Filtrele
Marka
Renk
Beden
Fiyat Aralığı
41 218

3M Gözlük

Koruyucu aparatların dünya standartlarındaki sonucunu görmek ve kaliteli ürünleri değerlendirmek için, kesinlikle doğru noktada bulunuyorsunuz. Sağlam ve mukavemeti üst düzey 3M gözlük modelleri, aynı zamanda kullanıcılar için son derece uygun ve ergonomik bir sonuç oluşturmaktadır. Dışarıdan gelecek çapak, talaş ve diğer cisimlere karşı gözü koruyan bu muazzam ürün seçenekleri, özellikle çalışan kesimin performansını en üst düzeyde tutmak durumundadır.

 

Farklı çerçeve anlayışı ile dayanıklı bir yapıyı gösteren muazzam ürün seçeneği, gözlük camı konusunda yine en nitelikli üretim boyutu ile önemli ve avantajlı bir sonuç ortaya koymuştur. Çok sayıda müşterinin kendi sağlığını korumak için bu tercih etmesi önemlidir. Aynı zamanda işçi çalıştıran ve personele ihtiyaç karşılama konusunda yardımcı olmak isteyen firmalar adına, çok önemli ürün çözümlerini burada görmek mümkün olmaktadır.

 

İş güvenliği ekipmanlarında en önemli olan aparat gözlüktür. Gözlerin korunması için darbelere dayanıklı ve korumalı cama sahip gözlükler kullanılmalıdır. Bu gözlükler özel bir üretim olması şarttır. Darbelere sıçramalara hatta yayılan ultra viyole ışınlardan korunması için özel bir yapıya sahip olmaktadır. Normal hayatta kullanılan gözlükler iş güvenliği ve sağlığı için kullanılmamalıdır. Normal gözlüklerden görünüş itibariyle bir fark yoktur fakat darbelere dayanıklı bir yapıya sahiptir. 3M güvenlik gözlüğü özellikle kaynak yapan ya da ağaç işleriyle uğraşanların mutlaka kullanması gereken bir güvenlik aracıdır. Yapılan iş esnasında oluşabilecek kazalar sıçrama gibi yada ortaya çıkan ışıkların göze zarar vermesi gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır.

 

3M Gözlük Fiyatları

Ürün kalitesinin yüksek seviyede gördüğümüz gibi, standardı korumuş ve muhafaza etmiş tercihleri en iyi biçimde burada değerlendirmek mümkün olmaktadır. Satın almak istediğiniz ürünler, özellikle çalışan insanların performansını yüksek tutacak ve iş kazalarından onları koruyacaktır. Makul 3M gözlük fiyatları ile yaptığınız değerlendirme, özellikle toplu siparişlerde çok daha avantajlı sonuçlar oluşturmak durumundadır.

 

Güvenilir bir biçimde verilen siparişler, kaliteli bir firmanın insan sağlığına göstermiş olduğu özene en iyi şekilde anlatmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir biçimde gördüğünüz ürünler, uygun fiyatlarıyla beraber isteyen herkesin ulaşabileceği bir mesafede bulunmaktadır. Kalite ve standartların yanı sıra, koruyucu özelliği bakımından buradaki ürünler sınıfı geçmiş ve pek çok kişi öncelikli tercihi olmuştur.

 

3M Gözlük Çeşitleri

Ürün yelpazesini değerlendirmek istediğiniz zaman, pek çok farklı seçenek ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Şeffaf ve gri renk modellerinin yanı sıra, pek çok noktada farklı amaçlar için kullanılan seçenekler, insanların hem kendini rahatsız etmemesine hem de gözünü korumasına yardımcı olmaktadır. Güvenlik ve farklı sektördeki nitelikli pozisyonlar değerlendirildiğinde, özellikle geniş çaplı imalat sektöründe tehditleri ortadan kaldıracak kaliteli ürün modelleri buradan karşımıza çıkmaktadır. Uygun kaliteli ve standartlarda çok sayıda 3M gözlük çeşitleri, geniş bir ürün yelpazesi ile size burada önemli fırsatlar sağlamaktadır. Vereceğiniz sipariş oluşabilecek iş kazalarının önüne geçecek ve insanlar için ekstra bir fırsat yaratacaktır.

