Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

173 735
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 9901 0005 99-999
Cerva Koruyucu Jel Dizlik
494,00₺

PW S156-01
S156 - Dizlik
230,00₺

PW KP20-01
Portwest KP20 - Hafif Dizlik
345,00₺

Cerva Laide Knee Pads Dizlik - Diz Koruyucu
Cerva Laide Knee Pads Dizlik - Diz Koruyucu
Tükendi
Portwest KP44 - CE Dizlik
Portwest KP44 - CE Dizlik
Tükendi
PW KP44-01
Portwest KP44 - CE Dizlik
TÜKENDİ

Dizlik

İnsanların çalışırken zorlu koşullarda tedbir alması her zaman önemli olmuştur. Gerek kıyafetlerle entegre olan gerekse de bağımsız bir alternatif olan nitelikli koruyucu aparatlar, hem koruyucu hem de sağlıklı sonuçlar yaratmaktadır. Jel desteği ve sert bölüm bütünlüğü ile diz çöktüğünü zaman size kolaylık sağlayan dizlik seçenekleri, pek çok sektörde rahat çalışmak için insanlara kolaylık sağlamaktadır.

 

Pratik bir ürün ve sağlıklı bir unsurun, özellikle çalışan kesime nitelik ve avantaj bakımından sağlamış olduğu fırsatlar çok önemlidir. Bu ürünler, dayanıklı yapısı ve ergonomik özellikleri ile farklı fonksiyonlarda iyi bir sonuç vermektedir. Burada estetik ve zarafet bakımından elde edilen sonuç ve avantajlar, insanların daha verimli bir şekilde çalışmasına destek sağlamaktadır.

 

Dizlikler

Dizlikler; İş güvenliğini sağlama kapsamında vücudu koruyan belirli malzemelerin kullanımı yasalarla düzenlenmiştir. Bu düzenlemenin amacı işçi sağlığını korumaktır. İş güvenliğini oluşturmak için yapılan çalışmalar uzun yıllara dayanan gözlemlerin ve araştırmaların ürünüdür. Çalışma yaşamını oluşturan farklı meslek kolları vardır. Bu meslek kollarının ihtiyaçlarına göre ise güvenlik kuralları belirlenir. Şantiyede çalışan işçilerin, motor üzerinde olan kuryelerin, itfaiye çalışanlarının hepsinin birbirinden farklı malzemelere ihtiyaçları vardır. Dizlikler de diz bölgesini korumak için tasarlanan özel ürünlerdir. Yapıları gereği kaza, düşme, çarpa gibi anlarda dizlerin zarar görmesini engeller.

 

Dizliklerin Faydaları

Diz, vücuttaki en kompleks eklemlerden biridir ve kaval kemiğini uyluk kemiğine bağlar. Dizin yapısında bağlar, tendonlar, kıkırdak gibi öğeler bulıunur. Bunlardan birinin zarar görmesinden dolayı da diz rahatsızlıkları oluşur. Diz hem yapısı gereği hem de bulunduğu bölgeden dolayı hassastır. Yaralanmaya en açık bölgelerden biridir. Diz rahatsızlıkları ise tedavisi uzun ve ağrılı bir dönemin başlangıcı olabilir. Hareket etmenin, yürümenin en önemli unsurlarından biri olan dizlerin sağlıklı kalması için gerekli şekilde korunması gerekir. Dizliklerin faydaları ise dizlikler, yaralanmalara karşı dizleri koruyan en önemli malzemelerdir. Herhangi bir düşme anında, diz doğrudan sürtünmeye veya çarpmaya maruz kalmaz.

 

Dizlik Fiyatları

Herhangi bir konuda sağlıklı ve nitelikli desteği almak için uygun fiyatlarla birlikte avantajlı fırsatlara göz atmak çok önemlidir. Ürün hassasiyeti ve hizmet kalitesi ile burada değerlendirilen sonuçlar, insanlar için önemli bir memnuniyet oluşturmak durumundadır. Yaratıcı bütünlük ve nitelikli kabiliyet bakımından son derece avantajlarla birlikte buradaki geniş imkânları gözden geçirmek gerekmektedir. Kullanışlı ve avantajlı olduğu gibi uygun olan dizlik fiyatları, ürünleri tedarik etme noktasında size çok ciddi kolaylıklar sağlayacaktır.

