Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

365 2555
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 9911 0029-99
Cerva Plum 4770 Göz Yıkama 2'li Set
2,555,00₺

03 T128-01
Kimyasal Göz Solüsyonu
838,00₺

03 T124-01
Göz Solüsyonu 2'li Duvara Monte
1,167,00₺

Cerva Plum 4604 Göz Yıkama Solüsyonu 500 ml
Cerva Plum 4604 Göz Yıkama Solüsyonu 500 ml
Tükendi
Cerva Plum 4752 pH Nötr Göz Yıkama 200 ml
Cerva Plum 4752 pH Nötr Göz Yıkama 200 ml
Tükendi
Cerva Plum 4691 Göz Yıkama Solüsyonu 200 ml
Cerva Plum 4691 Göz Yıkama Solüsyonu 200 ml
Tükendi

Göz Duşu

Çalıştığınız ortamın durumuna göre belli bir takım riskler karşınıza çıkabilir. Özellikle kimyasal yanıklar ve yabancı maddelere karşı gözü koruma konusunda alınan tedbirler çok önemlidir. laboratuvar kaynak ve benzer ortamlarda çalışan insanların, çoğu zaman riskli bir durumda olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Göz duşu gibi tedbirler ile beraber, burada alınacak önlemler, gerektiği zaman insanların sağlığını koruyacak bir sonuç ortaya koymaktadır.

 

Özellikle bu konuda etkin bir şekilde çalışmalarını sürdüren firma bütünlüğü, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri size ulaştırma konusunda çok nitelikli sonuçlar yaratmaya devam etmektedir. Sağlıklı ve kullanışlı ürün hassasiyeti noktasında yapılan çalışmalar, gerçekten çalışan kesim için önemli bir memnuniyet ortaya koymak durumundadır. Asit ve benzeri maddelerin yanı sıra pH derecesi değiştiği için, burada kornea yanıklarının ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Bunun alınacak tedbirler ile birlikte giderilmesi mümkündür.

 

Gözlerimiz en hassas ve en önemli duyu organlarımızdan birisidir. Gözlerimiz olmadan hiçbir işi yapamayız. Bu yüzden göze zarar gelmemesi için göze zarar veren işlerde mutlaka koruyucu gözlük veya kimyasal maddelere karşı göz duşları bulundurulması gerekir. Eğer bu göz duşlarını kullanmazsak gözlerimizi kaybedebilir, bir daha iş göremez hala getirmiş oluruz. Göze zarar veren bir şey olduğunda saniyeler bile çok önemlidir. Hemen müdahale edilmesi gerekir. Bu nedenle göz duşu göze zarar olabilecek iş yerlerinde mutlaka bulunulmalı kolay bulunacak yerde bulundurulmaları gerekir. Göze kimyasal madde asit, kostik, alkali bir maddeler değdiğinde ya da tahta, taş, toz kir metal çarpmaları gibi yaralamalarda göz duşları oldukça önem taşır.

 

Göz Duşu Solüsyonu

İnsanın vücudunu uzuvlarını ve organlarını korumak her zaman önemlidir. Özellikle de riskli sektörlerde çalışan insanlar için, gerekli tedbirleri zamanında almak çok önemlidir. Burada bir tedbir şeklinde karşımıza çıkmış ürünlerden biri de göz duşu solüsyonu olacaktır. Özellikle göz yanmaları ve kimyasal reaksiyonlara karşı insanların gözünü koruyan seçenekler, burada kullanılan solüsyon modelleri ile daha sağlıklı tedbirler ortaya koymaktadır. Başarılı bir çalışma ve bu çalışmanın sağlık konusunda insanlara sağlamış olduğu avantajlar, bütün işletmelerin takip etmesi gereken avantajlı bir sonucu insanların karşısına getirmiştir. En başta da sektörel gelişim ve iş güvenliği konusunda alınan tedbirlerde, buradaki sağlıklı malzemelerin büyük bir gereklilik olduğu bilinmektedir.

 

Nautral asit, alkali vb gibi kimyasal madde yaralanmalarında göz duşu solüsyonu büyük önem taşır anında müdahale edilmeli göz duşları hemen ulaşılacak göz önünde bulundurulması gerekir. Kimyasal madde çarpmasında saniyeler çok önemlidir, asit ve alkali gibi kimyasal maddeler PH derecesini değiştirerek korneanın yanmasına neden olur. Göz duşları gözde fosfat tamponu oluşturarak 1- 17 saniye içinde gözün korneasını koruyarak yanmasını önleyecektir. Asit için ayrı alkali için ayrı göz duşu kullanmasına gerek yoktur, Her ikisi için faydası olur.

