Filtrele

Markalar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

141 375
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
03 T049-01
Askılı Önlük PVC 70 X 120
141,00₺

Su Geçirmez Önlük

Çalışan kesimin ihtiyaçlarını karşılamak için çok özenli ve dikkatli olmak gerekiyor. İş güvenliği konusundaki tedbirlerin pek çok noktada insanlara çok sağlıklı katkısı bulunmaktadır. Mesleki hastalıkların önüne geçmek, iş kazalarını önlemek iş güvenlik departmanının çok önemli bir görevidir. Özellikle de firmalar kendi bünyesindeki elemanlar için sağlıklı malzemeler tercih etmek durumundadır.

Su geçirmez önlük bu malzemelerden biri olarak karşımıza çıkarken, özellikle sayfalarımızdaki ürün modelleri, çizgili ve düz renk seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Su geçirmez malzemeden üretilmiş olan sağlıklı ürünün yanı sıra aynı zamanda askılı PVC önlük modeli, kesinlikle müşterilerimize tavsiye edilecek nitelikte ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Son derece kullanışlı ve avantajlı ürün seçeneğimizin, özellikle suya karşı dirençli yapısı kendini göstermektedir.

Su Geçirmez Önlük Fiyatları

Gayet ekonomik ve makul fiyatlarla kaliteli ürünlerimiz size destek sağlıyor. Oldukça dirençli yapısıyla su zerreciklerini uzak tutan anlayış, kaliteli ve sağlıklı bir ürün modelini gözler önüne getirmektedir. Boyun bölgesinden ayarlanabilir ve bel bölgesinde sıkıca tutulabilen seçenek, su geçirmez yapısı ile kesinlikle pek çok mesleki alanda insanların tercihi olmaya devam etmektedir. Su ile haşır neşir olan pek çok meslekler ve gıda sektöründe, bu ürünün kullanılması bir zarurettir. Su geçirmez önlük fiyatları ekonomik olarak ortaya çıkarken, bu ekonomik avantajları müşteri memnuniyeti perspektifinde değerlendirmek gerekir.

Kaliteli Su Geçirmez Önlük

Sıvı geçişini engelleyen kaliteli önlük modelleri gayet zarif bir şekilde karşımıza geliyor. Tedarik fırsatlarını avantajlı fiyat bütünlüğü ile desteklemiş olan firmamız önlük modelleri konusunda gayet avantajlı ve cazip seçenekleri gözler önüne getirmektedir. Her bir ürünümüz zarif olduğu gibi özellikle kaliteli su geçirmez önlük model seçenekleri, tam da bu kategori içerisinde insanların güvenip tercih ettiği olağanüstü bir modeli gözler önüne getirmektedir. Her bir ürünümüzün zarif yapısı, müşteri memnuniyeti noktasında beklenen avantajlar ile birlikte iyi bir sonuç yaratmaktadır. İhtiyaçları karşılayan ve avantaj yaratan ürün yelpazesi, kesinlikle müşteriler için iyi bir çözüm ortaya koymaktadır.

Kaliteli Su Geçirmez Önlük Fiyatları

Hem su geçirmeyen hem de kaliteli yapıya sahip olan önlük modelleri, gayet kullanışlı ve avantajlı bir seçenek oluşturmak durumundadır. Özellikle de müşteri memnuniyeti burada iyi bir sonuç yaratırken, ürün kalitesini yine yüksek seviyelerde tutmak büyük bir gereklilik ortaya koymaktadır. Yıllarca bu konuda önemli derecede emek ortaya koymuş olan ürün seçenekleri, sağlıklı ve avantajlı bir boyutta olumlu sonuç vermektedir.

Kaliteli su geçirmez önlük fiyatları uygun olarak karşımıza çıkarken pek çok kişinin bu uygun fiyatlardan faydalanması söz konusu olmaktadır. Yıllardan beri hem kaliteli emre sağlıklı ürünler konusunda firmamızın çalışmaları sizi destekliyor. Ürün kalitesini yüksek seviyede tutmakla birlikte sağlıklı ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimiz için tam da beklenen çözümler ile birlikte ön plana getirmiş durumdayız. Sayfalarımızda bulunan kaliteli ürün seçenekleri, ihtiyaçlarınızı gayet uygun koşullarda hızlı bir biçimde karşılayacaktır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.