 

Ortopedik Dizlik

Diz ve eklem yerlerinin zarar görmemesi için ortopedik dizlik mutlaka önemli bir gereklilik. Tam da insan sağlığını korumak üzere üretilmiş modeller, koruyucu ve nitelikli özellikle insanlara çok önemli fırsatlar sağlamaktadır. Dikkat çekici avantajlarla beraber buradaki sağlıklı ürünlerin iyi ve nitelikli bir tercih olduğunu görmek mümkün olmaktadır. Dizlerinizin üzerine çöktüğünüz zaman dizlerinizi ağrıtmayacak, hatta onu koruyacak seçenekler, ortopedik yapısı ile koruyucu bir özelliği temsil etmektedir. Dikkatli üretilmiş ve pratik çalışma konusunda insanlara avantaj sağlamış olan seçenekler, tam da beklenen sonuçları ve avantajları göstermek durumundadır.

 

Dizliklerin Yapısı

Diz ile çalışmanın hareket engelleyici bir yapısı olduğu düşünülse de bu dizlikler vücut hareketlerine göre üretilirler. Ergonomik yapıları nedeniyle hareket kısıtlaması sorununa yol açmazlar. Diz nasıl bükülüyorsa dizlikler de aynı şekilde hareket eder. Yapımlarında kullanılan malzemeler çabuk aşınmaz dayanıklıdırlar. Dizliklerin tam diz kısmında bir dış kabuk vardır. Bu dış kabuk yaralanmaları asıl önleyen kısımdır. Dizlikler siz kısmına tam oturacak şekilde bağlarla bağlanır. Bu bağlar dizliklerin dizden düşmesini veya fırlamasını engeller. Kabuk kısmı dize gelen basıncı yayarak bölgenin etkilenmesini engeller. Ayarlanan kuşaklar ile dizlerin arka kısmı rahatsızlık hissetmez.

 

Dizliklerin yapımında kullanılan malzemeler hava alan yapılarıyla terlemeyi engelleler. Dizlikler isteğe bağlı olarak hafif modellerden de seçilebilir. Dış kabuğun altında yer alan köpük katman ekstra koruma sağlar. İş yaşamı sırasında yaralanmaların, kazaların olması riski her zaman vardır. Bu kazalardan korunmak için gerekli önlemlerin alınması durumunda yaralanma riski de en aza iner. Kaza sonucu ortaya çıkan olumsuz sonuçların çoğu kazanı kendisinden değil yeteri kadar önlem alınmamasından dolayı olur.

 

Koruyucu Dizlik

Koruyucu, sağlıklı ve nitelikli dizlik modellerinin burada kalite bakımından önemli bir değeri var. Koruyucu dizlik olarak karşımıza çıkmış seçenek, hem üretim boyutlarında hem de kullanım avantajlarından insanlara çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti gibi gereklilik koşullarında, buradaki kaliteli ürünleri iyi bir perspektifte yemek gerekmektedir. Genel olarak müşteri memnuniyeti sağlamış ve avantaj yaratmış ürün modellerinin, son derece nitelikli ve cazip sonuçlarını burada gözden geçirmek gerekmektedir.

 

Temel amaç insanların sağlığını korumak olduğu gibi bu amaca uygun hareket eden ve üretim yapan firmaların insanlar için sağlıklı çözümleri, en iyi avantajlar ortaya koymuştur. Bu avantajlar ve sağlıklı ürün alternatifleri, koruyucu yapısı ile insanlara büyük kolaylık sunmaya devam etmektedir. Dikkat çekici ürünlerin kaliteli yelpazesi, buradaki sağlıklı çözümler ile beraber iyi bir sonuç yaratıyor.

 

Koruyucu Dizlik Fiyatları

Dizliklerin kullanım alanı geniştir. Dizlerinin sakatlanma ihtimali olan bütün işçiler koruyucu dizlik kullanabilir. Yer döşemesi yapan, dizleri sürekli yer ile temas halinde olanların diz kapaklarında zedelenme olmaması için dizlik takmaları gerekir. Zemin kaplama sırasında çalışılan kimyasalların etki etmemesi de dizlikler sayesinde olur. Aynı şekilde motor kuryelerin, bisiklet kullananların, pompacıların, yüksek alanlarda çalışan inşaat işçilerinin de dizlik kullanması korunmaları açısından önemlidir. Ayrıca dizlikler motor kullananları rüzgara karşı da korurlar. Tüm bunlar göz önünde alındığında cazip koruyucu dizlik fiyatları ile markamız işçi sağlığı için hizmetinizde.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.