Filtrele

Markalar

Standartlar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

775 1408
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 0202 0590-60
PANDA RITMO MF S3 SRC Ankle İş Botu
1,041,00₺

PND 69790
PANDA ULTRA MITO S3 SRC Bot
1,192,00₺

PND 35911N
PANDA MILANO S3 SRC Bot
896,00₺

YDS T002-13
YDS EL 170 S3 Baskılı PC İş Botu
Web'e Özel Fiyat
775,00₺
997,00₺
%22

YDS T002-09
YDS UL 110 S3 Bot Policap Burun
1,130,00₺

Cerva Wold Esd S3 SRC Ankle Bot
Cerva Wold Esd S3 SRC Ankle Bot
Tükendi
CR 0202 0831-40
Cerva Wold Esd S3 SRC Ankle Bot
TÜKENDİ

Çeliksiz İş Botları

Personel koruyucu iş ayakkabıları günümüzde çalışma alanlarında karşılaşabileceğiniz tüm zorlukları ve engelleri ortadan tamamen kaldırmaya yönelik üretilmeye devam etmektedir. İş güvenliği konulu ilkelere göre, işin yoğunluğu ne kadar fazla ise korumalı ayakkabı giymek o kadar zorunluluk teşkil etmektedir. Bu sebeple kurallara uymayan firmalar veya işçiler olabileceği düşünülerek yasalarla zorunlu hale getirilmiştir. Hiçbir firmanın kafasına göre talep edemeyeceği korumalı ayakkabılar belli standartlar ve niteliklere göre hazırlanmakta olup,  işveren firmanın çalıştığı işin yoğunluğu, fiziki şartları, ayakta kalış süreleri, kazaya sebep olabilecek cisimlerin çokluğu ya da azlığı değerlendirilerek doğru iş ortamına doğru iş ayakkabısı temin edebilmeleri için çalışmalara devam edilmektedir. en rahat çalışma ortamı için çeliksiz iş botları ve çeliksiz iş ayakkabılarının üretimi yapılırken, en ağır iş kategorisinde görülen; inşaat, elektrik, yol işleri, metal işleri ve maden işleri için çelik burun, çelik tabanlı, şok emici tabanlı, yüksek sıcaklığa uygunluğu vs. gibi özellikler dikkate alınarak üretim sağlanmakta olduğu görülmektedir.

Çeliksiz İş Botları Modelleri

Yapılan iş, çalışılan zemin ve ortam, çalışma süresi, nasıl çalıştığı, kayganlık derecesi, sıcaklık derecesi gibi daha birçok alanda kullanılması öngörülen korumalı ayakkabılar, çalışma ortamına uygunluk derecesine göre birbirinden farklı sektörlerde kullanılmak üzere üretilmektedir. Her iş farklı özelliklerde olduğu için tamamlayıcı ekipmanları da birbirinden farklıdır. Bu sebeple talep ederken çeliksiz iş botları istiyorum.’ ‘ Çelik burunlu iş ayakkabıları istiyorum.’derseniz, yapılan doğru yönlendirme doğru iş ayakkabısı seçmenizi kolaylaştıracaktır. Türleri, renkleri, modelleri, markaları üretici firmalar tarafından farklı tasarlansa da, iş güvenliği kurallarına göre bütün çalışma ortamlarında iş ayakkabılarının giyilmesi zorunludur.  Bu kural çalışanların çoğu tarafından ayakkabıların ağırlığından ve tüm gün ayakta olduğu için çeşitli mantar enfeksiyonlarına yakalanması ihtimali olduğundan kabul görmese de iş güvenliği ayakkabısını giymeye başladıklarında, karşılaştıkları herhangi bir kaza anında koruyucu özelliğinin devreye girmesi ile memnun olabilecek seviyelere ulaşmıştır.  Sebep ne olursa olsun alanında uzman firmalar çalışanlar için rahat ve konforlu, dayanıklı ve kaliteli ürünler üreterek işverenlerin işlerinde hiçbir aksaklık yaşamamalarına sebep olmaktadır.

Çeliksiz İş Botları Fiyatları

Fermuarlı özelliği ile rahat giyilebilen bu ayakkabı uzun süre dayanıklı oluşu ve rahat kullanımı ile çalışılan ortamda oldukça sık talep edilmektedir.  Standart çeliksiz iş botları koruyucu kapsamda değerlendirilen iş ayakkabılarının yüzeyi, dokusu, tabanı, iç tabanı ve bilek kısmı seçilen işe göre kullanılırken, bir takım dikkat edilecek kriterleri ve sembolleri de vardır. Bu semboller,

  • İç tabanları; nefes alabilir, tekstil kaplamalı

  • Ara tabanları; esnek, yumuşak, rahat, şok emici

  • Astar; ter emici ve çabuk kuyucu

  • Hava alabilen deri

Aşınma, yıpranma ve yırtılmaya karşı, antistatik özellikli olarak toplu alımlarda uygun fiyat garantisi ile satışa sunulmaktadır. Eğer çalışma ortamınıza göre iş ayakkabısına sahip olmak istiyorsanız, sizlerde 7/ 24 hizmet veren firmaların danışman ekipleriyle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 
ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.