Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

3 3752
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
3M UF01100 W025
3M™ UF01100 Kordonlu Kulak Tıkacı 25 Adet
1,907,50₺

25 Adet

3M ES01005 W100
3M™ ES01005 EAR Kordonlu Kulaklık 100 Adet
1,340,00₺

100 Adet

3M ES01005 W050
3M ES01005 EAR Kordonlu Kulaklık 50 Adet
672,50₺

50 Adet

3M 1110 W100
3M 1110 Kulak Tıkacı Kordonlu 100 Adet
1,400,00₺

100 Adet - Online'a Özel

3M 1110 W050
3M 1110 Kulak Tıkacı Kordonlu 50 Adet
702,50₺

50 Adet

3M 1100 W100
3M 1100 Kulak Tıkacı Kordonsuz 37 dB 100 Adet
574,00₺

100 Adet

3M 1100 W050
3M 1100 Kulak Tıkacı Kordonsuz 37 dB 50 Adet
287,50₺

50 Adet

Cerva Comfort Plug Kulak Tıkacı Kordonsuz
Cerva Comfort Plug Kulak Tıkacı Kordonsuz
Tükendi
Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 100 Adet
Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 100 Adet
Tükendi
CR 0401 0078-99 W100
Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 100 Adet
TÜKENDİ

100 Adet

Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 50 Adet
Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 50 Adet
Tükendi
CR 0401 0078-99 W050
Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 50 Adet
TÜKENDİ

50 Adet

Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 34 dB
Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 34 dB
Tükendi
CR 0401 0078-99
Cerva Kordonlu Kulak Tıkacı 34 dB
TÜKENDİ

3M™ Push-in Kordonlu Kulak Tıkacı
3M™ Push-in Kordonlu Kulak Tıkacı
Tükendi

Kulak Tıkacı

Ses ve yoğun gürültü bulunan ortamda çalışmak, çoğu zaman zorluk olarak kabul edilebilir. Zamanında düzenli tedbirler ile birlikte, bu zorlukları geride bırakmak mümkün. Pratik, ucuz ve sağlıklı seçenekler ile işletmelerin bu konuda aldığı çözümler önemlidir. Özellikle de personelinin duyma kaybı yaşamaması için, burada firmaların aldığı tedbirleri en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. İpli modeller uzun vadeli kullanımı avantaj sağlarken, özellikle tek kullanımlık ürün seçenekleri ile yine burada tedbirler oluşturmak mümkün olmaktadır.

 

İndirimli, ucuz ve sağlıklı seçenekler sayesinde, insanların daha rahat koşullarda çalışması söz konusu olmaktadır. Her bir ürün kullanıldığı sektörün avantajını ortaya koyarken, özellikle çalışan kesimin ihtiyaçlarını karşılama noktasında, buradaki ürün modelleri insanlara çok büyük katkılar sağlamaktadır. Kesinlikle önemli bir gereklilik şeklinde karşımıza çıkmış olan kulak tıkacı, kolayca tedarik edebileceğiniz sağlıklı bir ürün seçeneğini gözler önüne getirmektedir. İndirimli ve cazip ürün modelleri ile burada alınan tedbirleri en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir.

 

Kulak tıkaçları sesin rahatsız ettiği gürültülü ortamlarda kullanılmaktadır. Sesler belli bir seviyeden sonra artık rahatsız derecesine gelmektedir. Kulak tıkacı kullanarak bu seslerin verdiği rahatsızlıktan kurtulmak mümkündür. Orman işçilerin ağaç keserken testerinin çıkardığı sesi engellemek için kulak tıkaçları kullanmaktadır. Yol çalışmalarında kullanılan makinaların seslerinini kulak tıkacı takılarak önüne geçibilmektedir. Gürültülü ortamlar işitme kaybına neden olmakla birlikte bir de yüksek sesle konuşma alışkanlığı edinir. Huzuru ve sessiz bir ortamı herkes istemektedir. Şimdi ki şartlar da ne yazık ki bu çok fazla mümkün değildir. Çalışma ortamlarının genişlemesi, büyümesi farklı meslek gruplarının çoğalmasından dolayı yeni iş kıyafetleri, iş malzemeleri ortaya çıkmaktadır. Kulak tıkacı her yerde kullanıma uygundur.

 

Kulak Tıkacı Nerede Satılır?

Denizi ve havuzu seven herkesin yaşadığı ortak sorun kulağın içine su kaçmasıdır. Bunu önlemek için kulak tıkaçları kullanılmaktadır. Can kurtaranların sürekli deniz de olup ve hızlı hareket etmesinden dolayı kulak tıkacına ihtiyaç duyar. Meslekleri gereği yüzme hocası ve su sporları yapan kişilerin kulak tıkacı kullanmaktadır. Suyun kulaktan içeri girmesinden sonra kişiye rahatsızlık vermektedir. İçeride bulunan su temizlenmediği takdirde kulak zarını delerek işitme kaybına neden olur. Sağlık için bu durumlar da mutlaka kulak tıkacı kullanılması gerekmektedir. Kulak tıkacı nerede satılır diye merak edenler ürünlerini en uygun fiyatlarla www.ismont.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

 

Kulak Tıkacı Çeşitleri

Silindir şeklindeki modeller ve oval ürün seçeneklerinin yanı sıra, spiral şeklinde farkı katmanlarla, yumuşak malzemeli ürün seçenekleri karşınızda. İpli modeller ve ipsiz tek kullanımlık seçenekler, yine kulak tıkacı çeşitleri içerisinde geniş bir ürün avantajı ve yelpazesi oluşturmak durumundadır.

