Filtrele

Markalar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

247 606
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
01 M007-09K
Kadın İş Ceketi Uzun Kollu
Web'e Özel Fiyat
375,00₺
465,00₺
%19

01 M007-09
Kadın İş Ceketi Uzun Kollu
477,00₺

01 M034-02
Hemşire Ceketi Beyaz
Web'e Özel Fiyat
250,00₺
367,00₺
%31

01 M017-04
Jile Askılı Bayan
247,00₺

01 M007-06
Erkek İş Ceketi Kısa Kollu
Web'e Özel Fiyat
299,00₺
428,00₺
%30

01 M007-04
Erkek İş Ceketi Uzun Kollu
Web'e Özel Fiyat
299,00₺
454,00₺
%34

Colorish Kadın Üst Üniforma
Colorish Kadın Üst Üniforma
Tükendi
ISM 0703
Colorish Kadın Üst Üniforma
TÜKENDİ

Jile Papatya Detaylı
Jile Papatya Detaylı
Tükendi
01 M017-08
Jile Papatya Detaylı
TÜKENDİ

Otel Personel Ceket

Otelde çalışan personelin bütün kıyafetleri özel olmalı ve bütün personelin birbiriyle bağlantısı kıyafet bütünlüğü ile net bir şekilde ortaya konmalıdır. Firmaların tercihi için hazırlamış olduğumuz birbirinden farklı seçenekler içerisinde çok hoş ve şık duruşuyla dikkat çeken otel personel ceket modelleri önemli bir yer tutuyor.

Gerek erkek gerekse de bayan personel için özenle tasarlanmış bu kıyafet modelleri firmanın işini ne kadar ciddiye aldığını net bir şekilde göstermektedir. Temiz, titiz ve hijyen kurallarına dikkat eden elemanların, konaklama tercihinde bulunan insanlar için iyi bir görüntü ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. İşini ciddiye alan ve görevini layıkıyla yerine getiren bir personel elbette ki ekipman ve kıyafet kalitesi ile birlikte farkını daha net bir şekilde ortaya koymak durumundadır. Firmamız bu ve benzeri konularda ihtiyaçlarını karşıladığı gibi özellikle kaliteli ve modaya uygun kıyafetler noktasında çok önemli çözümler ortaya koymaya devam ediyor.

Otel Personel Ceket Modelleri

Elbette ki bütün otel personelinin aynı görevi üstlendiğini söylemek mümkün değil. Her bir göreve uyumlu kıyafet seçenekleri aslında müşteriler açısından da ayrıca bir özellik olarak kendini göstermektedir. Kendi işine uygun otel personel ceket modeli ile birlikte personelin bu konuda avantajlı bir tercih ile beraber ergonomi desteği aldığını görebiliyoruz.

Bütünlük konusunda son derece etkili bir kıyafet seçeneği ve ekipman kalitesi, tüm personelin daha verimli bir şekilde çalışmasına katkı sağlamaktadır. Oldukça büyük işletmelerin kıyafet konusundaki ihtiyaçlarını karşılayan firmamız bu konuda siparişleri yerinde ve zamanında teslim etmek suretiyle ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyor.

Turizm yatırımları ile büyüme pozisyonuna geçmiş olan çok sayıda şirket için hazırlamış olduğumuz kıyafetler, müşteriler üzerinde gerçekten iyi bir etki bırakmış durumda. Hem modelleri hem de kullanım alanı ile birlikte ekipman kalitesi ve kıyafet seçenekleri gerçekten bu konuda hassasiyeti ve firmamızın ciddiyetini ortaya koymaya devam ediyor. Altyapımız çok yeterli olmakla beraber, çok sayıda personelin ihtiyacını aynı zamanda karşılayacak sisteme ve avantaja sahibiz.

Otel Personel Ceket Fiyatları

Genel olarak takım şeklinde düşünülen otel personel kıyafetlerinin her biri özel olmakla beraber, ceket modelleri üzerinde biraz daha dikkatli düşünmek gerekebilir. Her biri olağanüstü tasarım olan ve kullanan insanlar avantaj sağlayan ürün ve hizmet seçenekleri, otel personelinin kendi görevinde daha başarılı olmasını sağlamaktadır. Bayan personel için farklı erkek personel için farklı olan otel personel ceket modelleri, özellikle görev bölümü ve iş farkı ile da yine model olarak çeşitli görüntüler ortaya koymaktadır.

Doğru ve şık bir kıyafet tasarımı ile birlikte insanlara güven veren personelin burada bir ayrıcalık ve avantaj adresi olarak çalışmaları gerçekten firmasının itibarı açısından çok büyük önem taşımaktadır. Çok firmanın turizm sektöründe yaptığı yatırımlar düşünülürse yapılan masrafları değerlendirmek ve fırsata çevirmek açısından kıyafet konusunda da çok seçici davranmak önemli. İletişim kurmanız halinde firmamız bütün ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılayacaktır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.