Filtrele

Kategoriler

Markalar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

225 225
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 0109 0051-99
Cerva Spoonbill Light Tek Kullanımlık Eldiven
225,00₺

200 Adet

Aşçı Eldiveni

Kıyafetler kadar gerekli aksesuar ve koruma ürünleri pek çok sektörde hayati bir görevi üstlenmiş durumdadır yemek yapmak çok meşakkatli ve dikkat gerektiren bir süreç olarak kendini göstermektedir. Bu konuda görevi üstlenmiş olan aşçılar sağlıklı ekipman kullanımı ve kıyafet konusunda ki doğru tercihler ile birlikte avantajlı bir yere gelmiş durumdadırlar. Oldukça sağlıklı ve kaliteli bir tercih ile beraber kıyafet konusunda size avantaj sağlayan seçenekler herkesin bu sağlıklı tercihten etkilenmesini mümkün hale getirmektedir.

Büyük bir dikkatle üretilmiş ve kullanışlı yapısı ile beraber aşçılar için avantaj sağlayan aşçı eldiveni seçenekleri, tam da işe uygun bir model olarak karşımıza çıkıyor. Kimi zaman iyi yakmayı önleyen kimi zaman da yemek dağıtım esnasında hijyen kurallarını ön plana taşıyan eldivenler, firmamız tarafından size en iyi şartlarda sunuluyor. Kıyafet ve koruyucu ekipman kullanımı konusunda personelin eğitimi gerçekten çok önemlidir. Size bu konuda avantaj sağladığımız gibi, özellikle aparat aksesuar ve kıyafet konusunda sunduğumuz imkânlar insanları da iyi bir intiba bırakan seçenek olarak dikkat çekmektedir.

Aşçı Eldiveni Fiyatları

Hem temiz olma hem de sağlıklı olmak konusunda kullanılan kıyafet aparat ve aksesuarlar gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Özellikle kullanışlı bir eldiven ile birlikte aşçılık sektörünün çok daha verimli çalışmalarla kendini göstermesi mümkündür. Yemek yapımı esnasında seri bir şekilde bıçak kullanan ustalar her ne kadar becerikli olsalar bile yine dikkatli olmak zorundadırlar.

Aşçı eldiveni fiyatları hem kullanışlı yapısı ile birlikte burada insanlar için gerçekten avantaj sağlayan bir seçenek olduğunu her şekilde göstermektedir. İnsan eli için son derece müsait bir şekilde üretilmiş olan eldiven modelleri, aynı zamanda iş ergonomisi için gerçekten iyi bir altyapı göstergesidir. Bu tür eldivenleri kullanan personel hem seri olabilir hem de güvenli bir şekilde gıda dağıtım işlemini sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde sonuçlandırabilir. Son derece uygun fiyatlarla karşımıza çıkan bu seçeneği değerlendirmek için sitemizden gerekli işlemleri anında yapabilirsiniz.

Aşçı Eldiveni Çeşitleri

Gerek yemek yaparken gerekse de yemek dağıtırken birbirinden farklı eldiven kullanmak gerekebilir. Temel görevde işçi sağlığı ve güvenliği çok önemli konular olduğu için koruyucu ekipman konusunda yine dikkatli davranmak büyük önem taşıyor. Özellikle bıçak kullanan aşçıların sağlığını koruyacak ve onları daha hızlı hale getirecek seçenekler kıyafet ve aksesuarlar konusunda gerçekten önemli bir yere sahip durumda.

Son derece dirençli ve rahat hareket etme özelliğine sahip yapısı ile birlikte bu koruyucu ekipman, aşçılar için gerçekten olmazsa olmazlardan birini temsil etmektedir. Aşçı eldiveni çeşitleri konusunda firmamız çok yoğun çalışmalar yapmaktadır ve eli koruyan mükemmel çözümler ortaya koymaktadır. Gün geçtikçe seçenekleri çoğalan ve daha sağlıklı alternatifleri insanların önüne getiren firmamızda, koruyucu ekipman ve aksesuar konusunda çok önemli çalışmalar devam ediyor.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.