Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

1233 1234
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
3M 4570M
3M 4570 Gri Tulum Tip3 (M)
1,233,90₺

Kağıt Tulum

Bazı meslek gruplarında günlük olarak kıyafet değiştirmek gerekebilir. Zaten kağıt malzeme ile üretilmiş kağıt tulum seçeneklerimiz, gerçekten görünüş olarak mükemmel bir yapıyı temsil etmektedir. Yumuşak yapısı ve dayanıklı izolasyon özellikleri ile birlikte, bu tulum gerçekten insanlara güven vermeye devam ediyor. Birbirinden farklı modellerimiz olmakla beraber, hem kimyasal koruyuculuğu olan hem de mikroplara karşı dayanıklı olan tulum seçenekleri ile size bu konuda yardımcı oluyoruz. Ham maddesi ve üretim sonuçları ile birlikte gerçekten şaşırtıcı bir ürün karşınızda.

Kağıt tulum seçeneklerimiz pek çok sektörde problem çözen ve çözüm için formül üreten bir yapı sergiliyor. Pek çok meslek grubunda bu tip kıyafetlerin bir tedbir oluşturduğunu söyleyebiliriz. İnsan sağlığına firma olarak biz gereken değeri veriyoruz. Eğer siz de bu konuda hassas düşünüyorsanız kağıt tulum ürünlerimiz sizin için kesinlikle çözüm olacaktır. Yüzlerce farklı sektöre kıyafet ve aparat desteği ile birlikte çalışmalarımız sürüyor. İnsan sağlığını tedarik eden aynı zamanda verimliliğin üst düzeye çıkaran firmamız, işletmelerin en önemli dostu olmaya devam ediyor.

Kağıt Tulum Fiyatları

İlk etapta fiyatları gördüğünüz zaman şaşkınlığa uğrayabilirsiniz. Öylesine özelliği ve dikkatli üretilmiş bir ürün bu kadar ucuz nasıl olabilir diye düşünebilirsiniz. İnanın bu kıyafetler sizin üstünüze tam gelecek ve ergonomi sağlayacak. Böylelikle çalışma performansı tüm personel için en üst düzeyde olarak düşünülebilir.

Kağıt tulum fiyatları ise makul koşulları ile beraber bir alışveriş başarısının altyapısını oluşturmaktadır. Alışveriş konusunda son derece müsait yapıya sahip olan sitemiz çok çeşitli ürünler ile birlikte bu konuda size destek vermeye devam ediyor. Bizimle kuracağınız iletişim ve destek hattı hizmetimiz size daha detaylı bilgi için yardımcı olacaktır.

Kağıt Tulum Çeşitleri

Gerek kapüşonlu gerekse de yakalı modellerimiz ile birlikte insan sağlığını en uygun koşullarda tedarik etmek bizim görevimiz. Koruyucu ekipman kalitesi olarak görülen kağıt tulum modellerimiz her biri kullanışlı yapıya sahip bir görüntü oluşturmak durumundadır. Kaliteli ürün ticareti ile birlikte, pek çok firmanın gerekli malzeme altyapısını desteklemeye devam ediyoruz. İş ergonomisine sağlayacak nitelikli kıyafetlerle birlikte firma olarak bu konuda çok iddialı olduğumuzu sizin görmeniz gerek. Özenle tasarlanmış ve dikkatli bir şekilde üretilmiş kağıt tulum ürünleri, tek kullanımlık bile olsa oldukça koruyucu bir yapıya sahip.

Birbirinden farklı modeller değişik alanlarda kullanılıyor ve kullanan insanların memnuniyeti en başta sağlık açısından ümit veriyor. Güvenli ticaret noktasında firma olarak internet üzerinden pek çok firmanın isteğini karşılamak durumundayız. Buna ek olarak bireysel çalışan insanların ihtiyaçlarını, yine bu sayfalardan karşılamak gerçekten sizin adınıza bir tedarik başarısı olarak değerlendirilebilir. Uygun fiyatlı çözümler ve buna ek olarak kaliteli kağıt tulum seçenekleri her zaman sizin en önemli dostunuz olabilir. Kimyasal altyapıya sahip sektörlerde veya sağlık sektöründe, bu malzemeler gerçekten korunaklı bir yapı oluşturuyor. Aynı şekilde temizlik bazı sektörlerde yine kaliteli ürünlerimiz ön plana çıkıyor ve insan sağlığı açısından önemli bir fırsat oluşturuyor.

 

Kaynakçı tulumu

Sms tulum

Tamirci tulumu

Lamine tulum

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.