 

Göz Duşu Nedir?

Göz duşu nedir dediğimiz zaman şu şekilde ifade edilebilir; bu solüsyonlar gözleri kimyasal maddelere karşı koruyan ürünlerdir. İş sağlığı açısından oldukça önemlidir.

 

Göz duşları belli derneklerden onaylanmış test raporu elde edilmiş ce belgelidirler. Herhangi su tesislerini çekmenize alan açmanıza gerek yoktur. Göz duşu istasyonlarını duvara vida ile monta edebilirsiniz. Aynalı, açık veya kapalı göz duşu çeşitleri de vardır. Kapalı olması nedeniyle içine toz kir nüfus etmez kendisini muhafaza eder. Göz duşlarını rahatlıkla istediğiniz yere taşıyabilirsiniz, gözü yaralanan kişiyi göz duşunun yanına getirmeye gerek kalmayacaktır. Göz duşları 3 yıl kullanım ömrü vardır ve kapalı kapaklı duşları içindeki ısı değişiminden etkilenmez, dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

 

Bu göz duşu şişelerin göz haznesi yumuşak yapıdadır, baş ve işaret parmağınızla göz haznesini sıkıp göze dayadığınızda gözün daha iyi açılmasını sağlayarak kırpmayı önler bu sayede daha iyi göz temizliği ve banyosu yapar. Göz banyosu jel şeklindedir ve kişi kendisi kolayca uygulayabilir. Sıvı şekilde olması daha kolay daha iyi temizlik imkanı sağlar.

 

Göz Duşu Seti

Ayrıca bu göz duşu seti küçük şişelerde olduğu için kolayca istediğiniz yere götürebilir bel çantası alet ve ilk yardım çantalarında kolayca taşıyabilirsiniz. Bu sayede oluşabilecek göz yaralanmalarda hemen ulaşabilirsiniz. Maliyeti azaltıcı seyyar taşınabilir durumdadır. Kolay taşınabilir ve kolay uygulanabilir olarak tasarlanmıştır. Göz duşu kapağını kolayca açabilir ergonomik göz haznesi sayence hızlıca ve gecikmeden doğrudan gözünüze uygulayabilirsiniz. Göz duşları 15 yılı aşkın kullanılmakta çalışma alanlarını daha güvenli hale getirir. Ayrıca bu ürünler ISO 22716 and 9001 kalite yönetimi sertifikası ve ISO 14001 çevre yönetimi sertifikası ayrıca Avrupa stantlarına uygun EN ve CE göre test edilmiş onaylanmıştır.

 

Kimyasal Göz Duşu

Son derece nitelikli solüsyon kullanımı sayesinde, kimyasal göz duşu hizmetini avantajlı bir şekilde ortaya koymak gerçekten önemlidir. Sağlıklı olduğu kadar nitelikli malzemelerin kullanımı sayesinde, burada alınan tedbir ve seçenekleri en iyi şartlarda gözlemlemek mümkün olmaktadır. Tedarik zinciri ve hizmet kalitesi ile yıllardan beri insanların bu konudaki ürün seçeneklerini en iyi şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Son derece etkin ve sağlıklı malzeme bütünlüğü sayesinde, bu ürün insanların müracaat ettiği kaliteli bir hizmet olmak durumundadır.

 

Kimyasal Göz Duşu Solüsyonu

Nitelikli bir solüsyon, ihtiyaç duyulduğu zaman gözleri korumak durumundadır. İstenmedik şekilde oluşan sorunlar ve kimyasal malzemelerin göze zarar vermesi, gerçekten hiç kimsenin istemediği bir durum. Bu gibi durumlarda kimyasal göz duşu solüsyonu çok nitelikli bir malzeme olarak sağlıklı sonuçlar vermektedir. İnsanların her geçen gün daha nitelikli bir şekilde bu sağlıklı malzemelere yaklaşımı söz konusu olmaktadır. Etkileyici güvenilir ve nitelikli ürün modelleri konusunda, beklentileri en iyi şartlarda karşılayan ürün seçeneklerini gözden geçirmek gerekmektedir. En sağlıklı ve kaliteli ürünleri bulabileceğiniz ürün alternatifleri, size gerekli koşullarda yardım ve fırsat vermeye devam edecektir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.