Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

120 1114
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
3M H700NVI
3M™ H700 Beyaz Baret
595,90₺

3M H700

3M H700NGU
3M™ H700 Sarı Baret
595,90₺

3M H700NGP
3M™ H700 Yeşil Baret
595,90₺

3M G3000NVI
3M™ G3000 Beyaz Baret
868,90₺

3M G3000NRD
3M™ G3000 Kırmızı Baret
868,90₺

3M G3000NOR
3M™ G3000 Turuncu Baret
Web'e Özel Fiyat
809,90₺
868,90₺
%6

3M G3000NGP
3M™ G3000 Yeşil Baret
868,90₺

3M G3000NBB
3M™ G3000 Mavi Baret
868,90₺

3M G3000NGU
3M™ G3000 Sarı Baret
868,90₺

3M H700NOR
3M™ H700 Turuncu Baret Vidalı
595,90₺

3M H700NBB
3M™ H700 Mavi Baret
595,90₺

3M G3000NSV
3M™ G3000 Siyah Baret
868,90₺

3M™ G3001 Sarı Baret - Elektrikçi Bareti
3M™ G3001 Sarı Baret - Elektrikçi Bareti
Tükendi
3M™ H700 Kırmızı Baret
3M™ H700 Kırmızı Baret
Tükendi
3M H700NRD
3M™ H700 Kırmızı Baret
TÜKENDİ

3M Baret Modelleri

Genellikle inşaat alanlarında kullanılan kafa bölgesine gelebilecek darbelere karşı koruma amaçlı kullanılan bir üründür. İnşaat alanı gibi kazaların açık olduğu bir bölgede çalışıyor iseniz ya da o bölgede dolaşıyorsanız mutlaka 3M baret kullanmanızda fayda vardır. Üstünüze bir cisim fırlayabilir ya da düşebilir bu tür kazaları önleyemezsiniz fakat koruna bilirsiniz. Koruna bilmek içinde mutlaka baret kullanmalısınız. Maden işçileri de bu ürünü sıklıkla kullanmaktadır. İnşaat işçilerine göre kafa bölgesine darbe alma olasılığı daha yüksektir. Bu yüzden maden işinde çalışanlar muhakkak bu ürünü kullanmalıdır. Maden işletmesinin sahipleri baret bulundurmak zorunda olduğu gibi işçilerde bareti kullanmak zorundalardır.

 

Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan baretler ısıya ve neme dayanıklı ürünlerdir. Herhangi bir metal gereçler kullanılmadığı için kullanımı oldukça rahat ürünlerdir. Kafa yapısını çevreleyen ve sabitlemek için kullanılan kemerler vardır. Bu kemerler ayarlanabilir özelliğe sahip olduğu için hemen hemen her tür kafa yapısına sahip insanların kullanımı için uygundur. En sert darbelere bile dayanıklı ürünlerdir. İçerisinde kafayı sarmalayan süngerler bulunmaktadır. Bunlar hava geçiren özelliklere sahip olduğu için kullanımı oldukça rahattır.  Bareti kafanıza girme mesafesi 8 santimetre olmalıdır. Yani kafaya geçme uzunluğu 8 santimetre olmalıdır. Kullanılan kemerler 4 parça halinde bulunmakta ve çene kısmında birleşecek şekilde ayarlanabilir olmak zorundadır.

 

3M baret takmak dışardan kafanıza gelebilecek darbelerin oluşturacağı etkileri önlemek amaçlı kullanılmaktadır. Plastik yapısı sayesinde elektrik çarpmalarında da koruma sağlamaktadır. Elektrik akımını kesmektedir. Yapılan ani hareketlerde kafanın bir yere çarpması sonucu oluşabilecek olumsuzlukları en az seviyeye indirgemektedir. Hatta tamamen korumaktadır. Baret kullanırken saçlarının toplu halde bulunması gerektiği için saçlarınızın sağlayabileceği kazalardan korumaktadır.

 

Baretleri genellikle sarı renkte kullanıldığı için sadece sarı rengi olduğunu zannedilir. Oysaki farklı renklerde baretler mevcuttur ve bu renklerin hepsinin bir anlamı bulunmaktadır. Sarı renkteki baretler genellikle işçiler tarafından kullanılan baretlerdir.  İster inşaat ister maden işçisi olsun hatta sanayide çalışanlar bile sarı renkteki baretleri kullanmaktadır. Mavi renkteki baretleri genellikle teknik ekip kullanmaktadır. Turuncu renkteki baretler usta başları kullanmaktadır. Beyaz renkteki baretler inşaat sahipleri ve inşaat içerisinde gezen misafirlerin kullandığı baretlerdir. Yeşil renkteki baretleri tehlikeli alanlarda sağlık müdahalesi yapması gereken sağlık ekibinde çalışan personellerin takması gerek barettir. İş güvenliği uzmanları kırmızı renkteki 3M baret kullanmaktadır.

