Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

111 5278
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
3M 6075
3M 6075 Formaldehit Filtresi
Web'e Özel Fiyat
529,90₺
608,90₺
%12

GVS SPR401
GVS Elipse Integra Organik Gaz ve Toz Maskesi M/L
2,636,90₺

Yeni Ürün!

GVS SPR496
GVS A2P3 Yarım Yüz Maskesi M/L
1,305,90₺

GVS SPR582
GVS Elipse ABE1-P3 RD Filtre
786,90₺

GVS SPR492
GVS Elipse ABEK1-P3 RD Filtre
855,90₺

GVS SPR489
GVS Elipse ABEK Filtre
535,90₺

GVS SPR316
GVS Elipse FFP3 Yedek Filtre
365,90₺

Gaz Maskesi

Solunum yollarını koruyacak ve akciğerlere muhafaza edecek ürünler içerisinde, gaz maskesi her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Buradaki maske modelleri, özellikle filtre sistemi ile uzun vadeli kullanım konusunda insanlara önemli avantajlar sağlamaktadır. Belli bir risk ortaya çıktığı zaman, mesleki anlamda bu ürünlerin kullanılması çok önemli bir gereklilik oluşturmaktadır.

 

Tam yüz maskesi ve yarım yüz maskesinin yanı sıra, çeşitli ve nitelikli ürün yelpazesinin burada koruyucu sonuçları, insanlara çok büyük destek sağlamaktadır. Akciğerler gerçekten en hassas organlardan biridir. Gaz, toz ve benzer unsurlar, insanların sağlığını bozabilir. Maske kullanımı ile birlikte, buradaki riskleri minimum seviyeye düşürmek mümkündür. İşini bilen ve sorumluluklarını takip eden güvenilir firmalar, sağlıklı ürün çözümleri ile burada önemli tedbirler oluşturmaya devam etmektedir.

 

Çalışma ortamlarında dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Ancak bunlardan en önemlisi kişilerin can güvenliklerinin ve sağlıklarının korunmasıdır. Bu durum hem çalışan hem de işveren açısından oldukça önemlidir. Can güvenliğinin korunması için kullanılabilecek pek çok koruyucu ürün mevcuttur. Bunlardan biri de gaz maskeleridir. Gaz maskesi, koruyucu bir ürün olup kişilerin sağlıkları açısından oldukça önem taşıyan bir üründür.

 

Solunum koruyucular ve gaz maskeleri ağır sanayide kimyasal gaz ve sıvılara maruz kalacak işlerin sağlığı açısından kullanılması gerekir. Hatta ilerleyen zamandaki sağlık durumu düşünülerek küçük işlerde dahi gaz maskesi kullanılması sağlık açısından önemlidir. Örneğin düzenli vernik süren biri olduğunuzu düşünürsek; zamanla vernikte mevcut olan gazlar nedeniyle akciğerlerinizde ya da üst solunum yollarınızda hasarlar meydana gelebilir.

 

Yüzlerce gaz maskesi çeşidi olmakla birlikte en çok tercih edilen solunum koruyucular ve gaz maskesi 3m maske yada drager maske olmakla birlikte istediğiniz ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gaz maskesinde bulunması gereken özellikler; geniş görüş imkanı, güçlendirilmiş ve sentetik görünümlü lens, cilde uygun kauçuk bileşimli ana gövde, burunluk, kafa ayar bandı, kolay ve hızlı çıkarılma özelliği, buğulanmayı önleyici bir tasarım ( konuşma sırasında diyafram ile iletişim olması buğulanmayı engeller), filtreler (Kombine filtreler, Kanister tipi filtreler...). Solunum koruyucular ve gaz maskeleri filtresiz de olarak da satılmaktadır.

 

Gaz Maskesi Satın Al

Eğer sağlığını düşünüyorsan hiç düşünme ve gaz maskesi satın al. Tedarik etmek istediğiniz gaz maskesi, sağlığınızı en iyi şekilde koruyacaktır. İnsanların özellikle bu sektörden beklentileri dikkat çekerken, iş güvenliği ekipmanları konusunda çok önemli tedbirler burada karşımıza çıkmaktadır. Sağlığı koruyan ve insanları uzun vadeli avantajlarla destekleyen ürün modelleri, gerçekten göz kamaştırıcı bir sonucun avantajlarını göstermiştir. En başta da müşteri memnuniyeti gibi önemli konularda, insanların daha bilinçli bir şekilde takip ettiği çözümleri burada görmek gerekmektedir. Son derece bilinçli ve başarılı çalışmalar neticesinde, özellikle uzmanların bu konuda geldiği noktayı en iyi şekilde görmek gerekmektedir. Uygun fiyatlarla birlikte tedarik edeceğiniz gaz maskeleri, işinizi kolaylaştıracak ve size yardımcı olmaya devam edecektir.

