Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

108 559
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
03 T102-02
Alan Perdesi 50 M.
559,00₺

Emniyet Alan Perdesı
Emniyet Alan Perdesı
Tükendi
03 T102-01
Emniyet Alan Perdesı
TÜKENDİ

Emniyet Alan Perdesi

Genellikle inşaat alanlarında güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. İnşaat çevresine takılan alan perdesi yoldan geçenlere ya da yolda bulunanlara zarar gelme ihtimaline karşı kullanılmaktadır. Özellikle caddede üzeri olan ya da binaların yakınında olan bir inşaat ise mutlaka alan perdesi kullanılır. İnşaatlarda alan perdesi kullanımın artık zorunludur. İnşaat alanlarında görülen uyarı levhaları kadar alan perdesi kullanımı da oldukça önemlidir. Alan perdesi dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Kötü hava şartlarına ve yüksek sıcaklığa dayanıklı bir üründür. Plastik yapısı sayesinde ağırlığı ve hacmi olan bir yapıya sahip olmaktadır.

 

İnsanların sağlığı ve can güvenliği için alınan tedbirler, her zaman düzenli bir şekilde uygulanmalıdır. Özellikle de emniyetli bir alan oluşturmak ve nitelikli bir perde imkânlarından faydalanmak, insanlar için çok önemlidir.

 

Son dönemlerde inşaat teknolojisi giderek gelişirken, özellikle inşaatlardan cisim düşmelerine karşı alınan tedbirler herkes adına çok önemli sonuçlar yaratmaktadır. Özellikle çalışanlar için ve inşaat çevresinde bulunanlar için, bu ürün nitelikli bir fırsat yaratmaktadır. İşçilerin düşmesini engelleyen bu sağlıklı seçenek emniyet alan perdesi olarak karşımıza çıkarken, aynı zamanda cisimlerin düşmesini engelleyen alternatif, koruma etkisi ile sağlıklı bir tercih olarak kullanılmaktadır.

 

Emniyet Alan Perdesi Ebatları

En ufak en ölçüsü bir metre olduğu gibi boy olarak 50 metredir. Ortalama 200 gram ağırlığındadır. En uzun olanı ve büyük olanı 1 metre 20 santimetre boyu ise 60 metredir. Çeşitli ebatlarda delikleri bulunan emniyet alan perdesi ebatları kullanım alanlarına ve ihtiyaca göre değişiklik göstermektedir. İnşaat alanlarında deliklerin daha küçük olduğu bir perde seçilmeli diğer alanlarda ise büyük deliğe sahip perdeler tercih edilebilir.

 

Emniyet Alan Perdesi Fiyatları

Sağlıklı ve kaliteli görmüş olduğumuz ürün, pek çok farklı yerde kullanılıyor. İnşaatlarda, hafriyat alanlarında, çocuk parklarında ve özellikle kış sporlarının yapıldığı yerlerde denenmiş ve uygulanmış sonuçlar var. Ülkemizde kullanılan bu ürün, standartları yüksek kaliteli bir tercih olarak da dikkat çekmektedir.

 

Doğalgaz arızalarında veya tadilat çalışmalarında tedbir amaçlı olarak kullanılan seçenek, bahçelerde ve hayvan üretim noktalarında yine koruyucu ve tedbir amaçlı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Emniyet alan perdesi fiyatları uygun olduğu gibi, bu ürünlerin tedarik edilmesi noktasında özellikle firmamızın hazırlamış olduğu fırsatları gözden geçirmelisiniz.

 

Oldukça kaliteli ve güvenilir bir tercih, fiyatlarıyla da uygun sonuçları gösteriyor. Görmüş olduğunuz ürünler net bir şekilde karşımıza çıkarken, indirimli fiyatlar yine insanların değerlendirmesi gereken bir sonuç yaratmaktadır. Tedarik etmek istediğiniz ürün için emniyet alan perdesi fiyat aralıkları son derece uygundur. Özellikle de burada pek çok yerde kullanılacak seçenek, insanların tedbiri ve güvenliği için büyük bir önem ortaya koymaktadır.

