Filtrele

Kategoriler

Markalar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

88 99
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
01 M068-01
Aşçı Bandana
99,00₺

01 M055-02
Bayan Bone
88,00₺

Şef Bonesi

Özellikle gıda sektöründe kullanılan malzeme ve ekipmanları insan sağlığı açısından çok büyük önem taşımaktadır. İşçi kıyafetleri koruma aksesuar ve aparatları üretimi ve ticareti noktasında internet üzerinden çok yoğun faaliyetler devam ediyor. Firmamız burada piyasaya sunmuş olduğu kaliteli ürün seçenekleri ile birlikte sağlık konusunda gerçekten herkese yardımcı olmaya devam ediyor. Özellikle gıda servisi noktasında kıl ve diğer unsurlardan bu gıdaları korumak gerçekten çok önemli. Bu konuda koruyucu bir ekipman olarak dikkat çeken şef bonesi gerçekten kullanışlı ve kaliteli bir seçenek olarak firmalara sunduğumuz önemli bir ayrıcalığı temsil etmektedir.

Sağlıklı koşullarda gıda üretimi ve dağıtımı noktasında firmaların içinin rahat etmesi elbette ki doğru tercihlerine bağlı. Firma olarak biz bu konuda yaptığımız çalışma ve üretim ver ile birlikte sektörü ve insanları desteklemeye devam ediyoruz. Son derece sağlıklı malzemeden yapılmış olan ve aynı zamanda kullanışlı yönüyle insanlara avantaj sağlayan ürün seçenekleri sayfalarımızdan karşınıza çıkıyor. Son derece sağlıklı malzemeden yapılmış olan ve aynı zamanda kullanışlı yönüyle insanlara avantaj sağlayan ürün seçenekleri sayfalarımızdan karşınıza çıkıyor.

Şef Bonesi Çeşitleri

Modeller birbirinden farklı olsa bile renk çeşitleri konusunda da seçeneğiniz oldukça fazla. Sağlıklı gıda üretimi ve sağlıklı tüketim noktasında hem servis hem de diğer işlemler en uygun koşullarda yapılmak zorunda. Günümüz teknolojisi ile üretilmiş şef bonesi modellerimiz sağlıklı bir gıda dağıtımı için gerçekten herkese önemli derecede avantaj sağlamaktadır. En çok da lokanta restoran ve benzer hizmetleri ile ön plana çıkan işletmelerde ürün ve hizmetlerimiz gerçekten nitelikli bir sonuç vermektedir.

Son derece sağlıklı koşullarda gıda tüketimi herkesin üzerinde dikkatli durduğu konulardan biri. Koruyucu aparat aksesuarı ve kıyafetler konusunda sağladığımız tedarik hizmetleri sayesinde insanlar kendini çok daha emniyette hissediyor. Farklı model ve renkli seçenek oluşturma konusunda başarılı olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için bu konuda gerçekten çözüm üretmeye ve olumlu sonuç ortaya koymaya devam ediyor.

Şef Bonesi Fiyatları

Üzerine üretilmiş ve mükemmel bir tasarım ürünü olarak ortaya konulmuş olan ürünler fiyatlarıyla da ilgi çekici bir sonuç ortaya koymaktadır. Sağlıklı gıda tüketimi konusunda insanlara destek veren firmamız ürün ve hizmetler noktasında gerçekten çok çarpıcı sonuçlar ortaya koymaya devam etmektedir. Hızlı ve güvenilir tedarik noktasında yaptığımız çalışmalarla birlikte buradan seçeceğiniz ürünleri en kısa zamanda evinize hatta işyerinize ulaştırıyoruz. Böylelikle personelimizi çok daha donanımlı hale getirebilir ve kıyafetler ile birlikte önemli bir sistemin parçası haline getirebilirsiniz.

Şef bonesi ürünümüz kaliteli olduğu kadar fiyatlarıyla da her zaman ilgi çekmeye devam etmektedir. Tedarik noktasında yaptığımız başarılı çalışmalar 100 TL üzeri ücretsiz kargo avantajları ile birlikte çok daha olumlu bir sonuç ortaya koyuyor. Eğer şimdi harekete geçer alışveriş için gereken işlemi başlatırsanız uygun fiyatlardan yararlanmak için çok şanslı bir koruma gelebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.