Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

144 551
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 0102 0015-70
Cerva Sandpiper Deri Eldiven - Sarı
426,00₺

CR 0102 0126-99
Cerva Sandpiper Deri Eldiven - Siyah
551,00₺

Cerva Grylle Fh Eldiven
Cerva Grylle Fh Eldiven
Tükendi
CR 0101 0102-99
Cerva Grylle Fh Eldiven
TÜKENDİ

Portwest A500 - Kaynakçı Eldiveni
Portwest A500 - Kaynakçı Eldiveni
Tükendi

Deri İş Eldiveni Modelleri

Deri iş eldivenleri, iş sağlığı ve güvenliği için yarma sığır derisinden üretilmiş oldukça dayanıklı ve sağlam bir eldiven çeşididir. Deri iş eldiveni işçiyi koruma amaçlı kullanılan bir ekipmandır. İşverenin işçinin sağlığını korumak ve güvenliğini sağlamak görevidir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 6331 sayılı işçi sağlığı ve güvenliği kanunu ile işçinin sağlığını korumak hükme bağlanmıştır. Bu nedenle işverenin mutlaka işçinin sağlığını koruyucu ekipmanları kullandırması zorunludur. Deri iş eldiveni de işçiyi koruyan önemli bir ekipmandır. Birçok alanda işçi hep elleri ile iş görür. Bu sebeple ellerin korunması ve güvenliği büyük önem arz eder. Deri iş eldiveni sağlam yapısı ile işçinin ellerini, kesilmelere, yanmalara ve tüm dış etkenlere karşı korur. Deri iş eldivenleri işçinin elleri ile rahat çalışabilmesi için özel bir astarlama ile esnek bir yapıda imal edilmiştir. Eli tamamen saran bu eldiven çeşidi işçinin çalışma kabiliyetini kısıtlamaz. Üretim ve geniş çaplı imalat konusunda pek çok sektörü ağır sanayi olarak sınıflandırmak mümkün. Özellikle bu tip sektörlerde çalışan personelin, tedbirlerini, güvenliğini ve emniyetini almak çok önemlidir. İş güvenliği konusunda bir gereklilik olan pek çok malzemenin, firma tarafından tedarik edilmesi yönetmeliklere göre önemli bir sorumluluk oluşturuyor. Burada alınan tedbirler sayesinde, çalışan kesimin uzuvlarını korumak çok daha kolay olmaktadır. Nitelikli sağlam yapısı ve olağanüstü görüntüsü ile deri iş eldiveni burada önemli bir alternatif olmak durumundadır. Sağlam dayanıklı ve koruyucu yapısı ile pek çok farklı eldiven modelini bu kategori içerisinden görüp değerlendirmek mümkündür. Özellikle bu muazzam teknolojinin çalışan kesime çok büyük desteği var. Kaynak eldiveni yüksek performans eldiveni ve deri eldiven çeşitleri gibi seçenekler, burada insanların karşısına çıkmış pratik ürün modellerini göstermektedir. Işıltılı ve göz kamaştırıcı modeller burada ortaya çıkmış durumda. Farklı renklerle birlikte tamamen orijinal deri seçenekler, özellikle elin yaralanmasına karşı alınmış bir tedbir gibidir. Makul derecedeki deri iş eldiveni modelleri, pek çok farklı ürün kategorisi ile karşınıza çıkıyor. Geniş bir kategori ve içinde bulunan çok değerli ürünlerle, özellikle gerekli tedbirleri almak çok daha kolay olmaktadır. İnsanların bu konuda kendine güvenen yaklaşımları ürün kalitesi ile beklenen sonuçları yaratıyor. Şık ve aynı zamanda kullanışlı olan olağanüstü ürün modelleri, gerçekten yüksek seviyeli bir kalitenin günümüze yansıyan avantajlı sonuçlarını gözler önüne getirmektedir. Eşsiz tasarımlar ve bunların vücut bulmuş hali, özellikle farklı modeller ile beraber insanlara ışık tutan bir sonuç oluşturmaktadır.

Deri İşçi Eldiveni

Deri malzemenin sağlıklı yapısı, özellikle koruyucu malzeme olarak personel için hayat veren bir sonuç gibidir. İş güvenliği ve işçi sağlığı gibi konularda da bu tarz eldiven modellerinin büyük bir gereklilik yarattığı bilinmektedir. Kullanışlı, sağlık ve nitelikli eldivenler hem hayatı kolaylaştırır hem de çalışma şartlarını çok iyi bir pozisyonda ortaya çıkarır. Sağlıklı bir tercih olması ile beraber deri işçi eldiveni, kullanıldığı yerlerde gerçekten iyi bir performansın habercisi gibidir. Soğuk sıcak demeden her türlü ortamda çalışanların ellerinin emniyetinin sağlanması, işyerinin gerçekten iyi bir performansa ulaşması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda çalışanların memnuniyetini sağlayacak çözümler noktasında kaliteli ürünlerin gerçekten insanlar için önemini akıldan çıkarmamak gerekmektedir.

