Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

1011 1011
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
03 T127-01
İzole Halı (36 KV)
1,011,00₺

İzole Halı

İzole Halı; İş güvenliği sistemlerinin amacı, kaza olduktan sonra çalışanların veya yaralananların haklarını korumak değildir. Bütün bu kazaları minimuma indirmek ve aynı şekilde yaralanmaların da önüne geçmektir. Asıl olan koruma sağlamak ve riskleri en aza indirmektir. Bu risklerin tespit edilip bütün iş kolları için gerekli olan önlemlerin alınmasını sağlamak da yasalar ile belirlenmiştir. İş kazaları telafisi mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. Buna rağmen çoğu işin kendine göre, ortadan kaldırılamayacak riskleri vardır.

 

Bu riskler ortadan kaldırılamıyorsa gerekli önlemler alınarak en aza indirilir. Elektrik işlerinde çalışanlar da izole halı ile çarpılma riskinden uzaklaşabilirler. Çalışanların iş kazasına uğramamaları için gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Bu anlamda koruyucu malzemeler kullanılarak önlemlerin oluşturulması sağlanır.

 

Elektrik akımının her zaman mevcut bir risk oluşturduğu bilinmektedir. Bu riski ortadan kaldırmak için özellikle tedbirleri düzenli bir şekilde almak gerekmektedir. Su geçirmez özelliği ve izolasyon avantajı ile karşımıza çıkmış olan izole halı, aynı zamanda kaymaz bir zemin oluşturmak için muazzam bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Çevre dostu malzemeden üretilmiş olan bu seçenek, pek çok yerde iş güvenliği tedbirleri için büyük bir öneme sahiptir.

 

Çalışan kesimin ihtiyaçlarını karşılayacak ve riskli ortamları sağlıklı bir avantajla destekleyecek ürün modelleri buradan karşımıza geliyor. Oldukça pratik, hafif ve kullanışlı olan ürün seçeneğinin, özellikle dünya standartlarında bir ürün model olduğunu burada size belirtmek gerekmektedir. Son derece avantajlı tercih olan dielektrik kauçuk levha, pek çok yerde insanlar için tedbir amacıyla değerlendirilmektedir. Oluşabilecek kaza riskini düşürmek için, bu ürünlerden mutlaka faydalanmak gerekir.

 

İzole Halı Fiyatları

İnsan sağlığı ile karşılaştırıldığı zaman, bu tür ürünlerin çok cazip fiyatları söz konusu olmaktadır. Böylesine bir ürünü aldığınız zaman, uzun bir süre kullanmanız söz konusu olacaktır. Tamir, bakım ve benzer çalışmaların yanı sıra, riskli ortamlarda sorunları giderecek tedbirler, bu kaliteli ürün modelleri ile kendini göstermektedir. İzole halı fiyatları uygun olduğu gibi, tedarik noktasında firmamızın size sunduğu imkânları değerlendirebilirsiniz.

 

Uygun boyutlarda ve kabiliyetli özelliklerde hazırlanmış ürün seçeneği, PVC içermez ve çevre dostu bir ürün olarak karşımıza çıkar. Elektrik yalıtımı konusunda hassas özelliklere sahip olan ürün, aynı zaman ısı ve ses yalıtımı konusunda da önemli özelliği temsil etmektedir. Su çekme özelliği olmadığı için, ıslak pozisyonda yine koruyucu özelliği dikkat çekmektedir. Bu kaliteli ürüne sahip olduğunuz zaman, endişe duymadan sorunsuz bir ortam ve tamirat bakım çalışmaları yapmak mümkün olmaktadır.

 

İzole Halı Nedir?

Elektrik ile çalışmak en küçük bir dikkatsizliğe ve önlem alınmamasına fırsat vermeyecek kadar tehlikelidir. İnsan vücudunun elektrik akımından etkilenmesi durumunda yaşamsal organlar zarar görebilir. İzole halı bu nedenle kullanılması zorunlu malzemelerden biridir. Elektriği ileten ve yalıtan malzemeler vardır. İletken maddeler elektriğe çarpılma riskini azaltır. İzole halı nedir diye soracak olursanız elektrik kullanımının yoğun olduğu tesisler ve fabrikalarda zemine serilerek kullanılır. Yalıtkan bir malzeme olmasının yanında, ısı ve neme karşı da dayanıklıdır. Soğuk ve sıcaktan etkilenmezler. Bütün halılar kalite sertifikalarına sahiptirler. Bu sertifikaların olmadığı halılar tercih edilmemelidir.

