Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

115 286
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
03 T019-01
Kelepçe Kılıfı
115,00₺

03 T018-01
Güvenlik Kelepçesi
286,00₺

Özel Güvenlik Kelepçe

Güvenlik ekibinin görevi tam olarak tanımlandığı zaman o bölgede insanların daha rahat ve güvenilir bir şekilde yaşaması mümkün olmaktadır. İşletmeler, alışveriş merkezleri ve kurumsal yapılarda işini layıkıyla yerine getiren güvenlik ekibi insanlar için bir güven unsuru olmaya devam etmektedir. Elbette ki beklenmeyen durumların yaşandığı bir yerde güvenlik görevlisi hemen devreye girmek zorundadır. Görevlilerin ise gerekli ekipmana sahip olması çok önemlidir.

Tedarikçi firma olarak ihtiyaçları karşılama konusunda çok başarılı olan firmamız, özel güvenlik kelepçe ihtiyacını yine kaliteli seçeneklerle tedarik etmeye devam ediyor. Son derece sağlam ve çelik malzemeden üretilmiş kaliteli bir kelepçe ile birlikte suçluları bertaraf etmek ve etkisiz hale getirmek mümkün olacaktır. Elbette ki yoğun kalabalıkların ve insanların yaşadığı bölgelerde görevini hakkı ile yerine getiren güvenlik görevlisi, bir emniyet unsuru olarak her zaman insanlara rahat etmesi için avantaj sağlamaktadır. Burada güvenlik görevlisinin kıyafetleri ve koruyucu ekipmanları kusursuz bir şekilde tasarlanmış ve eksiksiz olarak yerine getirilmiş olmalıdır.

Özel Güvenlik Kelepçe Fiyatları

Eksiksiz ve kusursuz özel güvenlik kelepçe konusunda firmamız çok ciddi çalışma yapmaya devam ediyor. Kullanışlı ve sağlam olan kelepçe, aynı zamanda makul fiyatlarla beraber tedarik etmeniz için sayfalarımızda size gereken avantajı sağlıyor. Her bir ekipman gerekli ve nitelikte olmakla beraber özenle üretilmiştir ve bu sayfalarda bulunmaya hak kazanmıştır. Kolay tedarik ve avantajlı seçenek için size yardımcı olan özel güvenlik kelepçe fiyatları firmamızın satış politikasına uygun bir sonuç ortaya koymaktadır.

Pek çok konuda ihtiyaçlarınızı karşılayıp toplu alışveriş yapabileceğiniz bu sayfalar size avantajları ve kampanyalı seçenekleri sunmaya devam etmektedir. Kargo ücreti ödemeden avantajlı bir seçeneğe sahip olmak için toplu alışveriş yapabilir ve sadece 100 TL üzeri alışverişlerde bu imkânından faydalanabilirsiniz. Güvenli ve kaliteli tedarik noktasında yaptığımız çalışmalarla birlikte uygun fiyatlarımız, gerçekten firmamızı bu noktada çok özel bir yere getirmeye devam ediyor.

Özel Güvenlik Kelepçe Modelleri

Kaliteli çelik malzemeden üretilmiş bir özel güvenlik kelepçe, suçluları ve sorun çıkaran insanları etkisiz hale getirmek için iyi bir güvenlik malzemesi olarak dikkat çekmektedir. Gerekli eğitim almış olan uzman güvenlik ekipleri kelepçe kullanma konusunda çok başarılıdır. Elbette ki burada güvenli ve kaliteli bir şekilde tedavi edilmiş kelepçe kullanıma uygun bir vaziyette olmalıdır. Son derece güvenli ve sağlıklı malzemenin işlevsel yönüyle ortaya konulmuş olan özel güvenlik kelepçe modelleri, güvenlik ekipleri için gerçekten kaliteli bir ayrıcalık ortaya koymaktadır.

Güvenlik ekiplerinin fiziksel üstünlüğünü kaliteli ekipman desteği ile birlikte etkili hale getirmek gerçekten çok önemlidir. Firmamız ihtiyaçları karşılamak konusunda çok çalıştığı gibi, güvenlik ekipmanları konusunda kusursuz bir özel güvenlik kelepçe ve hizmet seçeneği ile birlikte gereken desteği sağlamaya hazır bir şekilde beklemektedir. Ürün ve hizmet sayfalarımızda bu konuda detaylı bilgi bulabilir ve ürünler hakkında kapsamlı bir bilgiye hemen ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve çeşit ekipmanlarla birlikte güvenlik ekibine üstünlük sağlayacak ürün ve hizmetler en iyi şartlarda size buradan ulaştırılmaktadır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.