Filtrele

Kategoriler

Markalar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

19 694
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
MP 541-01 W12
Mapa Ultrane 541 İş Eldiveni 12 Adet
694,00₺

12 Adet

MP 541-01 W06
Mapa Ultrane 541 İş Eldiveni 6 Adet
347,00₺

6 Adet

03 T009-07
Beybi Vinil Pudrasız Eldiven
99,20₺

100 Adet

MP 548-01 W12
Mapa Ultrane 548 İş Eldiveni 12 Adet
488,50₺

12 Adet

MP 548-01 W06
Mapa Ultrane 548 İş Eldiveni 6 Adet
244,30₺

6 Adet

03 T009-04 W12
Beybi PN7 Nitril Eldiven 12 Adet
233,70₺

12 Adet

03 T009-04 W06
Beybi PN7 Nitril Eldiven 6 Adet
117,50₺

6 Adet

03 T009-03 W12
Beybi KN350 Pamuk Nitril Eldiven 12 Adet
332,80₺

12 Adet

03 T009-03 W06
Beybi KN350 Pamuk Nitril Eldiven 6 Adet
167,30₺

6 Adet

CR 0107 0007-99
Cerva Swift Nitril Pamuk Eldiven
58,60₺

CR 0113 0076-99
Cerva Lagopus İş Eldiveni
248,00₺

CR 0113 0094-99
Cerva Rallus Kesilme Dirençli Eldiven
248,00₺

3X42C

CR 0108 0071-99
Cerva Milvus Soğuk İklim Eldiveni
177,20₺

CR 0107 0004-99
Cerva Harrier 3/4 Nitril Pamuk Eldiven
43,00₺

MP 997-01
Mapa Solo 997 Nitril Eldiven
262,20₺

CR 0107 0047-99
Cerva Dubius Kalın Nitril Eldiven
120,00₺

CR 0109 0051-99
Cerva Spoonbill Light Tek Kullanımlık Eldiven
225,00₺

200 Adet

CR 0113 0101-99
Cerva Sitta 3/4 Kesilmez Eldiven
196,00₺

Nitril Eldiven Nedir?

Nitril eldivenler kimyasal bir bileşim olan nitril maddesi ve pylon ve pamuk kullanılarak imal edilmektedir. Nitril maddesi eldivene yüksek derecede dayanıklılık ve sağlamlık kazandıran ve dış etkenlerden korunmayı sağlayan malzemedir. 10 ile 15 arası dikişsiz örgü özelliği ile üretilir. Isıyı hapseden özel çift astar yapısı ile soğuğa karşı üstün bir koruma sağlamaktadır. Üstün koruma için ¾ kaplama yapılmıştır. 0 nefes alabilen dikişsiz astarı ellerde nemlenme ve terleme olmasını önler. Esnek yapısı rahat çalışabilmeye olanak sağlar. Eli tamamen saran nitril eldiven en ince montaj gerektiren işlerde bile verimli bir kullanım sunmaktadır. Nitril eldiven kullanan kişinin adeta kendi eliymiş hissi vererek çalışmasına asla engel olmaz. Minimum kirletme etkisine sahip tüylenme dirençli bir eldivendir. Nitril eldivenlerde avuç içlerine yapılan özel bölüm ile ellerde havalanma sağlar. Bu özel avuç içi yapısı işçinin becerikliliğini ve verimini artırır. Maksimum aşınma direnci EN 420 olup ağır işlerde bile zarar görmeden kullanılabilir. Dokunmatik telefonlar nitril eldiven ile kullanılabilir.

Nitril Eldiven Modelleri

Koruyucu kıyafetler, koruyucu ekipmanlar ve nitelikli malzemeler içerisinde, eldiven modellerinin her zaman yeri farklı oldu. Üretim, imalat ve ticaret noktasında insanların ellerini koruyan seçenekler içerisinde, nitril eldiven her zaman önemli bir noktayı işaret etmiştir. Kaliteli, sağlıklı ve dayanıklı malzemelerin, özellikle kullanım esnasında insanlara sağlamış olduğu fayda ve avantajları daha yakından görmek gerekmektedir. Her bir eldiven insanların elini korumakla kalmıyor. Aynı zamanda onların yükselen performansı anlamına geliyor. Zaman içerisinde ellerde oluşan deformasyon ve yozlaşmış sonuçlarını ortadan kaldıracak formüller, daha dinç dinamik ve çalışmaya hazır bir toplumun ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Sağlıklı, kaliteli eldiven modellerinin, fiyat olarak malzeme olarak ve üretim boyutlarındaki avantaj olarak çok iyi sonuçlarını yakından görmek mümkün olmaktadır. Nitril eldiven son teknoloji ile üretilen ve el korumasın üstün başarı sağlanan bir eldivendir. Nitril maddesinin üstün özellikleri ile üretilen nitril eldiven elleri soğuktan ve sudan koruyan, özel astarı ile elleri kuru tutan ve açık sırt yapısı ile ellerin nefes almasını sağlayan üstün özellikli bir eldivendir. Nitril eldiven çalışma ortamlarında işçilerin ellerini korumak amacıyla tasarlanmıştır. İş sağlığı ve güvenliği kapsamında işçiyi korumak amacıyla kullanılan önemli bir ekipmandır. Islak ortamlarda, tamir ve bakım işlerinde otomotiv işlerinde, yağlı montaj işlerinde, hassas montaj işlerinde, kimyasal gıda ve yiyecek endüstrisinde nitril eldiven kullanımı uygun olmaktadır. Kullanılacağı alana göre farklı modelleri vardır. Nitril eldivenler; arktik soğuk eldiven, tam kaplı nitril eldiven, flexo nitril eldiven, light nitril eldiven, kesilme 5 ¾ nitril köpük eldiven, gren cut 5 nitril köpük eldiven, nitrosafe kimyasal eldiven gibi modelleri bulunmaktadır. Nitril eldivenler her biri üstün özellikli eldivenler olmakla birlikte kullanım alanlarına uygun olarak ekstra özellikler eklenmiştir.

