Filtrele

Markalar

Standartlar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

705 1408
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 0202 0590-60
PANDA RITMO MF S3 SRC Ankle İş Botu
1,041,00₺

PND 96939
PANDA MISTRAL S3 SRC Bot
871,00₺

PND 69790
PANDA ULTRA MITO S3 SRC Bot
1,192,00₺

PND 6911N
PANDA ALFA NEOS S1P SRC Bot
705,00₺

PND 35911N
PANDA MILANO S3 SRC Bot
924,00₺

YDS T002-13
YDS EL 170 S3 Baskılı PC İş Botu
Web'e Özel Fiyat
775,00₺
997,00₺
%22

YDS T002-09
YDS UL 110 S3 Bot Policap Burun
1,130,00₺

03 T002-06
İş Botu Fermuarlı
857,00₺

03 T002-11
İş Botu Bağcıklı
857,00₺

03 T002-05
Güvenlik Botu Cougar 6
929,00₺

Yeni Ürün!

Cerva Wold Esd S3 SRC Ankle Bot
Cerva Wold Esd S3 SRC Ankle Bot
Tükendi
CR 0202 0831-40
Cerva Wold Esd S3 SRC Ankle Bot
TÜKENDİ

İş Botu

Çalışan kesimin sağlam bir duruş sergilemesi için kullandıkları malzemeden aldığı özgüven çok önemlidir. Ayakkabı ve bot modelleri ile beraber bu konuda üretim avantajlarının, özellikle çalışan kesime çok büyük katkısını görmek burada mümkün olmaktadır. Sağlıklı olduğu kadar aynı zamanda kullanışlı yapısı ile insanlar için avantaj sağlayan ürün seçeneklerini burada ön planda tutmak çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağlayacak ve insanlar için güvenli oluşturacak ürün modellerini buradaki avantajlarla değerlendirmek gerekmektedir.

 

Fermuarlı, bağcıklı modeller ve koruyucu özellikli nitelikli seçenekler, pek çok konuda insanların ihtiyacını karşılayan seçeneği göstermiştir. Derece dayanıklı yapısı ile birlikte pek çok farklı iş botu konusunda, hem üretim hem de ticaret boyutlarını gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda iyi bir sonuç elde etme noktasında, buradaki ürün yelpazesi sizin için büyük kolaylıklar sağlamaya devam edecektir.

 

Çalışma ortamın da kullanılan iş kıyafetleri ve iş ayakkabıları sağlık için oldukça önemlidir. İş veren ve işi yapanların iş ayakkabıları ile ilgili kurallara uymaları gerekir. Özellikle iş botları çalışırken iş yükünün fazlaca bindiği ayak sağlığımız için gereklidir. Çalışma ortamına uygun olarak iş botu seçilme ve kullanım kurallarına uygun bir şekilde kullanılmalıdır.

 

İnşaat sektöründe çalışan birisi için iş botu olası ayak kırıkları, ayağın üzerine ağırlık düşmesi, ıslak ve kaygan zemin de yaşanabilecek kazalar için iyi bir güvenlik önlemidir. İşe başlamadan önce mutlaka iş güvenlik kıyafetlerinizi ve iş botunuzu giymelisiniz. İş ortamına ve ayağınıza uygun iş botunuzu her iş günün de kullanınız.

 

İş Botu Seçimi

Yüksekte çalışma ya da ağırlık düşme gibi risklerin olduğu bir alan da iş botunun ucu mutlaka çelik ve ağırlığa karşı dayanıklı olmalıdır. Alırken iş botunun ucu ve tabanı çelik olanlar alınmalıdır. Aldığınız iş botu kaydırmaz tabanlı, suya dayanıklı, yüksek sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olmalıdır. İş botu seçerken ortamın şartları gözden geçirilmeli ortam da elektrik akımı riski var mı ıslak ve nemli mi kimyasal maddelerin dökülme ve saçılma riski var mı bunlar göz önünde bulundurulmalı.

 

Ayağınızı desteleyen ve ayak numaranıza uygun bir iş botu almalısınız. Aldığınız iş botunun mutlaka dünya standartlarına uygun olması gerekir. Çalışılan ortam da elektrik ve elektrik akımı söz konusu ise iş botu kompozit burunlu ve elektrik akımına dirençli bir iş botu olmalıdır. İş ortamınız risk analizine bakıldığın da burun koruması gerektirmiyorsa çelik burunsuz iş botu alabilirsiniz. İş botunun ağırlığı 1 kilogramı geçmemelidir. Üretimin de demir ve iletken maddelerin kullanılmadığı iş botu alınmalıdır.