 

Koruyucu bir aparat olan baretler maden işinde, inşaat işinde ve sanayilerde mutlaka kullanılması gereken koruyucu ürünlerdir. Bu ürünü iş verenler mutlaka bulundurmak zorunda ve çalışanlar da mutlaka kullanmak zorundadır. Aksi taktirde iş güvenliği ve sağlığı tehlike altına girmekte ve oluşan kazalar kötü sonuçlanmaktadır.

 

3M Baret Fiyatları

Zaman içerisinde iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda alınan tedbirler, iş kazalarının önüne geçmiş ve en azından bu kazaları azaltmıştır. Firmamız nitelikli ürünler ile birlikte bu konuya önemli destek vermektedir. Zorlu görevlerde çalışan insanların can güvenliği ve sağlığı açısından çok önemli ve nitelikli ürünlerimiz var. Özellikle de çalışan kesimin başını koruyan baret modelleri için çok avantajlı markanın güvenli seçenekleri karşınıza çıkmaktadır. 3M baret fiyatları ekonomik boyutları ile birlikte size büyük kolaylık sağlıyor.

 

Ergonomik, rahat ve fonksiyonel olan ürün seçenekleri, havalandırmalı ve havalandırmasız seçenekler ile birlikte, yeri geldiği zaman farklı sektörlerde önemli bir çözüm ortaya koymuştur. Estetik yapısının yanı sıra kalite bakımından yüksek standartları gösteren ürün yelpazemiz, her bakımdan müşterilerimize çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir.

 

3M Baret Çeşitleri

Şekil olarak renk olarak ve nitelik olarak birbirinden farklı 3M baret çeşitleri ve tercihleri karşımıza çıkıyor. Koruyucu aksesuarlar ve kolay taşınan ürün seçenekleri hem hafif hem de sağlam yapısıyla dikkat çekmektedir. Özellikle insanların başında taşımış olduğu 3M baret çeşitleri ve seçenekleri insanları zorlamayacak ve kolaylık sağlamaya devam edecektir. İyi bir firmanın ve kaliteli bir markanın ürettiği çözümlerle birlikte ihtiyaç karşılayan 3M baret çeşitleri tam da bu konudaki avantajı göstermeye devam etmektedir.

 

İşte bu yüzden son dönemde işçi sağlığı ve işçi güvenliği konusunda profesyonel adımlar atmak mümkün olmuştur. Bu atılan adımlarla birlikte elde edilen sonuçların sağlık noktasında önemli bir çözüm yarattığı bilinmektedir. Farklı varyasyon değişik renk ve farklı yerlerdeki kullanım amacı ile birlikte, bu ürün modellerini değerlendirmek gerekiyor.

 

3M Baret Çeşitleri ve Fiyatları

Çeşitler, modeller ve renkli 3M baret çeşitleri ile birlikte pek çok kategori buradan karşımıza çıkmaktadır. Genellikle iş güvenliği ve güvenliği çalışma anlayışı noktasında size tedarik fırsatı vermiş firmanın çalışmalarını değerlendirmek lazım. İster üretici firma olsun isterse de ticaret ve bu işi destekleyen bir firma, değişik 3M baret çeşitleri ile birlikte size bu konuda karar verip kolaylığı sağlamaya devam edecektir.

 

3M baret çeşitleri ile alakalı pek çok farklı seçenek tam da buradan ihtiyaç karşılayan bir pozisyonda önünüze gelmektedir. Esasen zengin aksesuarlarla desteklenmiş olan ve aynı zamanda koruyucu malzeme ile birlikte, avantaj yaratan ürün tercihleri insanların ihtiyacına doğru zamanlamalı bir şekilde cevap vermeye devam etmektedir.

 

En Ucuz 3M Baret Çeşitleri

Dayanıklı ve sağlam yapısı ile birlikte hafif aynı zamanda kullanışlı 3M ürünleri burada karşınızda. Bir diğer şekilde ürünleri fiyatları ile değerlendirmenin mantıklı bir çözüm ve sonuç yarattığını söyleyebiliriz. İşte bu gibi koşullarda karşımıza çıkmış olan 3M baret çeşitleri en ideal fiyatlarla ve kaliteli ürün çeşitleri ile birlikte isteklere cevap vermektedir.