 

İzole Halı Yalıtkan Paspas

Günümüz standartlarında, özellikle elektrik akımı büyük bir risk oluşturabilir. Bu akımı düşündüğümüzde, tamirat ve bakım işlemlerinin yalıtıcı malzemeler ile desteklenmesi çok önemlidir. İzole halı yalıtkan paspas şeklinde karşımıza çıkan seçenekler, özellikle insanların can güvenliği açısından büyük bir öneme sahip olmuştur.

 

Oldukça kaliteli ve kullanışlı tercihleri, buradaki ürün bütünlüğü ile gözden geçirmek gerekir. Müşteri memnuniyetine yaptığı katkı ve destekle birlikte, firmamız yıllardan beri bu konuda güvenilir çözümleri ön plana getirmektedir. Eğer siz de bu ürünleri değerlendirmek isterseniz, sayfalarımızda bulunan seçenekler ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 

İzole Halı Yalıtkan Paspas Fiyatları

Üretildiği sağlıklı malzeme ile bu kaliteli ürünleri değerlendirmek ve avantajını görmek mümkün. İzole halı yalıtkan paspas fiyatları oldukça ekonomik seçenekleri ile sizlere muhteşem avantajlar sunuyor. Başta da bahsettiğimiz gibi dielektrik kauçuk levha olarak karşımıza çıkan seçenek, pek çok konuda insanlar için koruyucu bir alternatif olarak önümüze gelmektedir.

 

Hem sağlıklı hem de güvenilir ürünlerle birlikte, burada ürün modellerini en iyi şartlarda değerlendirmek söz konusu olmaktadır. İnsanlara sağlamış olduğu avantajlar ile birlikte, buradaki kaliteli ürünlerin mutlaka değerlendirilmesi gereken çok önemli bir fırsat olduğunu belirtmemiz gerekir.

 

İzole Halının Yapısı Nasıldır?

 

İzole halıların üst kısmı kaymayı önleyecek şekilde tırtıklıdır. Bu halılar izolasyon sağlayacak malzemelerden üretilir. Halıların üzerinde kabarcık, yırtık, çatlak, aşınma, delik gibi sorunların olmaması gerekir. Bu tür sıkıntılar halının yalıtkanlık özelliğini azaltır. İzole halı dışarıdan gelebilecek aşındırıcı etkilere karşı dayanıklı olmalıdır. Halıların gerilime karşı dayanıklılık testi yapılır ve üretim sırasında Avrupa Birliği standartları kullanılır.

 

İzole Halı Nerelerde Kullanılır?

 

İzole halı elektrik olan bütün çalışma alanlarda, iç ve dış mekanlarda kullanılır. Çalışanların iş güvenliğini sağlamak ve elektrik çarpması durumunda daha az etkilenmelerini sağlamak için zemine örtülür. Yayılması oldukça kolaydır. Elektrik santralleri, elektrik panolarının önü, alçak gerilimle çalışan makinelerin önü, çalışma tezgahlarının önü en sık kullanıldığı alanlardır. Bu halılar nem ve su tutmaz. Elektrik insan yaşamının ve uygarlığın en önemli buluşlarından biridir. Haberleşmeden, iletişime, ulaşımdan, imalata kadar birçok alanda elektrik enerjisi kullanılır.

 

Elektrik çarpması kalbin etkilenmesine hatta durmasına, sinirlerin zarar görmesine neden olur. Ayın şekilde dokular, kaslar, damarlar da elektrik akımına maruz kalıklarında hasar görürler. Elektrik işlerinde kullanılan aletlerin gerekli malzemeler ile yalıtıldığı bilinir. Aynı şekilde zeminin de yalıtımının yapılması çarpılma riskini düşürür. Zeminde yalıtım malzemesi bulunduğu zaman insan vücudu toprağa karşı yalıtılır ve çarpılma gerçekleşmez. İzole halılar bu yalıtımı sağlar. Yıprandıkları durumlarda ise hemen değiştirilmeleri gerekir. İzole halılar ömrü uzun ürünlerdir. Uzun zamanlarda koruyucu etkilerini devam ettirirler.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.