Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

695 7956
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster

3M Kaynak Maskesi Modelleri

Kaynak işlemlerinin yapıldığı tüm iş yerlerinde işverenler tarafından tedarik edilmesi gereken koruyucu malzeme kaynak maskesidir. Kaynak maskesi bu tür işlerle uğraşan tüm kişilerin kullanması zorunlu bir koruyucu ekipmandır. Kullanılmadığı taktirde geçici rahatsızlıklardan kalıcı göz rahatsızlıklarına kadar bir çok sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. 3M kaynak maskesi elle tutulabilen ve seyyar kullanıma uygun ürünler olduğu gibi elastik kemeri sayesinde baş bölgesine sabitlenerek te kullanıma uygun koruyucu ekipmanlardır.

 

Pek çok farklı mesleği icra etme noktasında, özellikle insanlar için avantajlı ürün tercihlerini değerlendirmek gerekir. Çalışma koşullarını kolaylaştıran ergonomik ve rahat ürün seçenekleri, aynı zamanda kullanım avantajları ile kendini göstermektedir. Yıllardan beri bu konuda kategorize edilmiş ürün seçeneklerimiz, hem isabetli sonuç vermiş hem de kullanıcılar için oldukça faydalı sonuçlar yaratmıştır.

 

Günümüz standartlarında, burada tercih edilen maske modellerinin hem ışık hem de toz geçirmeme özelliği ile fayda ve avantajlarını en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Son derece özenle üretilmiş ve kaliteli marka bütünlüğü ile ortaya çıkmış olan 3M kaynak maskesi, sayfalarımızda kendini göstermiş ve müşteri memnuniyetine çok büyük katkı sağlamıştır. Çok zarif ve avantajlı olarak kategorize edilmiş ürün seçeneklerini değerlendirmek istediğinizde, firmamızın buradaki yaratıcı çözümleri size çok büyük destek ve avantaj sağlamaya devam edecektir.

 

3M Kaynak Maskesi Fiyatları

3M kaynak maskesi fiyatları açısından da insanları zorlamayan oldukça kullanışlı ve önemli olmakla birlikte kalitesi ile de farkını ortaya koymaktadır. Öncelikle tüm yüz bölgesini ve saçları kapatan ürünleri tercih etmelisiniz. Yarım olarak kullanılan sadece gözleri koruma altına alan kaynak maskeleri çok da güvenli değildir. Sıçrayan kıvılcımlar yüksek sıcaklıkta olabileceği için yüz bölgesinde açık kalan kısımlarda yanıklar oluşturabilmektedir. Maskelerdeki bir diğer dikkat edilmesi gerek husus göz bölgesinde kullanılan camlardır. Bu camlar yüksek kalite koruma amaçlı kullanılan camlardan olmak zorundadır. Aksi taktirde ortaya çıkan ışınlar göz alması dediğimiz sağlık sorununa yol açabilir. Dikkat edilmediği ve sürekli kullanım sonucu kalıcı göz rahatsızlıklarının sebep olabilmektedir. Işınların yoğunluğuna bağlı olarak kendiliğinde karara bilen cam tiplerini seçmenizde fayda olacaktır. Bu sayede yoğun ışık altında gözleriniz yüksek seviyede koruma altında olmaktadır.

 

Günümüz standartlarında kaliteli ve sağlıklı ürün tercihleri ile önemli değerlendirmeler yapılıyor. Bu değerlendirmeler müşteri memnuniyetine her zaman daha büyük destek ve avantaj sağlamıştır. Son derece güvenilir bir perspektifte kalite anlayışı ön plana çıkarken, makul ürün seçeneklerini her zaman güvenilir bir perspektifte gözden geçirmek gerekir.

 

Kullanışlı olduğu gibi ekonomik olarak da değerlendirme yaptığınızda, 3M kaynak maskesi fiyatları ihtiyaçları hızlı ve güvenilir şekilde karşılayan çözümleri ortaya koymaktadır. Avantajlı ve ekonomik fırsatları takip ettiğiniz noktada, buradaki ürün yelpazesi ihtiyaçları çok esaslı ve verimli şekilde karşılamaya devam edecektir.

