Filtrele
Kategoriler
Marka
Renk
Beden
Fiyat Aralığı
1 1230

3M Kulak Tıkacı

Gürültülü bir ortamda çalışan insanların, mesleki hastalıktan korunması çok önemli. Zaman içerisinde kulak zarında oluşan problemlerin duyma sorunlarını beraberinde getireceğini unutmamak gerekir. Neyse ki bu konuda sağlıklı ürünlerle birlikte tedbir almak şimdi çok daha kolay. İnsanların ihtiyacını ucuz ve sağlıklı seçeneklerle karşılayan firma, yarattığı çözümler ile birlikte gerçekten herkes için olumlu bir sonucu gündeme getirmektedir. Ucuz kaliteli ve nitelikli ürünlerle birlikte tedbir almak şimdi gerçekten çok daha kolay. Özellikle de bu iş için kullanılan 3M kulak tıkacı, birbirinden farklı ürün modelleri ile beraber insanlar için kesinlikle dikkate değer ve kayda değer sonuçları göstermek durumundadır.

 

İş yeri eğer yüksek seli ve basıncı yüksek bir iş yeri ise bu iş yerinde çalışanlar kulak tıkacı kullanmalıdır. Kulak tıkacının kullanım amacı yüksek seslerin belirli bir zamandan sonra kulak sağlığına zararlı olmasıdır. Özellikle basınçlı bir ortam ise yüksek ses kulaklara daha çok zarar verecektir. Bu yüzden bu tür iş yerlerinde kulak tıkacı kullanmak önemli ve zorunludur. İş güvenliğini sağlayan kişiler tarafından mutlaka temin edilmeli ve çalışanlara kullandırmalıdır. 3M kulak tıkacı yüksek sesli çalışma ortamlarında kulak sağlığınızı korumak için önemli bir materyaldir.

 

3M Kulak Tıkacı Çeşitleri

Kaliteli ve standardı yüksek ürünlerin, özellikle kordonlu ve tekli modelleri burada dikkat çekmektedir yıkanabilir. Seçenekler veya kullan at modellerin, gerçekten önemli bir potansiyel bakımından sonuçlarını burada görmek çok önemlidir. Son derece temiz ve sağlıklı malzemeden üretilmiş olan 3M kulak tıkacı çeşitleri, kullanıldığı yerde insanlar için sağlık ve güvenlik anlamına gelmektedir. Buradaki nitelikli ürünlerle birlikte ortaya çıkmış olan performans pek çok kişinin değerlendirmek istediği kaliteli seçenekleri göstermektedir.

 

3M Kulak Tıkacı Fiyatları

Uygun ürünlerle birlikte güvenilir tedbirler almak insanlar için gerçekten iyi bir özgüven yaratmaktadır. Sahip olduğu geniş imkânları ortaya koyduğu fırsatlarla değerlendiren firma çözümleri, sizin için gerçekten dikkate değer sonuçlar ve avantajlar yaratmış durumdadır. Son derece bilinçli bir biçimde müşteri memnuniyeti adına yapılan çalışmalar, ürün kalitesini en iyi şartlarda değerlendirme hususunda iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Özellikle de 3M kulak tıkacı fiyatları, rakamsal boyutları en iyi biçimde gösteren avantajları ortaya koymaktadır.

 

Kaliteli 3M Kulak Tıkacı Fiyatları

Hem kaliteli hem de uygun ürünler noktasında sizin için ideal değerlendirme sonuçlarını burada gözden geçirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için avantajlar yaratmış sektörün, gerçekten burada önemli çalışmalarını yakından görmek mümkün olmaktadır. Emniyetli ve kullanışlı olduğu halde ucuz olacak ürün seçeneklerinin, özellikle masrafları minimum seviyede tutmak konusunda insanlara büyük katkısı var.