 

Firmaların daha önceden kendi iç bünyesinde yapmış olduğu iş güvenlik çalışmaları önemlidir. Rehber düzenlemek, eğitimler vermek ve aynı zamanda donanım konusunda insanları takip etmek, büyük bir gereksinim olmaktadır. Bütün firmaların bu konuya dikkat etmesi gerekiyor. Aynı zamanda kaliteli 3M baret çeşitleri ile birlikte çalışanların güvenliğini korumak yine firmanın görevleri arasında bulunuyor. İşletmelerin bu konuya gösterdiği hassasiyet ile birlikte elde edilen çok daha iyi çözümleri görebiliyoruz.

 

En Ucuz 3M Baret Çeşitleri ve Fiyatları

Pek çok insanın memnuniyet hedefi ile birlikte çıktığı yolda, kaliteli ürün fırsatları yeri geldiği zaman bir tasarrufun göstergesi olmuştur. Bununla beraber emniyet ve verimlilik gibi bütünleşme ile birlikte, pek çok firma ihtiyaçları doğrudan karşılar hale gelmiştir. Firmaların ihtiyacını karşılayan sistem, birbirinden farklı 3M baret çeşitleri ve tercihleri ile birlikte çok iyi bir imkân yaratmaktadır.

 

Burada çeşitleri ve çeşitlerini tercih edilmesinde kullanılan esaslar, aslında bir sistemin devamlılığı açısından önemlidir. Koruyucu sistem ve eleman becerisinin üst düzeye taşıyacak avantajlarla birlikte, iş güvenliği konusunda çok önemli gelişmeler yaşanmaktadır. İnsanları yakından etkileyen bu gelişim ve sonuçlarla birlikte, özellikle firmaların attığı adımların burada doğru sonuç verdiğini söyleyebiliriz.

Koruyucu 3M Baret

Baret modellerinin koruyucu ve nitelikli yapısı yıllardan beri çok sayıda insan için faydalı bir sonuç ortaya koymuştur. Çalışma ortamında personelin rahat etmesi ve konsantre olması açısından koruyucu 3M baret büyük bir gerekliliktir. Ürün kalitesi, dayanıklılık ve avantajlı yelpaze bakımından burada çok önemli çözüm seçeneklerini yakından görmek mümkün olmaktadır.

 

İş güvenliği ve işçi sağlığı yönetmeliğine uygun davranma noktasında ürün seçeneklerimiz her zaman size çok büyük katkı sağlamaya devam etmektedir. Sektörünün kendi branşında bir numarası olan firmamız, ortaya koymuş olduğu nitelikli ürünlerle birlikte çok önemli çözümler ve fırsatlar üretmeye devam etmektedir.

 

3M Baret Modelleri

Zarif, şık ve nitelikli olmakla birlikte, baret modelleri gerçekten çok önemli bir görevi yerine getirmek durumundadır. Firmamızın burada yapmış olduğu yoğun çalışmalar, birbirinden kaliteli ürün seçeneklerinin ön plana gelmesine katkı sağlamıştır. Vidalı; beyaz, yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı baret modellerinin yanı sıra özellikle mavi renkli ürün seçeneğini farklı kategorilerde kullanmak önemli olmaktadır. Yine farklı renklerde değişik yapıya sahip olan ürün seçeneklerinin makam, mevki ve görev itibarı ile fark yaratan sonuçlarını da görmek mümkün olmaktadır.

 

Büyük bir hassasiyetle üretilmiş ve karşınıza çıkmış olan 3M baret modelleri, insanları rahat çalışma performansına büyük destek sağlamaktadır. Şantiye inşaat çalışmaları ve ağır sanayi hizmetlerinin yanı sıra pek çok farklı yerde bu koruyucu ekipmanların insan hayatına çok büyük katkısı söz konusu olmaktadır. Büyük bir özenle ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan ürün seçenekleri, sağlığınızı korumakla birlikte randımanı yüksek tutup önemli avantajlar yaratmaya devam etmektedir.

