Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

99 99
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
ERKEK ŞORT
ERKEK ŞORT
Tükendi
01 M012-02
ERKEK ŞORT
TÜKENDİ

Otel Personel Şort

Otel ve tatil köylerinde çok geniş kapsamlı çalışma anlayışı olduğu gibi özellikle bu işletmelerde görev yapan insanların doğru kıyafetler ile birlikte hizmet vermesi kaçınılmaz bir durum olarak dikkat çekiyor. Sahillerde ve deniz kenarlarında bulunan turizm ve otelcilik işletmelerinde, otel personel şort çok dikkatli bir şekilde seçilmek zorundadır. Özellikle havuz ve plaj görevlilerinin bu tür kıyafetler ile birlikte personelin kabiliyetini ortaya koyması tüm müşteriler açısından büyük önem taşımaktadır. Özenle seçilmiş hoş ve şık duran kıyafetler tüm müşterilerinin kendilerini daha emniyette hissetmesine katkı sağlamaktadır.

Fiziksel anlamda muazzam bir bütünlüğü ortaya koyan ve ergonomi açısından avantaj sağlayan ürün ve seçenekler otel personelinin kıyafetleri açısından gerçekten önemli bir özelliği temsil etmektedir. Üretim malzemesi ve kumaş kalitesi yönünden en iyi seçenekleri tercih eden firmamız bu konuda ihtiyaçlarınızı en sağlıklı koşullarda karşılamaya devam ediyor. Bu kıyafetler içerisinde görevine hazır bir görüntü oluşturan personelin gerçekten hem kabiliyeti hem de işi olan bağımlılığı müşteriler açısından gerçekten çok büyük önem taşımaktadır.

Otel Personel Şort Modelleri

Pek çok farklı kıyafet konusunda hem modelleri hem de değişik çeşitleri noktasında üretim kabiliyeti çok büyük önem taşımaktadır. Turizm sektörüne yatırım yapmış olan firmaların ihtiyaçlarını kıyafet konusunda karşılayan bir firma olarak bizim şirketimiz size en iyi ürün ve hizmetleri sunmaya devam ediyor. Havuz ve plaj görevlilerinin daha çok tercih ettiği otel personel şort çeşitleri noktasında, kullanışlı ve şık modeller gerçekten personel açısından önemli olduğu gibi müşteri açısından da çok büyük öneme sahip bir görüntü oluşturuyor.

Fiziksel bütünlüğünü sağlayan ve şık bir görüntü oluşturan bu kıyafetler aynı zamanda personelin iş kabiliyet açısından önemli bir avantaj vesilesidir. Müşteriler üzerinde bırakılan izlenim ve iyi bir intiba oluşumu noktasında, tercih edilen bu şık ve özel kıyafetler gerçekten nitelikli bir yapı ortaya koymaya devam ediyor. Görev icabı personeli avantaj sağlayan ürün ve hizmet seçenekleri, değişik modellerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Firmamız ise pek çok turizm işletmesinin ihtiyacını karşıladığı gibi ihtiyaç duyan tüm işletmeler için bu konuda nitelikli ürünler sunmaya devam ediyor.

Otel Personel Şort Fiyatları

Personelin kendini rahat hissetmesine yardımcı olan aynı zamanda işini en iyi şekilde yapmasına destek olan kıyafetler en uygun fiyatlarla karşınızda. Oldukça geniş kategori seçenekleri ile birlikte otel personel desteğini en iyi şartlarda sağlayan firmamız birbirinden özel ve nitelikli kıyafetler konusunda sizin için çok çarpıcı ürün seçenekleri hazırlanmış durumda.

Otel personel şort fiyatları oldukça uygun olduğu gibi nitelikli ve çeşitli kıyafetler gerçekten personelin işine dört elle sarılmasına katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti açısından personelin bu tercih etmiş olduğu şık kıyafetler gerçekten iyi bir intiba malzemesi olarak dikkat çekiyor. Firmamız ile iletişim kurmanız halinde otel personelinin tüm ihtiyaçlarını değişik kategori imkânları ile birlikte kolayca tedarik edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.