 

Ürün konusundaki son derece nitelikli formül ve seçenekleri, aynı zamanda sahip olduğu kalite avantajlarıyla değerlendirmek çok önemlidir. Gösterişsiz olduğu gibi yüksek seviyeli kalite bakımından, buradaki avantajlı ürünleri en iyi şartlarda değerlendirmek gerekmektedir. Son derece eşsiz ve sağlıklı bir bütünlük çerçevesinde, kaliteli ürünlerin insanlara almış olduğu fırsat ve avantajları daha yakından görebiliriz.

 

Kulak Tıkacı Fiyat

Eğer işlevsel yapısı ve uygun fiyatları orantılı bir şekilde değerlendirme yapılacak olursak, kulak tıkaçları çok cazip bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de kulak tıkacı fiyat aralıkları uygun olduğu gibi, bu muazzam ürünlerin koruyucu yapısı gerçekten doğru ve avantajlı bir tercihin cazip sonuçlarını bize göstermektedir. Aynı zamanda yüksek seviyeli ürün kalitesinin burada yaratmış olduğu fırsatlar, ciddi ve doğru planlama ile insanlara büyük katkı sağlamaktadır. Ekonomik olarak değerlendirmek istediğiniz avantajlı seçenekler, buradaki cazip ürün niteliği ile beraber çok önemli bir fırsat yaratmaya devam edecektir. Hemen harekete geçip indirimli ürün seçeneklerinden faydalanmak çok önemlidir.

 

Türkiye tarım arazileri bakımından en zengin ülkeler arasındadır. Bir çok çeşit meyve ve sebze ihtiyacını kendi topraklarımızda yetişmektedir. Bu bitkilerin yetişmesi ve tüketicilere ulaşana kadar bir çok işlemden geçmektedir. Bu işlemlerden bazıları yetiştirilmesi sırasında harcanılan emek ile ilgilidir. Topraklardan çıkan böcekler veya ağaçların içine yerleşen böceklerdir. Mahsullerini yiyip, çürütmemeleri için bunlar temizlenmelidir. Bu aşamada küçük böcekler insan vücudun da herhangi bir bölgeye kaçmaktadır. Bunların başında kulak yer almaktadır. Bu küçük böcekler kulağa yerleşerek kulak zarına verebilmektedir. Bunu önüne geçebilmek için kulak tıkaçları kullanılmalıdır. Kulak tıkacı fiyat olarak makul olmasının yanında bu ürün sayesinde gözle bile görülemeyen böceklerin kulağa girmesine engel olunmaktadır.

 

Oturduğunuz eviniz çok sesli veya barın altı olabilir. Ses ve gürültü bölge bölge, semt, şehir olarak değişiklik göstermektedir. Yazlık bölgelerde eğlence adına çok sesli müzikler çalınmaktadır. Bu eğlenceli müzikler akşamları daha çok çalınmaktadır. Dinlenmeye gelen bazı grupları bu sesler rahatsız etmektedir. Gidebilecek başka yeri ve zamanı olmayanlar için kulak tıkacı akşam uyumak için ideal olmaktadır. Fazla sesi engelleyip, huzurlu bir şekilde uyku çekebilirler.

 

Kulak tıkacı herkesin çantasında veya bavulunda bulunması gereken bir ihtiyaçtır. Ne zamna nerde ne ile karşılacağımızı ne yazık ki bilemiyoruz. Sokak çalışmaları, korna sesleri artık çok fazla rahatsız edici yükseskliktedir. Bu sesler zamanla işitme kaybına neden olmaktadır. Bunu önlemek veya önüne geçebilmek için kulak tıkaçları kullanılmalıdır. Kulak tıkaçları sesleri 7.db kadar engel olmaktadır. Ya da bir tık sesinde bile uyanan hassas kişilerin kullanıma uygundur. Kulak dışardan görüldüğü gibi çok sağlam bir organ değildir. İçerisinde bulunan kulak zarı çok küçük ve hassastır. Kendi sağlığımız için gerekli ortamlarda mutkala kulak tıkacı kullanılmalıdır.

 

Ucuz Kulak Tıkacı

Klasik kulaklık modellerinin yanı sıra, özellikle ucuz kulak tıkacı, firmaların tercih ettiği önemli bir seçenek. İşlevsel yapısı ve önemli görevleri ile birlikte, indirimli fiyatlar bu ürünleri daha nitelikli bir şekilde karşımıza çıkarmaktadır. Makul derecede kaliteli ürün yelpazesi, gerçekten insanların avantajlı ürün modellerini en iyi şekilde karşımıza getirmektedir.

 

Son derece nitelikli bir biçimde karşımıza çıkmış ürünler, aynı zamanda yüksek standartlarla birlikte müşterilere çok büyük katkı ve avantajlar sunmaya devam edecektir. Muazzam ürün duyma sistemini koruyacak ve kulak zarını muhafaza edecektir. Aynı zamanda kulağınıza girmesi muhtemel olan kır ve tozları önleme noktasında, bu sağlıklı ürünlerden yine yardım almak mümkün olacaktır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.