Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

266 1077
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
3M HYX1
3M™ HYX1 Peltor X1 için Hijyen Pedi
Web'e Özel Fiyat
266,90₺
333,90₺
%20

3M X3P3 Barete Takılabilir Kulaklık
3M X3P3 Barete Takılabilir Kulaklık
Tükendi

3m Peltor Kulak Koruma Ürünleri

Yüksek seslere maruz kalan bazı meslek grupları bulunmaktadır. Bu gürültü ve seslerden korunmak için kulaklık veya sesin azlığına göre kulak tıkacı kullanılmaktadır. Ama bazen yetkili birim ile iletişime geçmek gerekmektedir. Bu kulaklıklar dışarıdan gelen sesleri çok iyi bir şekilde duyulmasını engellemektedir. Bu yüzden 3m peltor kulak koruma mevcuttur. Bu kulaklığın mikrofonlu kulaklık, bluetooth özellikli kulaklıklar ve dahili Fm radyolu kulaklıklar mevcuttur.

  • Katlanabilir baş bantı bulunur.

  • Kendinden emniyetli özelliği bulunup, duymak veya duymak istemediği sesleri kontrol edebilir.

  • Mini kablosu sayesinde bilgisayar ve usb ile kolaj şarj edilebilir.

  • Tek boyut olmasına rağmen her kulak boyutuna uyum sağlamaktadır.

  • Sağlam köpük özelliği sayesinde bükülmelere ve darbelere dayanıklıdır.

  • Çalışan hareket halinde olduğu zaman bile ulaşımı kolaydır.

  • Kulaklıklar temiz kullanıldığı takdirde uzun ömürlü olmaktadır.

  • İşyeri ve gürültü ortamın seviyesini ölçerek kontrol sağlar.

3m Peltor Kulak Koruma Kullanımı

Üst düzey koruma ve özellikleri sayesinde kulak koruma, konuşabilme imkanı ve çalışan çok rahat ulaşabilme imkanı sağlar. Bu kulaklıklar en iyi köpükler kullanılarak üretilmiştir. Geniş kulaklığı, düşük basınçlar korumak amacı ile bir sıvı köpük kombinasyonunla elde edilmiştir. 3m Peltor kulak koruma yumuşak dokulu, hijyenik folyo ile kaplı havalandırma kanallarına sahiptir. Kulak koruma halkaları çok hafif olması aldatıcı gelebilir. Düşük profil tasarıma rağmen yüksek seviyede gürültü azaltma kapasitesine sahiptir. Çok uzun süreli kullanımda sabit basınç için, en iyi bant tasarımı, paslanmaz çelik tel çeşitleri mevcuttur. Kafa bandı, katlanabilir ense bantı, ve barete takılabilir modeller aynı zamanda istenilen renkler mevcuttur.

3m Peltor Kulak Koruma Ürün Fiyatları

Sağlık denince akla ilk gelen kanser hastalığı veya kalp hastalığıdır. Ama hastalıklar bir tek  bundan ibaret değildir. Bu hastalıkların iş hastalıkları bulunmaktadır. Günümüzde bir çok meslek hastalığından dolayı emekli olan kişiler vardır. Tekstil fabrikalarında çalışan işçiler çok fazla gürültüye  maruz kaldıklarından dolayı yüksek sesle bağıra bağıra konuşmaktadırlar. Bunun akabinde işitme kayıpları da meydana gelmektedir. Bunların önüne geçebilmek için mutlaka kulak koruma cihazları takılmalıdır. Teknolojinin evimizin içine kadar girmesinden dolayı artık her şey çok hassaslaştı. Bilinmeyen bir çok hastalık türü ortaya çıktı. Bu yüzden gürültü seslerden kendimizi korumamız gerekmektedir. Bunlar için 3m peltor kulak koruma ve kulaklık kullanılarak önüne geçilebilir. Bir kişi sağlıklı olduğu sürece kazanç sağlamaktadır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.