Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

28 692
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 0115 0037-99
Cerva Sponsa Isıya Dayanıklı Eldiven
442,60₺

CR 0108 0045-99
Cerva Bunting Evolution Black Eldiven
28,60₺

CR 0108 0061-10
Cerva Dipper Light Kaydırmaz Eldiven
32,00₺

Cerva Dipper Isıya Dayanıklı Eldiven 12 Adet
Cerva Dipper Isıya Dayanıklı Eldiven 12 Adet
Tükendi
CR 0108 0015-00 W12
Cerva Dipper Isıya Dayanıklı Eldiven 12 Adet
TÜKENDİ

12 Adet

Cerva Dipper Isıya Dayanıklı Eldiven 6 Adet
Cerva Dipper Isıya Dayanıklı Eldiven 6 Adet
Tükendi
CR 0108 0015-00 W06
Cerva Dipper Isıya Dayanıklı Eldiven 6 Adet
TÜKENDİ

6 Adet

Portwest A590 - 250° Isı Dirençli Eldiven
Portwest A590 - 250° Isı Dirençli Eldiven
Tükendi

Isıya Dayanıklı Eldiven Çeşitleri

Isıya dayanıklı eldiven, yüksek ısı ile çalışılan işyerlerinde çalışan işçilerin kullandığı özel bir eldivendir. İş sağlığı ve güvenliği için çalışanların koruyucu ekipman kullanılması zorunludur. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında yer alan işyerlerinde çalışanların korunmasını esasa bağlamıştır. İşveren işçinin sağlık ve güvenliği için gerekli koruyucu ekipmanı işçiye sağlamakla yükümlüdür. Isıya dayanıklı eldivenler de işçi sağlığı ve güvenliği için kullanılması zorunlu ekipmanlardan biridir. Ellerin yüksek ısıya maruz kalabileceği demir çelik sektöründe, fırınlarda, sıcak metal ve saç işlemelerde, cam sanayinde, gıda sektöründe ve yüksek ve orta dereceli ısıya maruz kalınan tüm işletmelerde ısıya dayanıklı eldiven kullanılması zorunludur. İşyerlerinde işçi güvenliği için kullanılacak olan ısıya dayanıklı eldivenler özel olarak üretilmiş, belli özellikleri taşıyan, dayanıklı ve sağlam eldivenler olmalıdır. Yüksek bulunan sektörlerde bazen yanıklar ortaya çıkabilir. Özellikle eller sık kullanılan organlar olurken, burada ellerin yanması daha kolaydır alınacak basit tedbirlerle birlikte bu sorunun önüne geçmek mümkündür. Özellikle de ısıya dayanıklı eldiven, kullanışlı yapısı itibarıyla burada avantaj sağlayan bir seçenek yaratmıştır. Çok sayıda insanın kaliteli ve güvenilir ürünleri değerlendirmesi konusunda buradaki fırsatlar iyi bir çözüm yaratmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini nitelikli ürün avantajları ile birlikte burada değerlendirmek gerekiyor. Aynı zamanda kabiliyetli ürünlerin yarattığı fırsatlar, gerçekten insanlar tarafından en iyi şartlarda takip edilmektedir. Hem çözüm hem de nitelikli avantaj bakımından buradaki ürünleri gerçekten önemli bir imkân dâhilinde değerlendirmek gerekmektedir.