İş Botu Kışlık

Yazlık, kışlık ve dört mevsime uygun modeller ile birlikte ayaklarınızı koruyacak seçenekleri burada değerlendirmek gerekmektedir. Aynı zamanda personel yükselen performansını desteklemek açısından güvenlik tedbirlerini kaliteli ürünlerle almak çok önemlidir. İş botu kışlık sonuçları, mevsimsel avantajlarla birlikte çok iyi fırsatlar yaratmaktadır. Özellikle bu konuda bilinçli ve kabiliyetli çalışan ekiplerle birlikte alınmış tedbirlerin, en iyi sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Her bir kullanışlı ürün ve her bir nitelikli seçenek ile birlikte burada ürün tedbirlerini en iyi biçimde gözden geçirmek, sonuç olarak da insanların istediği bir avantajı yaratmaktadır.

 

İş Botu Markaları

İş güvenliği ekipmanları ve sağlıklı ürünler konusunda her zaman marka güvencesini ön planda tutan firma karşınızda. güvenilir ürünleri, sizin için tedarik eden sistem sizin memnuniyetiniz için gerçekten çok çalışmaktadır. Kaliteli ve güvenilir ürünleri yüksek standartlarda gözden geçiren anlayış, ortaya koyduğu mükemmel avantajlarla birlikte çok iyi çözümler yaratmaya devam etmiştir. Sağlıklı ve kaliteli aynı zamanda güvenilir tercihleri noktasında kesinlikle dikkate değer ürün sonuçlarını burada gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Üretim boyutları ile insanlara istediğini veren iş botu markaları, kaliteli ürün boyutunda gerçekten çok doğru bir tercih olmaya devam etmektedir.

 

İş Botu Standartları

S1 İş Güvenlik Standartı: Kuru ortamlar için uygun olması gereken iş botu standartını içerir. Enerji emilimi olan ve tabanı kimyasallara dayalı botlardır. 200 joule kadar darbeye dayanır.

 

S2 İş Güvenlik Standartı: Islak ortamlar için enerji emilimine ve kimyasallara dayanıklıve darbelere karşı dayanıklı özellikte olanlar.

 

S3 İş Güvenliği Standartı: Darbeye karşı burunları çelik ve genellikle ıslak ortamlara karşı dayanıklı özellikleri mevcuttur. Paslanmaz metal ve çelik maddeden yapılan tabanları mevcuttur. Taban güçlendirildiği için enerji emilimi diğerlerine oranla daha yüksektir. Güvenliğiniz ve iş ortamının özelliklerine göre uygun standartta iş botlarını almanız iş sağlığı açısından en önemli kriterdir.

İş Botu Fiyatları

Kullanışlı olduğu her şekilde belli olan ürün seçeneklerinin kaliteli ve cazip sonuçlarını burada değerlendirmek iyi bir fırsat yaratıyor. Geniş bir müşteri kitlesine güvenilir ürün çözümleri ile beraber cevap veren sektör hassasiyeti, kaliteli ve sağlık ürünleri burada ön plana getirmeye devam etmektedir. Son derece bilinçli bir biçimde buradaki çalışmalar, insanların memnuniyetini en iyi biçimde sembolize etmeye devam etmektedir. Aynı zamanda kolaylık ve avantaj yaratan fırsatlar noktasında, buradaki çözümleri en iyi avantajlarla değerlendirmek gerekmektedir. Uygun olduğunu sizin de gördüğünüz iş botu fiyatları, tedarik etmek istediğiniz ürünlerin avantajlı koşullarını göstermektedir. Kolay ve cazip alışveriş noktasında indirimli fiyatlar ve kaliteli ürünler, her zaman önemli bir değer oluşturmak durumundadır.

 

İş Botu Fiyatları ve Özellikleri

İş botu ıslak zemin de kaymayı önlemek için kaymaz tabandan yapılır. İş botu ayağa direk giyilebilecek bir iş ayakkabısı olduğu için üstü deri altı kauçuk ve plastik malzemeden yapılır. Tabanı su, asit, yağ ve diğer kimyasal maddelerden etkilenmemelidir.İş botu fiyatları ve özellikleri hakkında bilgileri sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Dünya iş ayakkabı standartlarına uygun olarak üretilmeleri gerekir. İş botunun ucu 1 metre yükseklikten düşen 25 kilogram değerinde bir ağırlığa karşı dayanıklı olmalıdır. Hafif ve kullanışlı olmalıdır. Çalışanın ayağını desteklemeli ve ağrıtmamalıdır. İşiniz bittiğinde iş botunu temiz ve kuru bırakmalısınız bu şekilde kullanım ömrü uzun süreli olur. İş botunun üzerinde üretici firmanın adı, hangi standartlara uygun olup olmadığı ve markası yazılı olur.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.