Filtrele

Markalar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

92 850
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
ISM 5702
Unisex Likralı Scrubs Alt
488,00₺

ISM 5701
Unisex Likralı Scrubs Üst
454,00₺

01 M016-12
İş Önlüğü Bayan
434,00₺

01 M016-09
Beyaz İş Önlüğü Bayan
480,00₺

01 M007-09
Kadın İş Ceketi Uzun Kollu
468,00₺

01 M034-02
Hemşire Ceketi Beyaz
Web'e Özel Fiyat
250,00₺
367,00₺
%31

ISM 0038
Ameliyathane Forması Erkek
783,00₺

Yeni Ürün

01 M048-12
Kısa Kollu Gömlek Bayan
411,00₺

01 M048-09
Kısa Kollu Gömlek Erkek
435,00₺

01 M048-07
Bayan Gömlek Uzun Kol
435,00₺

01 M023-02
Eşarp
92,00₺

01 M017-04
Jile Askılı Bayan
257,00₺

01 M016-06
İş Önlüğü Çok Amaçlı
504,00₺

01 M010-10
Bayan İş Pantolonu
Web'e Özel Fiyat
225,00₺
411,00₺
%45

ISM 0027
Unisex Pantolon Beli Lastikli
345,00₺

01 M030-03
Beli Lastikli Pantolon Bayan
352,00₺

Hastane Kıyafetleri

Son yıllarda sağlık sektöründe yapılan yatırımlar dikkat çekici bir şekilde büyümeye devam ediyor. Gerek resmi hastaneler gerekse de özel hastaneler temiz bakımlı ve muazzam bir görüntü ile birlikte bu sektörde insanlara en iyi hizmeti vermek için yarışa devam ediyor. Personelin işine hâkim olabilmesi için ergonomik yapıya sahip kıyafetler gerçekten çok önemli bir yere sahiptir. Başarılı işçi ve hastane kıyafetleri üretim noktasında etkili olan firmamız tedarik noktasında ortaya koyduğu muazzam sonuçlarla birlikte tüm hastaneler için iyi bir sonuç ortaya koyuyor.

 

Özel üretilmiş hastane kıyafetleri birbirinden çeşitli ve farklı işlemsel yapısı ile birlikte tüm personelin kabiliyetine en üst düzeye çıkarmaktadır. Doktor, hemşire, sağlık görevlisi ve temizlik görevlisi gibi pek çok konuda hizmet eden insanların kıyafetleri, büyük bir titizlikle seçiliyor ve bu hoş bir görüntü ortaya koyuyor. Kıyafetlerin üretildiği kumaşlar gerçekten kaliteli bir seçenek olarak dikkat çekmek zorundadır. Hijyen kurallarının en üst düzeyde olması gereken hastanelerde elbette ki personelin giymiş olduğu hastane kıyafetleri sağlık açısından bir yeterlilik ortaya koymak durumundadır.

 

Mesleki anlamda pek çok sektörün kıyafet ihtiyacını karşılıyoruz. Estetik rahat ve kullanışlı ürünler, aynı zamanda dayanıklı malzemeden üretilmiş ve ergonomik bir çözüm ortaya koymuştur. Çalışan kesimin rahatlığı söz konusu olduğunda, özellikle sağlık sektöründe hemşireler, doktorlar ve sağlık personeli için farklı kıyafet ve unsurlar göz önüne gelmiştir.

 

Büyük bir gereklilik olarak karşımıza çıkan hastane kıyafetleri, insanların temiz ve sağlıklı ortamda çalışmasına büyük destek vermektedir. Böylesine önemli bir konuda şık ve dikkatle tasarlanmış kıyafet modelleri, verimli bir çalışma performansı noktasında insanlara büyük bir destek vermektedir. Sağlık personelinin mesleki başarısını desteklemek açısından, firmamızın hazırlayıp piyasaya kazandırdığı önemli kategori seçenekleri, kaliteli ürünlerle birlikte ihtiyaçlara en iyi cevabı vermektedir.

 

Hastane Personel Kıyafetleri

Kaliteli kumaş, kaliteli tasarım ve sağlıklı üretim, burada önemli bir çözüm olarak karşımıza gelmektedir. Pek çok farklı mesleki gruba destek şeklinde ortaya çıkmış olan ürünlerimiz, oldukça faydalı avantajlar ve fırsatlar ortaya koymaktadır. Hastane personel kıyafetleri gerçekten kullanışlı bir ürün tercihini ortaya koymuştur. Önlük modelleri başta olmak üzere, hastane personeli için büyük bir hassasiyetle hazırlanmış kıyafet tercihleri her zaman önemli bir çözüm ve fırsat yaratmıştır.

 

Oldukça kullanışlı bir yelpazede karşınızda çıkmış olan ürün seçenekleri, sizin için çok faydalı ve avantajlı bir çözüm yaratmaya devam edecektir. Yıllar boyunca önemli bir emek ortaya koymuş ve önemli çalışmalar yapmış olan firmamız, kaliteli kıyafet ve benzer ürünleri en iyi şartlarda piyasaya kazandırmak durumundadır.