Yüksek Isıya Dayanıklı Eldiven

Isıya dayanıklı eldiven, yüksek ısı derecelerine dayanabilen özel üretim eldivenlerdir. Isıya dayanıklı eldiven ortalama 250 santigrat derece ısıya dayanabilir. Meta-aramid ve pamuk hammadde ile üretilmektedir. Isıya dayanıklı eldivenler kullanıcının sadece elini değil bilek kısmını da ısıya karşı korumak amacıyla uzun bileklikli olarak yapılır. Eldivenin özel yapısında bulunan meta-aramid ısı ve ışınları geri yansıtma özelliğine sahip olup ısıyı emmez. Bu özelliği ile ısının ele ve bileğe zarar vermesini önler. Aşınmaya, delinmeye ve kesilmelere karşı da dayanıklı olan ısıya dayanıklı eldiven kolay kolay bozulmaz. Ancak eldivende küçük bir aşınma ya da delik oluşmuş ise hemen yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Zira işçi sağlığı ve güvenliği çok önemlidir. İşçiyi korumak amacıyla eldivenlerin kontrol edilmesi ve gerektiğinde yenilenmesi şarttır. Isıya dayanıklı eldiven sıcak materyaller ile temasta üstün koruma sağlar. Fakat direk yanan ateşe dokunulması risk taşır. Örneğin gıda sektöründe fırın tepsisini alırken eldiven eli ve bileği korur. Ancak direk alevin içinde el ateşle temas ederse korumayacaktır. Isıya dayanıklı eldiven sıcak ortamlarda maksimum koruma sağlamaktadır. Yüksek ısı özellikle yanma tehlikesini beraberinde getirir. Yanıkların önüne geçmek için zamanında alınacak tedbirler büyük bir fırsat sağlamaktadır. Yüksek ısıya dayanıklı eldiven ile birlikte bu konuda daha bilinçli adımlar atmak mümkündür. Tedbir avantaj ve kabiliyet noktasında insanların beklentisine uygun çözümleri burada görmek mümkün olmaktadır. Uzmanların özellikle ihtiyaç karşılama noktasında ki üretim becerisi, nitelikli eldiven modelleri konusunda çok iyi çözümler üretmeye devam etmiştir. Bu konudaki kaliteli ve sağlıklı çözümler, insanlar için gerçekten mutlaka üzerinde durulması ve değerlendirilmesi gereken bir fırsat yaratmaktadır.

Yüksek Isıya Dayanıklı Sarı Eldiven

Pratik ve avantajlı ürün seçenekleri konusunda gerçekten yıllardan beri önemli çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalarla birlikte yüksek ısıya dayanıklı eldiven önemli bir sonuç ortaya koymaktadır. İndirimli ve uygun olduğu gibi kabiliyetli ve nitelikli fırsatlar bakımından buradaki ürün seçeneklerini en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. Hassas ve cazip olduğu kadar fırsat bakımından nitelikli ürün hassasiyetini gerçekten buradaki ürün çözümleri ile gözden geçirmek gerekmektedir. Eşsiz ve kabiliyeti yüksek ürünler ile birlikte burada karşımıza çıkan fırsatlar, gerçekten insanlar tarafından mutlaka değerlendirilmesi gereken bir avantaj yaratmaktadır. Sağlık açısından tedbir almak önemli olduğu gibi özellikle buradaki ürün avantajlarını en iyi şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Son derece geniş bir ürün yelpazesi ile birlikte buradaki kaliteli ürün seçeneklerini, yarattığı muazzam fırsatlarla birlikte gözden geçirmek gerekmektedir. Hem ürünler hem de bu ürünlerin insanlar için sağlamış olduğu avantajlar önemli bir nitelik pozisyonunu karşımıza çıkarmaktadır.

Isıya Dayanıklı Eldiven Fiyatları

Isıya dayanıklı eldiven iş sağlığı ve güvenliği ekipmanları satan mağazalarda ve internet sitelerinde satışa sunulmaktadır. En dayanıklı ve güvenli ısıya dayanıklı eldivenleri www.ismont.com.tr internet sitemizde satılmaktadır. CE belgeli ısıya dayanıklı eldivenlerimiz sağlam ve güvenli olacak şekilde özel üretilmiştir. Kalite kontrolleri yapılmış ve tüm sertifikaları tam olan ısıya dayanıklı eldivenlerimiz üstün korumalı eldivenlerdir. İşçilerin sağlığı ve güvenliği için kullanılacak olan eldivenler sitemizde piyasadan daha uygun fiyatlarla ve cazip ödeme seçenekleri ile hizmetinize sunulmuştur. İnternet sitemiz alışveriş yapacak kişileri korumak amacıyla tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Kargo ve teslimde sorun yaşamadan rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli internet alışverişi işe en sağlam ve dayanıklı ısıya dayanıklı eldiven için sitemizi inceleyebilirsiniz. Buradaki nitelikli ürünler kadar ürünlerin indirimli fiyatları hakkında fikir sahibi olmak önemli. Müşteri memnuniyeti gibi önemli çözümler noktasında insanların daha bilinçli bir şekilde konuya yaklaşması gerekiyor. Isıya dayanıklı eldiven fiyatları uygun olduğu gibi, genellikle bu konuda tedarik sisteminin insanlara avantajlı sonuçlar sağladığı görülmektedir. Aynı zamanda kalite ve kabiliyet bakımından daha bilinçli değerlendirmeleri burada görmek mümkün olmaktadır. Son derece uygun ve indirimli fiyatların yanı sıra dayanıklı eldiven modellerinin pek çok sektörde insanları koruyan sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır.