 

Yeri geldiği zaman çözüm ve önemli fırsatlar ile birlikte, ürün modelleri hakkında yapılan değerlendirmeler çok önemlidir. Yukarıdan düşecek malzemeler veya başınıza gelecek cisimler sebebiyle, kullandığınız koruyucu ekipmanlar gerçekten güvenilir bir çözüm yaratmaya devam etmektedir. Bu iş için özenle tasarlanmış ve koruyucu görevi yerine getirmiş olan 3M baret modelleri gerçekten amacına uygun bir kullanım sonucunu göstermeye devam ediyor. Özellikle de insan başını korumak için alınmış tedbirler, tüm personelin verimliliği açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Kişisel anlamda sağlık ve güvenlik konusunda atılan adımlarla birlikte, 3M baret modelleri buradan zamanlamalı bir şekilde ihtiyaç karşılamaya devam etmektedir. İnsanların kendini emniyette hissettiği bir ortamda, elbette ki randıman üst düzeye çıkabilir. Bununla beraber istenmeyen sonuçların bertaraf edilmesi noktasında, yine bu sağlıklı ve özel malzemelerin çok büyük önemi bulunmaktadır.

 

Koruyucu 3M Baret Modelleri

İnanılmaz bir kalite ve kusursuz hizmet anlayışı ile birlikte karşınıza çıkmış olan ürünlerimiz, insanların rahat bir pozisyonda çalışması ve işine konsantre olması için önemli bir çözüm yaratmaktadır. Oldukça kullanışlı, ergonomik ve rahat yapıya sahip olan koruyucu 3M baret modelleri performansı artırıyor ve iş kazalarını minimum seviyeye düşürüyor.

 

Özellikle başı ve vücudu koruyacak nitelikli ürün tercihleri konusunda çok sağlıklı seçeneklerden yardım almak gerekir. Sayfalarımıza taşıyıp büyük bir hassasiyetle size ulaştırmış olduğumuz seçenekler sağlam malzemeden yapılmış ve hafif yapısı ile birlikte kullanışlı bir çözüm ortaya koymuştur.

3M Baret Modelleri ve Fiyatları

Değişik renk ve değişik özellikler ile beraber, karşımıza birbirinden farklı 3M baret modelleri çıkmış olabilir. Temel amacı insan başını korumak olan bu 3M baret modelleri, sağlam ve deneyimli malzeme ile birlikte çok iyi bir çözüm üretmeye devam etmiştir. Aynı zamanda kullanım fırsatları ile birlikte insanları rahatlatan sistem, yaz kış demeden kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir.

 

3M baret modelleri bu konuda özel ve oluşturulmuş malzemenin karşılığını gözlerine getirmektedir. Belli bir standart ile karşımıza çıkmış ürün modelleri, uzun soluklu kullanım ve avantajda noktasında iyi bir imkân yaratmaya devam etmektedir. Donanım ve kabiliyet ile birlikte işçi kıyafetlerinin gerçekten koruyucu malzemeye dönüşmesi çok önemli. Bu gibi süreçlerde kullandığınız malzemenin dayanıklı yapısı sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayacaktır.

 

En Ucuz 3M Baret Modelleri

Günümüze uyarlanmış uygun fiyatlarla birlikte, tedarik sisteminin insanlara çok önemli kolaylıklar sağladığı bilinmektedir. Burada size sağlanmış kolaylıklar ve ürün avantajı seçenekleri ile birlikte, çok iyi çözümleri takip etmek mümkün olmaktadır. Hem fiyatları hem de kullanışlı yapısı ile birlikte, uygun modellerin insanlar için iyi bir çözüm ürettiği zaten görülmektedir. 3M baret modelleri ile alakalı konularda ödediğiniz rakamlar ve burada elde ettiğiniz sonuçlar gerçekten büyük önem taşımaktadır. Toplu alışverişlerde karşılaştığınız kampanyalı indirim fırsatları, daha büyük avantajların göstergesi olmaya devam etmektedir.

 

En Ucuz 3M Baret Modelleri ve Fiyatları

Günümüz koşullarında özellikle sektörel gelişim ve çalışmalarda, insan sağlığına çok büyük önem verilmektedir. Burada verilen önem ve ortaya konan sonuçlarla beraber, pek çok müşteri için çok iyi çözümlerin gündemde olduğunu söyleyebiliriz. İnsan başını koruyacak 3m ürünleri aynı zamanda makul fiyatlarla birlikte bu piyasanın en uygun seçeneklerini oluşturmaya devam etmektedir. Hele ki dünya çapında bir marka kalitesi ile birlikte, 3M baret modelleri herkesin isteğine cevap veren bir ayrıntıyı göstermek durumundadır.

 

Kolay kullanılan ve insanların rahat etse etmesine katkı sağlayan 3M baret modelleri, gerçekten çözümlerle birlikte çok iyi bir fırsat oluşumunu destekliyor. İnsanların kendi güvenliği için bu malzemeleri mutlaka düzenli bir şekilde takması gerekiyor. Firmalar ise tedarik noktasında düzenli bir çalışma anlayışını benimsemek durumundadır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.