 

Hastane Kıyafetleri Çeşitleri

Hastanede görev yapan pek çok farklı meslek erbabı giydiği kıyafetler ile birlikte dışardaki insanlar tarafından ayırt edilebilir. Doktor kıyafetleri belli bir özellik taşıdığı gibi hemşireler ve sağlık görevlileri yine kendine özgü kıyafetleri ile birlikte bu kurum içerisinde muazzam bir görüntü ortaya koymaktadır. Hastane personeli açısından temizlikçisine kadar yine çok özel kıyafetler ile desteklenmesi zorundadır.

 

Firmamız hastane kıyafetleri çeşitleri konusunda ortaya koyduğu muazzam imkân ve sonuçlarla beraber tüm personelin daha sağlıklı ve şık bir görüntüye kavuşmasını mümkün hale getirmektedir. Bütünlük sağlayan bununla beraber görüntü olarak mükemmel sonuç ortaya koyan kıyafetler aynı zamanda hastanede yatan hastalar için değişik hastane kıyafetleri seçenekleri ile birlikte bir bütünün parçası olmaya devam ediyor.

 

Hastane Kıyafetleri Fiyatları

Burada tercih edilen kıyafetlerin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Firmamızın bu konuda verdiği hizmette ortak nokta ise tüm kıyafetlerin oldukça uygun rakamlarla birlikte insanların karşısına çıkmasıdır. Hastane kıyafetleri fiyatları çok uygun şekli ile sayfalarımızda yer alırken, sizin için oluşturmuş olduğumuz kategoriler gerçekten sağlık sektörünün gelişimi ne önemli derecede katkı sağlamaya devam ediyor. Gerekli tedarik noktasında yaptığı çalışmalarla beraber firmamız güven veriyor ve kaliteli çalışmalarla beraber iyi bir altyapıyı temsil etmeye devam ediyor.

 

Özellikle yılın bu zamanında indirimli kampanyalar ile hazırlanmış olan hastane kıyafetleri sağlık personelinin başarılı çalışma anlayışı için iyi bir destek sağlamaya devam ediyor. Sağlık sektöründe çalışan tüm personelin hijyenik kıyafetler ve hastane kıyafetleri konusunda çok dikkatli olması önemli. İnsan sağlığının her şeyin önünde olduğu düşünülecek olursa buradan firmamızın tedarik yolu ile size sağlamış olduğu hastane kıyafetleri tüm hastane personelinin ihtiyacını karşılıyor ve hastalar için bunun avantajlı bir sonucu göz kamaştırıyor.

 

Hastane Personel Kıyafetleri Fiyatları

Kaliteli ürünleri önemli bir avantaj desteği ile firma olarak iyi bir çözüm ortaya koymuş durumdayız. İhtiyaçlarınızın karşılanması için buradaki geniş perspektiften yardım almak size büyük avantaj sağlayacaktır. Çok önemli ve özel olarak kabul edilen ürün seçeneklerimiz, göz kamaştırıcı bir fırsat bütünlüğünü ön plana getirmiştir.

 

İhtiyaçlarınızı çok elverişli koşullarda karşılamak adına yoğun mesai harcıyoruz. Burada devam ettirdiğimiz projeler ve kapsamlı ürün seçeneklerimiz, ekonomik bir bütünlük ortaya koymaktadır. Hastane personel kıyafetleri fiyatları uygun sonuç yaratırken, böylesine kaliteli ürünleri sayfalarımızın desteği ile ekonomik bir boyutta gözden geçirme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Hastane Kıyafetleri Fiyatları ve Modelleri

Çok sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ürün seçeneklerimiz, büyük bir ayrıcalık ortaya koymuştur. Fiyat ve kalite bakımından yüksek standartları gösteren kıyafetler, hastane personeli için büyük bir şansı ve avantajı göstermiştir. Doktorlar, hemşireler ve bütün hastane personelinin donanımlı kıyafetlerle desteklenmesi önemlidir. Burada karşınıza çıkmış olan hastane kıyafetleri fiyatları ve modelleri, hem rakamsal boyutu gösteriyor hem de ürün kalitesini yüksek standartlarla ortaya koyuyor.

 

Rahatlık, kalite ve ergonomik yapı bakımından, bu fonksiyonel ürünler çok yeterli bir sonucu ortaya koymaktadır. Kumaş kalitesi ve temizlik burada muazzam bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bünyesindeki nitelikli kıyafet modelleri ise sektöre çok olumlu ve uyumlu bir sonuç göstermektedir. Bu tarz ihtiyaçların karşılanması için, sayfalarımızdaki mevcut ürün yelpazesi sizi en iyi şekilde destekleyip çözüm üretmeye devam edecektir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.