300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!
Filtrele
Marka
Renk
Beden
Fiyat Aralığı
108 108

İlk Yardım Çantası

Arabanızın bagajında acil durumlar için mutlaka ilk yardım çantası bulunması gerekmektedir. Sadece aracınızda değil evlerde iş yerlerinde mutlaka bulunması gerekir. İlk yardım çantası yaralanmalarda ambulans gelene kadar acil müdahale gerektiren durumlarda kullanılmaktadır. Özellikle trafik kazalarında acil müdahale halinde ambulans gelene kadar gerekli önlemler almak amaçlı kullanılmaktadır. İlk yardım çantası içerisinde kaza ve yaralanma anında müdahale için gerekli olan tüm malzemeler bulunması gerekmektedir. Her araç içerisinde toplu iş yerlerinde olması zorunlu bir materyaldir. Evlerde bulunması zorunluluk olarak belirtilmemiştir. Fakat mutlaka olması gerekmektedir.

İlk Yardım Çantası İçerisinde Neler Bulunur ?

İlk yardım çantasının en önemli malzemelerinden bir tanesi sargı bezidir. Sargı bezi yara alınan bölgeye kompres yaparak ve sargı işlemi yaparak ilk müdahale yapılması için gerekli olan bir malzemedir. Özellikle kazalar anında kırık ya da çıkık tehlikesine karşı sakatlanan bölgenin sabit tutulması için sargı bezi kullanılmaktadır. Kırık tehlikesine karşı sabitlemek amaçlı iki tahta parçası da muhakkak ilk yardım çantasında olması gerekenler arasında yer almaktadır. Boyunluk kaza anında boynun zarar görüp görmediğinden emin değilseniz hareket ettirmemek ve daha fazla zarar görmesini engellemek amaçlı kullanılmaktadır.

Turnike malzemesi de bulunması gerekli olan bir malzemedir. Aşırı kanaları durdurmak için kanayan bölgenin yaklaşık beş parmak üstünden uygulanarak kan kaybının önüne geçilmiş olacaktır. Yara bandı, makas ve eldiven de mutlaka ilk yardım çantasında bulunması gereken malzemelerdendir.

İlk Yardım Çantası Fiyatları ?

Kaza anında ya da yaralanmalar esnasında ilk müdahaleyi biran önce yapılmasını sağlamaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan ilk yardım çantası içerisinde düdük ya da yüksek ses çıkarmaya yarayan bir ürün olması gerekmektedir. Olası bir göçük ya da deprem anında kullanılması hayat kurtarıcı olabilecektir. Bir ilk yardım çantası büyük bir hayat kurtarıcısıdır.

İlk Yardım Çantası Neden Zorunludur?

Ufak tefek yaralanmalarda ilk müdahaleyi kendiniz yapabilmeniz için zorunludur. Araçlarda zorunlu olmasının sebebi ise kaza esnasında ambulans gelene kadar ilk müdahale yapan kişilere kolaylık olması ve ilk yapılan müdahalenin hayat kurtarıcı etkisi olduğu için trafik kurallarınca araçlarda ilk yardım çantası bulunması zorunludur. Her an her yerde can kurtarıcı materyaller içerdiği için devlet tarafından iş yerlerinde ve araçlarda kullanımı zorunlu hale getirilmiştir.

Yanınızdan eksik etmemeniz gerek ilk yardım çantası içinde bulunması gereken zorunlu gereçler dışında kendinizde ürün ekleyerek gönül rahatlığıyla seyahate çıkabilirsiniz. Böcek ısırmalarına karşı ilaçlar alarak tatilinizdeki sizi rahatsız edecek her türlü zararlı şeylerden sizi koruyacaktır. Buz torbası da ekleyebileceğiniz ek malzemelerden olabilir. Tabi bunun için araç buzdolabı olması gerekmektedir. Çarpmadan dolayı şişkinliğin önlenmesi ya da yüksek ateşi kontrol altına almak için kullanılan ve isteğe bağlı ilk yardım çantasına konulabilecek bir üründür.
 • İlk Yardım Çantası Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  108,00
  İlk Yardım Çantası

  03 T092-01

  Ücretsiz Kargo

1 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.