 

Emniyet Alan Perdesi Özellikleri ve Fiyatları

Birçok farklı renklerde üretimi olmasına rağmen genellikle turuncu renk kullanılmaktadır. Renk itibariyle güneş ışınlarından daha az etkilenir. Plastik pvc yapısı ile kötü hava şartlarına karşı dayanıklı bir üründür. İnşaat alanında uzun süreli kalacağı için hem güneş ışığına hem de kötü hava şartlarına dayanıklı olması oldukça önemlidir. Yoksa sürekli yıpranacağı için maliyet bakımında oldukça fazla olacaktır. Buda hem inşaat sahipleri için hem de diğer alanlarda kullanmak isteyen kurumlara bütçe olarak zarar verebilir. Bu yüzden maliyeti düşük fakat dayanıklılığı yüksek bir üründür.

 

Emiyet alan perdesi fiyatları ve özellikleri fark yaratan bir ihtiyaç olmakla beraber genellikle büyük şehirlerde inşaat alanlarının çok olduğu ama bir o kadarda sık yerleşim alanları olduğu için inşaatın koruyucusu olarak nitelendirilen bir üründür. Etrafında gerçekleşecek en ufak bir kazayı koruma amaçlı kullanır.

 

Emniyet Alan Perdesi Nerelerde Kullanılır?

 

En bilindik kullanım alanı inşaat alanlarıdır. İnşaat alanında katlar yükseldikçe bir anlık dalgınlık sebebi ile ya da yaşanacak en ufak bir aksilikten korunmak maksatlı ile neredeyse tüm inşaat alanını komple cevreler. Genellikle inşaat alanlarında kullanıldığı gibi aslında çoklu kullanım alanı bulunmaktadır. Topluluğun bulunduğu bütün alanlarda sınır belirtmek için kullanılır. İnsanların o sınırı geçmesini engellemek için kullanılan bir üründür. Spor alanlarında sahayı belirtmek için kullanılmaktadır. Yol yapım çalışmalarında belirli bir alanı trafiğe kapatmak ve çalışma olduğunu göstermesi için alan perdesi kullanılmaktadır. Özellikle çukur gibi tehlikeli alanlar uzun süre açık kalması gerekiyorsa etrafına bu perde çekilerek o alana yaklaşmamaları gerektiği belirtilir. Hemen hemen tehlike içeren tüm alanlarda kullanılır. Tehlike olmayan fakat sınır belirtilmesi gereken geniş alanlarda kullanılabilir. Mesela konser veya toplu organizasyonlarda insanları belirli bir alan içerisinde tutmak gerektirdiğin alan perdesinden yararlanılmaktadır.

 

Günümüz standartlarında bu nitelikli ürünler pek çok farklı yerde kullanılıyor. Emniyet alan perdesi nerelerde kullanılır dediğimizde, evvela inşaattaki kullanılan ürünler ve ortaya koyduğu sonuçlar aklımıza gelmektedir. Hem çalışanlar hem de inşaat çevresinde bulunanlar için, bu nitelikli ürün adeta bir cankurtaran görevi üstlenmiştir. Hafriyat alanlarında ve çocuk parklarında güvenli tercih edilen ürün yöntemleri, tadilat çalışmalarında önlem ve tedbir olarak yine göz kamaştırıcı bir sonuç ortaya koymaktadır.

 

Güvenilir ve sağlıklı ürünlerin değerlendirilmesi, insanlar adına emniyetli ortamlar yaratmıştır. HDPE malzemeden üretilmiş olan bu sağlıklı seçenek, 1 metre yüksekliğe ve 50 metre uzunluğa sahiptir. Özellikle de turuncu renk dikkat çekmesi için bu üründe uygulanmış ve iyi bir sonuç vermiştir. İnsanlar için uyarıcı özelliğe sahip olan bu ürün, aynı zamanda emniyet tedbirleri için her zaman kaliteli seçenekler arasında bulunmaktadır. Pek çok sektörün ve insanların zaruri ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, fiyatı uygun kaliteli tercihlerle burada size önemli destek vermeye devam etmektedir. İndirimli ve uygun fiyatlarla karşınıza çıkmış olan ürün seçenekleri, özellikle müşteri memnuniyetini sağlamış ve insanların tedbirini en iyi şartlarda ortaya koymuştur.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.