 

Kaliteli 3M Gözlük Çeşitleri

Kaliteli güvenilir ve sağlıklı ürün modelleri konusunda, marka güvencesi insanlar için gerçekten edilmesi gereken önemli bir sonucu göstermektedir. Güvenilir bir biçimde kullanılan ve sağlıklı olarak ürün avantajlarını gözler önüne getiren seçenekleri burada değerlendirmek çok önemlidir. Kaliteli 3M gözlük çeşitleri ile beraber almış olduğunuz tedbirlerin en kaliteli sonuçlarını burada gözlemleme şansına sahip olabilirsiniz. Pek çok müşterinin isteğini sağlayan ve avantajlı koşullarla birlikte üretimi destekleyen firma, sizin için inanılmaz ürün modelleri hazırlanmış ve cazip çözümleri sizin için bir avantaja çevirmiştir.

 

3M Gözlük Çeşitleri Nelerdir?

Yüz tipinize uygun gözü tamamen çevreleyen gözlükler bulunmaktadır. Bu gözlükler şeffaf cam olabildiği gibi koyu renk camlara da sahip olabilirler. Koyu renk camlar özellikle kaynak ve demir doğrama işlemlerinde tercih edilmektedir. Çünkü hem kaynak esnasında hem de demir doğrama işlemleri sırasında ortaya çıkan ışık göze zarar verebildiği için yüksek koruma sağlayan koyu renk camlı gözlükler tercih edilmektedir. Şeffaf camlı ürünler sıçramalara karşı korunaklı bir yapıya sahiptir. Sert ve dayanıklı yapısı yoz ya da cisimlerin sıçraması ile oluşan kazlardan korunmak için kullanılmaktadır.

 

3M gözlük ürünleri iş yerlerinde bulundurulması zorunlu güvenlik araçlarından bir tanesidir. İş güvenliği ekibi tarafından ihtiyaç listesinin en başında bulundurulması gerek bir güvenlik ürünüdür. Çalışanlar olası kazlardan kendilerini koruma için mutlaka gözlük kullanmak zorundadır. Çünkü iş kazaları beklenmedik anlarda ve zamanlarda oluştuğu için güvenlik tedbirleri alınmasında fayda vardır.

 

3M Gözlük Özellikleri Nelerdir?

Rahat kullanabilmek amacıyla göz çevresini komple sarması önemli bir özelliktir. Sert bir yapıya sahip olması alınan darbelere ve sıçrayan cimlerin sertliğine dayanabilmesi için önemlidir. Gözlüğün sap kısımlarına takılan lastik düşmesini engellemesi için kullanılan bir aparattır. Kaynak işlerinde rahatça kullanılabilmesi için ultra viyole ışınlara dayanıklı bir yapısı vardır. Kolay temizlenebilen bir özelliğe sahip olduğu için kirlendiğinde kolaylıkla temizlenebilmektedir. Su ile kolayca temizleyebilirsiniz. Çizilmelere dayanıklı sert bir 3M gözlük olması hemen yıpranmasını engellemektedir.

 

3M Gözlük Kullanım Alanları Nelerdir?

Kaynak işleri yaparken zararlı ışınlardan korunmak için kullanılmaktadır. Ağaç ve demir doğrama işlemlerinde cisimlerin sıçraması ile oluşabilecek kazları engellemek amacıyla kullanılmalıdır. Aslında bütün iş alanlarında koruyucu gözlük kullanmak şarttır. Çünkü korunmaya en muhtaç oragan gözlerdir. Gözlere gelebilecek en ufak bir zarar kalıcı hasralar oluşturabilir. O yüzden ister iş yerindeki işlerde ister günlük yaşantınızdaki işlerde mutlaka 3M gözlük kullanmaya özen gösterin. Demir doğrama ve kaynak işi yapılan iş yerlerinde kullanılması zorunlu bir aparattır. İş veren bu aparatı bulundurmak zorunda olduğu gibi çalışanlarına da kullandırmak zorundadır.

36 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ve Çerez (Cookie) Kullanımı ilkelerini

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.