300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!
Filtrele
Kategoriler
Marka
Renk
Beden
Fiyat Aralığı
1 1029
Diğer

Kulak Tıkacı

Kulak tıkaçları sesin rahatsız ettiği gürültülü ortamlarda kullanılmaktadır. Sesler belli bir seviyeden sonra artık rahatsız derecesine gelmektedir. Kulak tıkacı kullanarak bu seslerin verdiği rahatsızlıktan kurtulmak mümkündür. Orman işçilerin ağaç keserken testerinin çıkardığı sesi engellemek için kulak tıkaçları kullanmaktadır. Yol çalışmalarında kullanılan makinaların seslerinini kulak tıkacı takılarak önüne geçibilmektedir. Gürültülü ortamlar işitme kaybına neden olmakla birlikte bir de yüksek sesle konuşma alışkanlığı edinir. Huzuru ve sessiz bir ortamı herkes istemektedir. Şimdi ki şartlar da ne yazık ki bu çok fazla mümkün değildir. Çalışma ortamlarının genişlemesi, büyümesi farklı meslek gruplarının çoğalmasından dolayı yeni iş kıyafetleri, iş malzemeleri ortaya çıkmaktadır. Kulak tıkacı her yerde kullanıma uygundur.

Kulak Nerede Satılır

Denizi ve havuzu seven herkesin yaşadığı ortak sorun kulağın içine su kaçmasıdır. Bunu önlemek için kulak tıkaçları kullanılmaktadır. Can kurtaranların sürekli deniz de olup ve hızlı hareket etmesinden dolayı kulak tıkacına ihtiyaç duyar. Meslekleri gereği yüzme hocası ve su sporları yapan kişilerin kulak tıkacı kullanmaktadır. Suyun kulaktan içeri girmesinden sonra kişiye rahatsızlık vermektedir. İçeride bulunan su temizlenmediği takdirde kulak zarını delerek işitme kaybına neden olur. Sağlık için bu durumlar da mutlaka kulak tıkacı kullanılması gerekmektedir. Kulak tıkacı ürünlerini en uygun fiyatlarla www.ismont.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Kulak Tıkacı Fiyat

Türkiye tarım arazileri bakımından en zengin ülkeler arasındadır. Bir çok çeşit meyve ve sebze ihtiyacını kendi topraklarımızda yetişmektedir. Bu bitkilerin yetişmesi ve tüketicilere ulaşana kadar bir çok işlemden geçmektedir. Bu işlemlerden bazıları yetiştirilmesi sırasında harcanılan emek ile ilgilidir. Topraklardan çıkan böcekler veya ağaçların içine yerleşen böceklerdir. Mahsullerini yiyip, çürütmemeleri için bunlar temizlenmelidir. Bu aşamada küçük böcekler insan vücudun da herhangi bir bölgeye kaçmaktadır. Bunların başında kulak yer almaktadır. Bu küçük böcekler kulağa yerleşerek kulak zarına verebilmektedir. Bunu önüne geçebilmek için kulak tıkaçları kullanılmalıdır. Kulak tıkacı sayesinde gözle bile görülemeyen böceklerin kulağa girmesine engel olunmaktadır.

Oturduğunuz eviniz çok sesli veya barın altı olabilir. Ses ve gürültü bölge bölge, semt, şehir olarak değişiklik göstermektedir. Yazlık bölgelerde eğlence adına çok sesli müzikler çalınmaktadır. Bu eğlenceli müzikler akşamları daha çok çalınmaktadır.  Dinlenmeye gelen bazı grupları bu sesler rahatsız etmektedir. Gidebilecek başka yeri ve zamanı olmayanlar için kulak tıkacı akşam uyumak için ideal olmaktadır. Fazla sesi engelleyip, huzurlu bir şekilde uyku çekebilirler.

Kulak tıkacı herkesin çantasında veya bavulunda bulunması gereken bir ihtiyaçtır. Ne zamna nerde ne ile karşılacağımızı ne yazık ki bilemiyoruz. Sokak çalışmaları, korna sesleri artık çok fazla rahatsız edici yükseskliktedir. Bu sesler zamanla işitme kaybına neden olmaktadır. Bunu önlemek veya önüne geçebilmek için kulak tıkaçları kullanılmalıdır. Kulak tıkaçları sesleri 7.db kadar engel olmaktadır. Ya da bir tık sesinde bile uyanan hassas kişilerin kullanıma uygundur. Kulak dışardan görüldüğü gibi çok sağlam bir organ değildir. İçerisinde bulunan kulak zarı çok küçük ve hassastır. Kendi sağlığımız için gerekli ortamlarda mutkala kulak tıkacı kullanılmalıdır.

15 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.