Yanmaz Eldiven Çeşitleri ve Fiyatları

Alev almayan kimyasal malzemeler ile birlikte, pek çok kumaş artık bundan sonra yanmaz özellikleri temsil edebilir. Özellikle yangın riskinin olduğu bölgelerde müdahale etme şansını arttıracak seçenekler, hem yapısı itibarıyla hem de kullanım avantajları itibarıyla insanlara pek çok konuda kolaylıklar sağlamaya devam edecektir. Dayanıklı, koruyucu ve sağlam muazzam ürün modellerinin, aynı zamanda ısıya dayanıklı yapısı gerçekten zaruri ihtiyaçlarını avantajlı sonuçlarını göstermektedir. Kaynak da dâhil olmak üzere pek çok mesleki çalışma performansı konusunda, bu sağlıklı ürünlerin pratik ve anlamlı yönü ile birlikte insanlara çok büyük katkısını yakından görmek mümkün olmaktadır. Günümüz üretim koşulu ve avantajlı ürün şartları ile birlikte,yanmaz eldiven pek çok sektörde parmakla gösterilecek bir avantajı ön plana taşımaktadır. Isıya dayanıklı sağlam ve avantajlı seçenekler ile birlikte, kendi mesleki grubunda şans ve fırsat bulmak isteyen insanlar için önemli imkân burada ortaya çıkmıştır. Sadece eldiven değil, kolluk takarken de yangın veya sıcaklık riskini minimum seviyede tutmak önemli. İnsanları rahat hareket ettiren, onları koruyan ve pek çok sektörde avantaj sağlayan tercihler, yanmaz eldiven çeşitleri ile insanlara çalışma konusunda önemli bir kabiliyet ve destek vermektedir. Bu nitelikte ürünler yükselen performans ve avantaj sonuçları ile beraber, insanlar için ekstra imkânlar sağlamaya devam etmektedir. Ürün kalitesi ve yüksek standartlar, yine insanların değerlendirmek istediği cazip koşulları gösteriyor. Kalite ve avantajlar yönünden, yine ortak noktada buluşmak ve avantajları buradaki ürünlerle birlikte mümkün olmaktadır. Ateşe, ısıya dayanıklı seçeneklerin, insanları koruma yönünden çok büyük avantajları var. Böylesine önemli bir konuda üretim teknolojisi hayli ilerlemiş ve belli seviyeye gelmiş durumdadır. Bununla birlikte yanmaz eldiven fiyat koşullarının, yine insanlardan yana muazzam bir fırsat yarattığı görülmektedir. Pratik ve son derece kullanışlı olmasına rağmen, kalite bakımından bu muazzam ürünlerin insanlara çok büyük desteğini yakından görebiliyoruz. Hem ekonomik olarak hem de maddiyat açısından fırsat yaratan seçenekler ile birlikte, ürün fiyatları size gerekli kolaylıkları sağlamaya devam etmektedir.

Uzun Kollu Yanmaz Eldiven

Kolları uzun ve aynı zamanda yanmaz özelliği taşıyan eldiven modellerinin, pek çok sektörde insanları koruyan yapısı dikkat çekmektedir. Sıçrayan ateşler, metaller ve buna benzer unsurlarla birlikte, yangın viskinin olduğu bölgelerde elinizi kolunuzu ve vücudunuzu koruyacak seçenekler büyük bir özelliğe sahiptir. Uzun kollu yanmaz eldiven kullanıldığı yerde önemli bir performans ve avantaj oluşturmak durumundadır. Günümüz koşullarında kalite ve standartları en üst seviyedeki sonuçları, burada ürün kalitesi ve performansı ile birlikte cazip bir imkân yaratmak durumundadır. Koruyucu ve sağlıklı malzemelerin kullanımı ile beraber, önemli sektörün malzemelerinden en iyi şekilde avantaj sağlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.