Siyah Nitril Eldiven

Renk olarak çok farklı çeşidinin yanı sıra, siyah rengin eldiven konusundaki yeri her zaman farklı olmuştur. Siyah nitril eldiven ile birlikte hem kullanım avantajlarını hem de yüksek performansı görmek burada mümkün olmaktadır. Bez dokuma üzerine plastik uygulaması ile birlikte üretilmiş modeller, çok popüler olarak pek çok farklı sektörde kullanılıyor ve iyi bir sonuç veriyor.

Nitril İşçi Eldiveni

Yalıtkan özelliği ve muazzam bütünlüğü ile birlikte sağlıklı bir şekilde elleri koruyan seçenekler, eldiven modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada yapısı itibarıyla birbirinden farklı olan çok sayıda çeşit içerisinden kendi işiniz için en ideal alternatifleri değerlendirmelisiniz. Özellikle personelin korunması onların desteklenmesi, moral isteklendirme açısından da büyük bir önem ortaya koymaktadır. Aynı zamanda iş gücü kaybını önleme noktasında nitril işçi eldiveni avantajlarının en iyi biçimde ortaya çıktığını buradan görmek mümkün olmaktadır. Çok sayıda çalışan insanın bu tarz alınacak tedbirler ile birlikte emniyeti sağlamak durumundadır. Aynı şekilde emniyetli bir ortam çalışma konusunda hem iş performansını yükseltecektir hem de firmanın bu konuda sektördeki karizmasını en iyi şekilde göstermeye devam edecektir.

Nitril Eldiven Özellikleri

Bu eldiven özellikle hava alır, rahatlatır ve kolay kullanılır. Bazı bölgelerde ise sızdırmaz yalıtım özelliği dikkat çekmektedir. Her şekilde eli koruyan ve ergonomik hareket kabiliyeti sağlayan seçeneklerle birlikte, nitril eldiven özellikleri tam da aradığınız koşulları göstermektedir. Güvenilir firmaların nitelikli üretim projeleri burada dikkat çekerken, elde etmek istediğiniz sağlıklı koşullar ve eldiven modelleri en iyi şekilde karşımıza gelmek durumundadır.

Nitril Eldiven Fiyatları

İş sağlığı ve güvenliği ekipmanları hizmeti veren firmamız en kaliteli nitril eldivenleri beğeninize sunmaktadır. Ürünlerimizi www.ismont.com.tr internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Üstün kalite ve özellikler ile üretilen nitril eldiven modellerimiz her biri CE belgeli ve sertifikalı ürünlerdir. Garantili eldivenlerimiz uzun yıllar verimli bir şekilde kullanıma uygundur. Piyasada bulunan nitril eldiven fiyatları oranla çok daha uygun fiyatlarımız ve cazip ödeme seçeneklerimiz ile hizmet veriyoruz. Sitemizden bütçenizi sarsmadan nitril eldiven ve tüm iş güvenliği ürünlerini alabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz garantili ve güvenli olup bir sorun olduğunda iade garantimiz ve değişim imkânlarımız vardır. Nitril eldiven ve diğer ürünler için sitemizden faydalanabilirsiniz.

Ucuz Nitril Eldiven

Piyasadaki koruyucu ekipmanlar içerisinde belki de en ucuz ve en sağlıklı seçeneklerden biri de farklı eldiven modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de ucuz nitril eldiven dediğimizde, pek çok firmanın paketler içerisinde toplu alışveriş ile ihtiyaçları en iyi şartlarda karşıladığı görülmektedir. Cazip fiyatlı kaliteli ürün seçeneklerinin, çalışma performansına çok büyük katkısını yakından görebiliyoruz. Bir bütün olarak insanların bütün uzuvlarını koruyacak seçenekler, hem kıyafetlerle hem de sağlıklı aparatlarla birlikte çok iyi sonuç vermektedir. Maliyeti uygun kendi cazip olan çözümlerle birlikte, ucuz eldiven bu konuda üzerinde durulması gereken kaliteli bir malzemeyi gözler önüne getirmektedir. Günümüz koşullarında buradaki kaliteli üretim anlayışı son derece önemli bir üretim kültürünün cazip sonuçlarını göstermektedir. Memnuniyet performansı ve kaliteli bir fırsat noktasında, ürün standartlarının en iyi sonuçlarını daha iyi şartlarda görmek burada mümkün olmaktadır. Son derece bilinçli ve esaslı bir biçimde üretim kabiliyeti ile beraber, ürün kalitesini ve yüksek derecedeki avantajları daha iyi şartlarda görmek burada mümkün oluyor. Sağlıklı ve avantajlı yönü ile birlikte insanların buradaki memnuniyetin ortaya koymuş ürün modelleri, koruyucu etkisi ile birlikte her zaman insanlara yardımcı olmak durumundadır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.