 

Çalışılan iş ortamında tozlar, insan sağlığı için zararlı olan buhar ya da gazlar varsa kişiler mutlaka gaz maskesi satın al. Bu kullanım sağlık açısından oldukça önemlidir. Tozun, tehlikeli buhar ya da gazların direkt solunması pek çok rahatsızlığın başlangıcı olabileceği gibi aynı zamanda kalıcı ve büyük hastalıkların da sebebi olur. Bu nedenle ortamda direkt solunmaması gereken bir hava varsa gaz maskesi mutlaka kullanılmalıdır. Çalışılan ortamdaki havanın durumuna göre en ideal olan maske tercih edilmelidir. Maskenin koruma seviyesi, filtre çeşidi ve ilave koruma materyalleri hassasiyetle incelenmelidir. Çalışma ortamındaki havaya göre en uygun olan ürün seçilmeli ve o ürün kullanılmalıdır. Gaz maskesi kullanmak sonradan büyük sıkıntıların yaşanmasını önler. Çünkü her şeyin başı sağlıktır ve sağlık için gerekli olan koruyucu ürünlerin kullanılması çok ama çok önemlidir.

 

Gaz Maskesi Nerede Satılır?

Geçmiş dönemlerde gaz maskesinin ortaya çıkışı aslında savaş kaynaklı olmuştur. Savaşlarda kimi milletlerin gaz kullanmasıyla maalesef pek çok insan yaşamını yitirmiştir. Böyle gazlardan korunmak için de gaz maskesi yapılmıştır. Gaz maskesini ilk olarak Fransızların yaptığı bilinir. Fransızlar, 1915 senesinde klor gazından korunmak maksadıyla gaz maskesi yapmışlardır. Günümüzdeyse gaz maskeleri oldukça gelişmiş durumdadır. Gaz maskesi, pek çok çalışma ortamında sıklıkla kullanılan, koruyucu bir ürün haline gelmiştir. Peki, gaz maskesi nerede satılır derseniz, firmamız, sizler için bu ürünü en uygun şekilde sunmaktadır.

 

Gaz maskesi, iki bölümden meydana gelir. Bu bölümler; maske ve süzgeçtir. Maske denilen kısım yüzü örten kısımdır ve bu kısım yüzü tamamen kapatır. Göz kısmında oldukça büyük bir gözlük yer alır. Gözlüğün üstünde yer alan maşa burnu kapatır ve böylece soluk ağız ile alınır. Süzgeç kısmıysa zehirli olan gazları süzmekle görevlidir. Süzgeçler, maskenin ağzına takılanlar ve çanta gibi taşınanlar olmak üzere iki çeşitten oluşur. Süzgeç içerisinde aktif kömür bulunur ve zehirli olan gazlar bu kömürden geçerek kimyasal bir değişim yaşarlar. Bu sayede gazlar insan sağlığı için zararsız hale gelir.

 

Gaz Maskesi Fiyatları

Günümüz koşullarında koruyucu ekipmanların ne kadar önemli bir değer olduğu biliniyor. Bütün çalışanların ihtiyaçlarını karşılayan seçenekler, önce riskleri ortadan kaldırıyor daha sonra meslek hastalıkları bir sorun olmaktan çıkarıyor. Alınmış tedbirler ve bu tedbirleri kolaylaştıran seçenekler, birbirine bağlı bir avantaj yaratmaktadır.

 

Uygun gaz maskesi fiyatları ile burada yapılan değerlendirmeler, ürün kalitesini ve önemli fırsatları insanların karşısına getirmek durumundadır. İndirimli ve cazip çözümleri ile birlikte buradaki geniş ürün yelpazesi, insanlar için gerçekten doğru ve avantajlı bir çözüm yaratmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti burada önemli bir gereklilik olduğu gibi, indirimli fiyatlar, cazip sonuçlar, insanlar için gerçekten büyük bir kalite anlayışını gözler önüne getirmektedir.

 

Gaz maskesi fiyatları uygun olup en genel haliyle sağlık için zarar teşkil eden şeyleri süzen bir süzgeçtir. Öyle ki çalışılan alanlardaki hava kimi zaman sağlığa zararlı olabilecek tozlarla, tehlikeli gazlarla ya da dumanlarla dolu olabilir. Çalışan kişiler yüzlerine taktıkları bu maske sayesinde solunum yaparlar. Böylece ortamın havasında duman, toz, sağlığa zararlı olan buhar ya da gaz benzeri şeyler olsa da kişiler bu süzgeç görevi gören maskelerle nefes alabilirler. Bu maskelerin süzgecinde kimyasal sıvılar, kömür ve pamuk tabakaları yer alır ve süzgeçte bulunan bu maddeler insan sağlığı için zararlı olan şeyleri etkisiz hale getirir.

 

Ucuz Gaz Maskesi

Herhangi bir ürün gereklilik olduğunda, vereceğiniz siparişle birlikte bu gerekliliği tedarik etmek mümkün olacaktır. Önemli çözümlerle birlikte hemen herkesin yakından yaptığı inceleme ve sonuçlar, gerçekten avantajlı ve fırsat yaratan bir sonucu gözler önüne getirecektir. Makul derecedeki uygun ve ucuz gaz maskesi ile çok avantajlı bir seçeneği ön planda tutmak mümkün olmaktadır. İnsanların kendi sağlığı için yaptığı deneme ve yatırımlar, gerçekten pozitif bir sonuç ortaya koymaktadır. Aynı zamanda estetik açıdan, buradaki kaliteli ürün yelpazesini gerçekten daha bilinçli bir biçimde değerlendirmek gerekmektedir. Böylelikle çözüm, fırsatlar ve nitelikli avantaj bakımından, insanların buradaki değerlendirmeleri çok iyi ve cazip çözümler oluşturmaya devam edecektir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.