Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

747 3886
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster

Barete Takılabilir Kulaklık

Barete kulaklık inşaat işlerinde çalışan işçiler için kullanıma uygundur. Baret daha çok inşaat alanlarında takılan mecburi şapkadır. Her türlü darbeye dayanıklıdır. İnşaatta düşen parçaların yanı sıra çoğu kez seslerde mevcuttur. Bu durumlarda baretin üstüne veya alt kısmına kulaklık takılamamaktadır. Kulaklık geçirildiği zaman baret kafaya tam oturmaz. Bu durumdan dolayı baret kulaklık modeller yapılmıştır. Baret kulaklıklar gürültünün fazla olduğu ve yukarıdan düşen parçalardan korunmak için idealdir.

 

Barete takılabilir kulaklık 34.db ses seviyesine kadar kişileri sesten koruyabilmektedir. Genellikle baret takılabilir kulaklığı madencilik, denizcilik, enerji santralarında ve havalimanlarında kullanıma uygundur. Uzun süreli ses kalan işçiler ve düşme tehlikesi olan yerlerde çalışanın can güvenliği ve sağlığı için önemlidir. Bu kulaklık modelleri üst kısmında bulunan mıknatısı sayesinde istenildiği takdirde barete yapışır. Bu sayede istenildiği barete geçiş yapılabilir. Kulaklık takmak yüksek sese maruz kalıp işitime kayıplarını önlemektedir. Kulaklar da gözler kadar hassastır. Barete takılabilir kulaklık içinde buluna oldukça küçük ve duyarlıdır. Vücut her şeye karşı duyarlıdır. Ama ne yazık ki belli bir seviyeye kadar kendisini korumaktadır.

Barete Takılabilir Kulaklık Özellikleri

  • Çıkıp tekrar takılabilir özelliği ile her barete takılabilir

  • İşitme koruyucuları ve son derece gürültülü ortamlar için geliştirilmiştir.

  • İç ses ile gövdeler arasındaki ses akustik bağlantı, maksimum düşük frekanslı yalıtım sağlar.

  • Barete takılabilir kulaklık ürünün kapama halkaları geniştir.

  • Kulağa en iyi uyum ve düşük temas basıncı için yumuşak plastik köpük ile doldurulmuştur.

Barete Takılabilir Kulaklık Fiyatları

Barete takılabilir kulaklık fiyatları birçok konuda avantaj sağlıyor. Şehrimizin her yeri artık yeni yapılan binalar mevcuttur. Bu binalar uzaktan veya yakındığı bakıldığı zaman çok güzel görünür. Bu yapıların yapan işçiler emeği bu kodu oldukça fazladır. Bu inşaatlarda çalışan işçilerin sağlığı her şeyden çok önemlidir. Bu yüzden daha dikkatli hareket etmek gerekir. İşverenlerin bu konuda çalışanlarına gerekli disiplini sağlamaları gerekir. Bu sayede işitme kayıplarının ve ölümlerin önüne geçilebilmektedir.

Bu kulaklık çift olarak satılmaktadır. Birinin kaybolması ve kırıldığında yedeği alınabilir. Kulaklık gürültülü işyerlerinde çalışan herkes için kullanılmalıdır. Bu konuda işverenlerin çalışanlarına dikkatli özeni göstermeleri gerekir. Bu sayede çalışanlar da kendi sağlığını düşünen işverenler için çalıştığı memnun olup, daha fazla verim sağlayacaklardır. Dünya da en önemli şeyin insan sağlığı olduğunu unutmamak gerekir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.