Deri İş Eldiveni Fiyatları

Deri iş eldiveni fiyatları ucuz ve bu konuda en kaliteli işçi eldivenlerini sizlere sunuyoruz. Tüm iş sağlığı ve güvenliği için üretilmiş ekipmanlarımızda olduğu gibi deri iş eldiveni alanında da kaliteli ürünler sunuyoruz. Ürünlerimiz CE belgeli ürünler olup garantili ve güvenlidir. Deri iş eldivenlerimizi www.ismont.com.tr internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Piyasaya göre çok uygun fiyat ve cazip ödeme seçeneklerimiz ile bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilirsiniz. İnternet alışverişinizde sorun yaşamamanız için tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Kargo ve teslimat sorunu yaşamadan ürünlerinizi gününde ve saatinde alırsınız. Herhangi bir aksilik durumunda iade garantimiz vardır. En kaliteli ve güvenli deri iş eldivenlerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Kalite standartları oldukça yüksek olan bu muazzam ürün modelleri, fiyatlarıyla da insanları pozitif şekilde etkilemektedir. Yılın tamamında devam eden uygun indirimli ürün ticareti, özellikle müşteri olmak isteyen insanlara çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Pratik, kullanışlı ürünler, koruyucu etkisi ile aynı zamanda kalitesi ile kendini göstermektedir. Buna mukabil olarak ilave edebileceğimiz deri iş eldiveni fiyatları, gerçekten uygun rakamlarla birlikte insanlara bu konuda önemli kolaylıklar sağlamıştır. Kolay kullanılan, kolay tercih edilen ürün seçenekleri, yüksek koruyuculuk kalitesi ile çok önemli ve avantajlı bir fırsat ortaya koymaktadır. Tedarik sisteminin burada yaratmış olduğu kaliteli tercihler, ürün yapısının kullanışlı sonucuna büyük etki etmektedir. Son derece olumlu bir biçimde inceleme yaptığınızda, buradaki sağlık ürünlerinin avantajlı yönünü daha iyi şartlarda görebilirsiniz. Kaliteli ürünlerin, gerçekten estetik açıdan çok çalışılmış sonuçları var. Yüksek performansı garanti altına alacak ürün seçenekleri, özellikle de kesilmez eldiven modelleri ile insanlara önemli avantajlar sağlıyor. Elbette ki nitril eldiven çeşitlerinin de bu kategori içerisinde kendine yer bulması mümkün olmuştur. Özenle üretilmiş ve sağlıklı bir şekilde insanların karşısına çıkmış olan ürünler, koruyucu özelliğini her zaman muhafaza etmektedir. Deri iş eldiveni modelleri ve fiyatları konusunda yapılan değerlendirmelerle beraber, kendiniz için ve ihtiyaç duyan herkes için avantajlı sonuçları burada rahatlıkla gözden geçirebilirsiniz. Tedarik ettiğiniz ve elde etmek istediğiniz sağlıklı seçenekler karşınızdadır.

Deri İş Eldiveni Özellikleri

Deri iş eldiveni 14 yarma 1. Sınıf sığır derisinden üretilmiştir. Eldivenin iç kısmında konforlu polar astar kullanılmıştır. Aşınmalara ve delinmelere karşı oldukça dirençli bir eldivendir. Bu özelliği ile kaynak ve metal işlerinde güvenle kullanılabilir. Maksimum EN 407 yanma direnci ile sıcağa ve yanmalara karşı üstün koruma sağlamaktadır. 35 cm. kesilme dirençli kolluğu ile elleri olduğu gibi bilekleri de en üst seviyede korur. EN Cut 3 seviyesinde özel koruma sağlayan deri iş eldiveni, işçi güvenliği için çok sağlıklı ve mükemmel özellikte bir eldivendir. Aşınma, delinme, yırtılma, kesilme dirençleri yüksek olan deri iş eldiveni uzun süre kullanılabilen yapıdadır. İşçinin uzun süre kullanabildiği bu eldiven işveren için de tasarruflu bir ekipman olmaktadır. Eldiven esnek bir yapı ile üretildiğinden işçinin elleri ile rahat çalışabilmesini olanak tanır. Nemlenme ve koku yapmayan eldiven konforlu bir kullanıma sahiptir. Kış yaz kullanılabilecek bir eldiven olan deri iş eldiveni özel iç poları ile ellerde havalanma sağlar. Deri iş eldiveni tüm özellikleri ile hem işçiyi koruyan hem de rahat çalışmasını sağlayan özel bir eldivendir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.