facebook piksel
 
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
sevenspikes.themes.electronics.common.navigation

Baskı Nakış Hizmetleri

   

Günümüz dünyasında kurumsal kimliğimizi tanıtmanın tartışmasız ilk ve en önemli yolu firma logonuzdur. Kurumsal kimliğinizi ön planda tutmak için vazgeçilmez bir reklam olan logo, bir ürünün, firmanın ya da hizmetin isminin, harf ve resimsel öğeler kullanılarak sembolleştirilmesidir.

Firmamız kurumsal logonuzu satın aldığınız ürünlerin üzerine baskı veya nakış olarak uygulayabilmektedir.

Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışımızla sektörümüzün logo uygulamalarında en iyi standartları kullanan firması olmaktan gurur duyarak, bize güvendiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Baskı Çeşitlerimiz

Transfer Baskı
Transfer baskıda grafik bir şablona gerilmiş ipeğin yüzeyine aynalanarak  foto emisyonları yardımıyla aktarılır. İkinci işlem grafiğin  boya yardımıyla transfer  kağıdına incecik aktarılmasıdır; daha sonra kurutulup pres ısısı yardımıyla ürüne uygulanır. Kullanım amacı ince, detaylı veya renk sayısı fazla olan grafiklerde kusursuz sonuç almaktır.

Serigrafi Baskı
Serigrafi baskıya ipek baskısı veya özgün baskı adı da verilmektedir. Serigafi baskıda grafik  bir şablona gerilmiş ipeğin yüzeyine foto emisyonları yardımıyla aktarılır. Daha sonra bu şablon üzerine boya dökülüp grafik ragle lastiği basıncı  ile baskı yapılacak malzemeye transfer edilir.
Baskının uzun süre solmadan dayanıklı kalması istenilen yerlerde serigrafi baskı tercih edilir.

Folyo Flex Baskı
Fo
lyo Flex baskı grafiğin mevcut bulunan folyolardan  ploter makineleri yardımıyla kesim yapılarak daha sonra uygun sıcaklıkta ayarlanmış pres ile  ürüne uygulanmasıdır. Ploter makineleri elmas uç ile kesim yapabilen makinelerdir.
X, Y, Z düzleminde kesim yapabildiğinden her türlü şekli ve yazıyı kesebilmektedir.

Özellikleri:

  • Hoş görüntü
  • Sıkı dokunuş
  • Darbelere ve sürtünmelere karşı dayanıklılık
  • Pürüzsüz yüzeylerde kayganlık özelliği

Dijital Baskı
Geleneksel ofset baskı tekniğinde kullanılan, film ve klasik anlamdaki kalıp gibi iki vazgeçilmez unsurun ortadan kaldırılmasıyla, herhangi bir fotoğraf, diapozitif, negatif ve basılmış görüntünün, tarayıcılarla yada doğrudan dijital kameralar yoluyla bilgisayara aktarılarak, üzerinde çalışılıp değişiklikler yapılmasına; bilgisayarda metin, grafik, çizim v.b. birleştirilerek bir grafik dökümanın bir dijital baskı makinası yardımıyla doğrudan baskı materyaline basılmasına olanak tanıyan bir baskı sistemidir.  Çok renkli veya fotoğraf niteliğindeki diyaznlar için kullanılır.