tercih edilmektedir.

  • Sivri cisim batması sonucu oluşabilecek yaralara karşı metal detaylı olmasına

  • Her türlü hırdavat malzemesinin oluşturabileceği kazaları engellemek

  • İnşaatta çalışanların yırtılma ve delinme risklerine karşı koruyucu ayakkabı kullanması

  • Kimyasal malzemelere karşı gelişebilecek tepkimeler sonucunda oluşan alerjik reaksiyonlar ve egzama belirtisi

  • Sulu alanlarda çalışanlar için kaygan zeminde düşüp yaralanmalarını önlemek için su kaydırmaz taban

  • Elektrik akımının yoğun olduğu çalışma alanlarında sıvılara karşı dayanıklı olmasıyla elektrik çarpması yaşanmaması vs. gibi durumlarda çalışma alanlarında kişileri koruma altına almak, ayaklarını rahat hissettirmek ve performanslarını olumlu yönde etkileyecek detaylara ciddi oranda dikkat edilmektedir.

Bunun yanında iş sağlığı güvenliği konusunda, maskeler, gözlükler, emniyet kemerleri ve koruyucu baretler işin uygunluğuna göre üretilerek, malzeme olarak koruyucu ve tamamlayıcı özellik taşımaktadır. Takdir edersiniz ki iş yerinde yaşanabilecek herhangi bir kaza, kesik, yara ve yanık gibi durumlar çalışanları haftalarca olumsuz etkileyerek işin akışını yavaşlatmaktadır. Bu sebeple deneyimli firma sahipleri bu tür güvenlikli ve koruyucu iş ayakkabılarını işçilerine temin ederek hem işini kontrol altına almakta, hem de kişilerin sağlığını koruma altına almakta oldukları görülmektedir.

 

Çelik Tabanlı İş Botları Modelleri

Günümüz şartlarında iş ayakkabısını neden giyilmelidir, sorusuna verilecek en güzel cevaplardan biri olan işçi sağlığı en önemli detaydır. Bu sebeple işçi sağlığı ve güvenliği konusunda firmalara günümüzde yasalarla belirtilen, dikkat çeken bazı kural ve özellikler iş ayakkabılarının kullanımı ve seçimi yönünde bilgi vermektedir. Güvenlik seviyelerine göre işverenler tarafından tercih edilen bu ayakkabılar su geçirmez deri, süet, çelik burun, çelik taban, kompozit- fiber özellikli, ayakkabı ve bot şeklinde ürünler gerek endüstriyel sektörde gerek ağır sanayide gerekse ticari alanda çalışanlar için piyasada satışa sunulmuştur. Özellikle ayaklar, el ve ayak parmakları üzerine gelebilecek tehlikelere karşı alınabilecek önlemler için üretilmektedir. Kısacası kırılma, yanma, ezilme, yaralanma gibi tehlikeli durumlara karşı önlem almak için üretilen çelik tabanlı iş botları modelleri, çalışma ortamının uygunluğuna göre çeşitlilik göstermektedir. Eğer uygun şartlar altında kullanılırsa uzun süre dayanıklılık gösteren bu ürünler her zaman tehlike oluşturabilecek durumlara karşı fayda sağlayacak ve hem işçi hem de işvereni koruma altına alabilecektir.

 

Çelik Tabanlı İş Botları Fiyatları

Özellikle ağır parçalar üzerine kurulu bir işyerinde çalışıyorsanız veya yanıcı ve patlayıcı bir ortamda ya da elektrik işleriyle ilgilen bir firmada çalışıyorsanız, mutlaka koruyucu önlem almanız gerekecektir. Bu sebeple iş güvenliği ve sağlığı açısından önem teşkil eden iş ayakkabılarından, çelik tabanlı veya çelik tabansız ürünleri tercih etmeniz fayda sağlayacaktır. Örneğin çelik tabanlı iş botları fiyatları ve modelleri gibi kullanımı rahat ve hafif bir ayakkabı temin ederek kendinizi koruma altına almak işte ki verimliliğinizi artırmaya yardımcı olacaktır. Bu güne kadar duyarlı firmalar tarafından kullanılması öngörülen iş güvenliği ayakkabıları hiçbir sorunla karşılaşılmamasına öncelik etmiştir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.