Filtrele

Markalar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

343 497
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
01 M048-12
Kısa Kollu Gömlek Bayan
419,00₺

01 M048-09
Kısa Kollu Gömlek Erkek
443,00₺

01 M048-07
Bayan Gömlek Uzun Kol
442,00₺

01 M048-02
Erkek Gömlek Uzun Kol
475,00₺

Wave Kadın Üst Üniforma
Wave Kadın Üst Üniforma
Tükendi
ISM 0701
Wave Kadın Üst Üniforma
TÜKENDİ

Ring Kadın Üst Üniforma
Ring Kadın Üst Üniforma
Tükendi
ISM 0702
Ring Kadın Üst Üniforma
TÜKENDİ

Özel Güvenlik Kısa Kollu Gömlek
Özel Güvenlik Kısa Kollu Gömlek
Tükendi

Otel Personel Gömlek

Otel personelinin şık kıyafetler ile birlikte kendi firmasına önemli bir katkı yaptığını söyleyebiliriz. Sayısız insan kendi evinin imkânını bulmak için tercih ettiği turizm sektöründe konaklama konusunda oteller için çok titiz düşünce içerisinde olabilir. Burada temizlik en ön planda geldiği gibi, özellikle personelin kılık kıyafeti ve tertip düzeni yine müşteriler açısından çok büyük önem taşımaktadır. Şık bir tasarım olan bununla beraber kıyafet bütünlüğü açısından önemli bir yere sahip olan otel personel gömlek çeşitleri, özellikle personelin daha sağlıklı ve doğru kıyafet tercihi ile desteklenmesi için çok büyük önem taşımaktadır.

Kumaş kalitesi ön planda olan ve dikim kabiliyeti üst düzeyde olan ürün ve hizmetler, tüm personelin çok daha şık bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilir. Gömlek çok farklı yerlerde kullanılan bir kıyafet olduğu gibi, işletmenin her bölümünde çalışan insanlar için farklı fakat nitelikli bir gömlek modeli bulmak kesinlikle mümkün olacaktır. Hem bayanlar hem de erkekler için ortak bir kıyafet unsuru olan gömlek modelleri ufak tefek detaylarla birlikte birbirinden ayrılıyor ve şık bir görünüş için kıyafetler en önemli bir katkı desteği sağlıyor.

Otel Personel Gömlek Modelleri

Belki de en fazla model ve çeşit imkânına sahip olan kıyafetlerden biri de gömlek modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kıyafetleri ve bütünlüğü ile birlikte müşterilere güven veren personel kendi işletmesi için gerçekten bir kazanç olarak görülebilir. Birbirinden farklı fakat işlevsel olarak son derece kullanışlı otel personel gömlek modelleri, aynı zamanda görüntü olarak gerçekten firmanın itibarıyla çok önemli şeyler katmaya devam ediyor. Temiz, ütülü ve şık kıyafet giymek zorunda olan tüm otel personeli turizm sektörünün gelişmesinde bir etken olarak dikkat çekmektedir.

Tüm personelin sağlıklı ve modern kıyafetlerle donanımlı hale gelmesi firmalar açısından gerçekten büyük önem taşımaktadır. Turizm sektörü altyapısına yaptığı yatırımlarla beraber otel işletmeciliği yeni en iyi sevmeye taşımaya çalışan çok sayıda firmanın personel kıyafeti konusunda alacağı kararlar gerçekten çok büyük önem taşıyor. Görüntü ve nitelik ortaya koyan hoş gömlek seçenekleri, işlevsel açıdan önemli bir görev üstleniyor ve bu kıyafeti tercih eden personelin şık duruşuna katkı sağlıyor.

Otel Personel Gömlek Fiyatları

İş güvenliği ve işçi sağlığı konularından çokça bahsettiğimiz gibi özellikle turizm sektöründe bu konuda atılan adımlar bir yatırım olarak görülmek zorundadır. Görsel konuların çok önemli olduğu bir sektörde elbette ki personelin kıyafeti tam ve nitelikli bir görüntü yapısı ile beraber sektörün geleceğine iyi bir katkı ortaya koyabilir. Uygun fiyatlarla tedarik noktasında ihtiyacımızı karşılayan firmamız, otel personel gömlek çeşitleri noktasında en iyi seçenekleri size sunmaya devam ediyor.

Önemli ve güvenilir yatırımlarla birlikte kendi sektörünün gelişmesine katkı sağlayan bir firma, insanlar üzerinde bıraktığı iyi bir intiba ile birlikte gerçekten farklı ayrıcalık yaratmaya devam etmektedir. Masrafları minimum seviyede tutmak suretiyle bu konuda firmamız ile kuracağınız iletişim, sağlıklı ve uygun fiyatlı çözümler için gerçekten size avantaj sağlayacaktır. Personelin kıyafetlerini bizden tedarik ettiğiniz zaman hem maddi hem de manevi anlamda bir rahatlık hissedeceksiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.