 

Kaliteli 3M kulak tıkacı fiyatları uygun olduğu gibi, tedarik fırsatları ile birlikte özellikle ihtiyaçlarınızı buradan toplu bir şekilde karşılamalısınız. Koruyucu, sağlıklı ve nitelikli ürünler ile birlikte müşteri memnuniyetini tedarik etme noktasında kaliteli ürünlerden alınan yardımlar çok önemlidir. Kullanışlı, sağlıklı ve avantajlı ürünler, yeri geldiği zaman yaratmış olduğu mükemmel çözümler ile birlikte insanlar için önemli kolaylıkları gündeme getirmeye devam etmektedir. İyi bir kalite seviyesi ve yüksek standartlar noktasında, herkes için uygun şartları burada gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi sembolize eden seçenekler ile birlikte buradaki avantajlı ürün modellerini en iyi şekilde fırsata dönüştürmek mümkün olmaktadır. Oldukça kaliteli ürünlerle birlikte karşımıza çıkmış olan muazzam kategori seçenekleri, hem ihtiyaçları karşılayacak hem de sağlıklı ürünlerle birlikte insanlara en iyi cevabı verecektir.

 

3M Kulak Tıkacı Çeşitleri Nelerdir?

Kıvrımlı ve düz mantar şeklinde olan kulak tıkaçları mevcuttur. Bu tıkaçlar ipli ve ipsiz kullanım sağlayarak isteğinize göre kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanırken rahat etmeniz açısından oldukça rahat bir tasarım sağlanmıştır.

 

Yüksek ses içeren bütün işlerde kulak tıkacı kullanmak şarttır. Özellikle fabrika gibi ortamlarda 3M kulak tıkacı kullanmak zorunluluktur. İş güvenliği uzmanları çalışanlara bu ürünün kullanması için sürekli uyarılarak kullanılmasını sağlamalıdır. Yapılan denetlemelerde koruyucu aparat olan kulak tıkacının kullanılmadığı far edildiğinde cezai işlem uygulanabilmektedir. Bu yüzde iş verenler koruyucu aparatı bulundurmak ve işçilerine kullandırma zorundadır.

 
3M Kulak Tıkacı Neden Kullanılır?

Yüksek ses ve basınçlardan korunmak için 3M kulak tıkacı kullanılmaktadır. Yüksek sesin zamanla kulak sağlığını bozduğu uzmanlar tarafından açıklamıştır. Böyle bir sağlık sorunu ile karşılaşıp iş gücünden düşmek istemiyorsanız mutlaka kulak tıkacı kullanılmaktadır. Özellikle fabrika ortamlarında birçok makine aynı anda çalıştığı için yüksek ses meydana gelmektedir. Bu ses bu ses çalıştığınız anda fark etmeseniz de dışardaki hayatınızda daha az duymaya başladığınızda kulaklarınıza verdiği zararı görmüş olacaksınız. Bu yüzden yüksek sese maruz kalan tüm iş yerlerinde kulak tıkacı kullanmak zorunludur.

 
3M Kulak Tıkacı Nasıl Bir Yapıya Sahiptir?

Kulak yapısına uygun kulak içerisine yerleştirilecek şekilde ve küçüklüktedir. İpli ve ipsiz kullanımları mevcuttur. İpli olan kulak tıkaçları çalışma esnasında kullanımı rahat olan ürünlerdir. Kulaktan çıktığı anda yere düşmesini engelleyecektir. Kulak iç kısmına denk gelen bölümü silikon yapıdadır. Bu sayede kulağınızda rahatsız edici bir durum yaşamazsınız ve daha rahat çalışabilirsiniz. Silikon yapısı sayesinde zamanla kulağınızda olduğunu bile unutacaksınız ve daha rahat edeceksiniz. Düz silindir şekline sahip olanlar kulaklarda rahatlık sağlayabilmektedir. Kıvrımlı yapıdaki 3m kulak tıkacı kulağı tamamen kavrayarak düşme riskini en aza indirgeyen bir üründür. Kıvrımlı kulak tıkaçları silikondan düz kulak tıkaçları ise köpükten yapılmaktadır. Kulak tıkaçları hijyen ve kulak sağlığı açısından ya kişiye özel sahiplendirilmeli ya da tek kullanımlık ürünler tercih edilmelidir. Zamanla kirlenebilen kulak tıkaçları hijyen açısından tek kullanımlık ürünler kullanılması daha faydalı olacaktır. Daimi kullanılacaksa da genel kullanımdan uzak kişiye özel bir ürün olmalıdır.

14 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ve Çerez (Cookie) Kullanımı ilkelerini

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.