 

3M Kaynak Maskesi Satın Al

Kaynakçılık mesleğini icra ederken, özellikle çalışan kesimin çok donanımlı olması gerekir. İş kazalarının önüne geçmek önemli olduğu gibi, mesleki hastalıkların önüne geçmenin yine çok gerekli olduğunu buradan belirtmek isteriz. Firmamız bünyesinde çok önemli ürün örnekleri karşına çıkarken, bu avantajları değerlendir ve 3M kaynak maskesi satın al. Ekonomik olarak durumunuza uygun modeller ön plana çıkarken, makul ve kaliteli tercihleri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Firmamız, özgüvenli çalışmaları sayesinde yüksek kalite standartlı ürünleri en iyi biçimde ortaya koymuştur. Güvenilir bir biçimde değerlendirmek istediğiniz tedarik zinciri, oldukça faydalı ve avantajlı sonuçları insanların karşısına çıkarmıştır. Son derece özenli çalışmalarla birlikte kategorize edilmiş koruyucu ürün seçenekleri, insanlar için oldukça faydalı ve avantajlı bir sonucu gözler önüne getirmektedir.

 

3M Kaynak Maskesi Modelleri

Sağlıklı bir kaynak yapabilmek ve bunun avantajlarını görebilmek açısından, birbirinden farklı maske modelleri devreye girmiştir. Sayfalarda geniş kategorilerde ortaya çıkmış olan çözümler, oldukça makul ve nitelikli bir sonuç oluşturmaktadır. Özellikle de kullanışlı yapısı ile ideal ve ergonomik olan 3M kaynak maskesi modelleri, aynı zamanda alışveriş için ekonomik bir fırsatı gözler önüne getiriyor. Sayfalarımızda bulunan ürünler ve bu ürünlerin faydalı sonuçları, özellikle çalışan kesimin ihtiyaçlarını en iyi imkânlarla karşılamak durumundadır.

 

3M Kaynak Maskesi Özellikleri

Çalışmalar esnasında göze zarar veren ışınlardan korunmak ve olası madde sıçramalarından ve kıvılcımlardan yüz ve göz bölgesini korumak amaçlı kullanılmaktadır. Demir doğrama ve kaynak işlemleri yapılırken ortaya çıkan ışınlardan yüksek seviyede koruma sağlamak için koyu renk cam kullanılmaktadır. Sadece göz bölgesi camdan oluşmakta diğer kısımlar ise metal malzemeler ile üretilmiştir. Koyu renk camlar ışınların kullanımı esnasında daha koyu renge dönüşebilen özelliklere sahiptir.

 

Işınların gelmediğinde ise daha açık renkte olduğu için görüş rahatlığı en yüksek seviyede ayarlanmaktadır. Baş çevresini sarmalayan elastik kemer ayarlana bilir bir yapıya sahip olduğu için tüm baş ölçülerine uyumlu bir maskedir. En önemli 3M kaynak maskesi özellikleri yüz bölgesini tamamen kapattığı için çalışma esnasında oluşabilecek kıvılcım ve cisim sıçramalarında en yüksek seviyede koruma sağlamaktadır. İç kısımda bulunan bantlar terleme olayını en aza indirerek konforlu ve rahat çalışma sağlamaktadır. Oldukça hafif olması özelliğiyle herhangi bir ağırlık hissetmeyerek çalışma rahatlığını yüksek seviyeye çekmektedir. Herhangi özel bir bakım gerektirmediği için kullanım ömrü oldukça uzun bir üründür.

 

3M Kaynak Maskesi Fiyatları ve Özellikleri

Göz ve yüz bölgesini olası kıvılcımlardan ve zararlı ışık yansımalarından korunmak için kullanılan 3M kaynak maskesi fiyatları ve özelliklerine detaylı olarak sitemizde inceleyebilirsiniz. Özellikle kaynak işleri ile uğraşan insanların göz problemi yaşaması nedeni ile bu koruyucu 3M kaynak maskesi kullanılmaktadır.

 

Kaynak ve demir doğrama işlemleri yapan tüm iş yerlerinin bu ürünü bulundurması zorunludur. Bulunmadığı taktirde ürün eksikliği nedeni ile ortaya çıkan rahatsızlıklar için dava açabilme hakkı doğmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği kuralları yerine getirilmediği için cezai işlemler uygulanmaktadır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.