Filtrele

Kaydırmaz Buz Aparatı

Kış aylarında soğuk kentlerde yaşayan insanlar için buzlu yolda yürümek adeta bir işkenceye dönüşür. Buz tutmuş yol veya kaldırım oldukça kaygan bir zemin haline gelir. Düşme, ayağını burkma ve yaralanma riskleri buzlu yolda oldukça fazladır. Kaydırmaz buz aparatı kışın buzlu yolda rahat yürüyebilmek için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Ayakkabının altına yerleştirilen kaydırmaz buz aparatı buzlu yolda rahat yürümeyi sağlar.

Kaydırmaz Buz Aparatı Fiyatları

Kaydırmaz buz aparatı insan sağlığını koruyan ve güvenlik için kış aylarında kullanılması gereken bir aparattır. Bu aparat çetin kış şartlarında buzlu yollarda sizi koruma özelliğine sahip olmalıdır. Kaydırmaz buz aparatını internet adresimizden kaliteli ve uygun fiyat aralığı ile bulabilirsiniz. Sitemizden satın alacağınız ürünler kalite belgelerine, kargo ve teslimat sürecinde sorun yaşamadan güvenle kullanabileceğiniz garantiye sahiptir.

Kaydırmaz Buz Aparatı Faydaları

Ayakkabının altına takılan bu özel aparat ile düşme, ayağınızı burkma gibi yaralanma riskleriniz ortadan kalkar. Kış aylarında buzlu yolda yürümek artık tehlikeli ve korkutucu bir durum olmaktan çıkar ve adeta zevkli bir hale gelir. Kaydırmaz buz aparatı kış aylarında sizin için bir can simidi görevi yapar. Güvenle ve zevkle kullanılabilecek bir üründür. Kaydırmaz buz aparatını bir kez kullandığınızda bir daha vazgeçemezsiniz. Çünkü artık kış ayalarında yürümek ve gezmek keyifli hale gelir.

Kaydırmaz Buz Aparatı Özellikleri

Kaydırmaz buz aparatı kışın buzlu yollarda rahat yürüyebilmeyi sağlayan özel bir aparattır. %100 kauçuk malzeme ile üretilir. Tabanına özel alaşımdan yapılmış çiviler yerleştirilmiştir. Bu çiviler buzlu yolda tutunmayı sağlayarak kaymayı önlemek için dizayn edilmiştir. Ayakkabı numarasına uygun boyutlarda üretilir. Ayakkabınıza uygun ölçülerde aldığınız kaydırmaz buz aparatı ayakkabıya kolayca takılır ve istenildiğinde çıkarılabilir. Farklı ayakkabılarınıza takarak her ayakkabınızda kullanabileceğiniz özelliktedir.

Çivili kaydırmaz taban alta gelecek şekilde ayakkabının ön kısmından topuk kısmına doğru geçirilerek takılır. Ayakkabının altına ve kenarlarına tam olarak oturttuğunuzda artık güvenle kullanabilirsiniz. Buzlu yolda kaydırmaz buz aparatı ile rahat bir şekilde yürüyebilirsiniz. Ağırlık yapmaz, ayağınızı rahatsız etmez ve yürüyüş şeklinizi bozmaz. Kaydırmaz özelliği ile buzda düşme, ayakta incinme, burkulma gibi sorunlar yaşamadan rahat ve keyifli yürüyüşler yapabilmenizi sağlar.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.