facebook piksel
 
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
sevenspikes.themes.electronics.common.navigation

Eğitime Destek Projelerimiz

İŞMONT İ. HALİL BİLDİRİCİ ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ İnşaatı Tamamlandı, 18.09.2006

İş elbiseleri eğitime destek

İŞMONT Akyazı/Kuzuluk'da yaptırmış olduğu Endüstri Meslek Lisesi inşaatını 2006 Eylül ayında tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığına devretti. 2004 yılının Haziran ayında temeli dönemin Sakarya Valisi Cahit Kıraç ve İŞMONT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bildirici tarafından atılan sekiz derslikli meslek lisesi, 2006-2007 eğitim-öğretim döneminin ilk ders günü olan 18.09.06'da öğrencilerine kapılarına açtı.

Dönemin Milli Eğitim Bakanı Sayın Hüseyin Çelik, ülkemiz eğitimine göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı, hayırsever işadamı Genel Müdürümüz Mehmet Bildirici' ye yapılan törenle teşekkürlerini sunup, takdir plaketi vermiştir. Ülkemiz gençlerine meslek edindirme imkanı sağlayan ve Eğitim-Öğretim sathında bir mihenk taşı olan okulumuz, İŞMONT camiası için bir gurur kaynağıdır.

Okulumuz web adresine www.ismonthalilbildirici.meb.k12.tr linkine tıklayınız.

OKULUN BÖLÜMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İŞMONT HALİL-MEZİYET BİLDİRİCİ İLKOKULU-ORTAOKULU

İş elbiseleri eğitime destek

Gaziantep Valiliği tarafından başlatılan “Bir Okul Bin Gelecek” ve “Geleceğe Bir Tuğlada Sen Koy” kampanyaları kapsamında, Genel Müdürümüz Mehmet Bildirici tarafından Gaziantep'in Nizip ilçesinde yeni bir okul yaptırılmıştır. Genel Müdürümüz'ün anne ve babasının adı verilen 33 derslikli “İŞMONT HALİL-MEZİYET BİLDİRİCİ İLKOKULU VE ORTAOKULU” 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında ilk öğrencilerine kapılarını açtı.

Açılış törenine, Gaziantep Valisi Erdal Ata, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Şan, Ali Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Kaymakam vekili Mustafa Gül, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, bürokratlar, okul müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan Gaziantep Valisi Erdal Ata, devlet vatandaş işbirliği çerçevesinde Mehmet Bildirici tarafından yaptırılan İŞMONT HALİL MEZİYET BİLDİRİCİ İLKOKULU VE ORTAOKULU'nun açılısını yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Genel Müdürümüz Mehmet Bildirici, açılısını gerçekleşen okulun ögrencilere, ögretmenlere ve tüm Nizip halkına hayırlı olmasını dileyerek şöyle konuştu:

"Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır anlayışıyla, eğitimin en öncelikli mesele olarak ele alınmasını gerektiğini düşünüyoruz. Ailemizin bu tür projelerinin önümüzdeki yıllarda da devam etmesini amaçlıyoruz. Allah’a şükürler olsun ki; anne ve babamız hayattayken isimlerini taşıyan böyle bir eseri görmeleri bize kıvanç vermektedir. Bu nedenle ben bize yatırımı yapmakta destek olan herkese teşekkür ediyor ve bu güzel okulun tüm ilçeye,eğitim camiasına hayırlar getirmesini diliyorum."

Yapılan konuşmaların ardından Gaziantep Valisi Erdal Ata tarafından Mehmet Bildirici ve ailesine plaket ve berat takdim edildi. Tören protokol üyelerinin okulun kurdelesini kesmesiyle son buldu.

Okulumuzun nice öğrenciler yetiştirip, geleceklerinde başarılı ve ülkemize hayırlı birer birey olmaları adına bir basamak olmasını diliyoruz. Firmamızın ve tüm İŞMONT camiasının gurur kaynağı olan okulumuzun hepimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederiz.