Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

722 722
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
03 T092-01
İlk Yardım Çantası
722,00₺

İlk Yardım Çantası

Arabanızın bagajında acil durumlar için mutlaka ilk yardım çantası bulunması gerekmektedir. Sadece aracınızda değil evlerde iş yerlerinde mutlaka bulunması gerekir. İlk yardım çantası yaralanmalarda ambulans gelene kadar acil müdahale gerektiren durumlarda kullanılmaktadır. Özellikle trafik kazalarında acil müdahale halinde ambulans gelene kadar gerekli önlemler almak amaçlı kullanılmaktadır. İlk yardım çantası içerisinde kaza ve yaralanma anında müdahale için gerekli olan tüm malzemeler bulunması gerekmektedir. Her araç içerisinde toplu iş yerlerinde olması zorunlu bir materyaldir. Evlerde bulunması zorunluluk olarak belirtilmemiştir. Fakat mutlaka olması gerekmektedir.

 

Hemen her evde bulunması gereken ilk yardım çantası, aynı zamanda işletmeler için önemli bir gerekliliktir. Bu konuda pek çok farklı ürün seçeneği ve avantajlar söz konusu bir fırsat yaratmaktadır. İyi bir yardım çantası oluştururken bu çanta içerisindeki eksiksiz ürün seçenekleri yeri geldiği zaman ihtiyaçları karşılamak için iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Hem çanta hem de içindeki çok sayıdaki malzemelerle birlikte doğru bir tedbir almanın mümkün olduğunu söylemek gerekir. Her yerde bir gereklilik olan bu ürün seçenekleri, evlerde, arabalarda, işletmelerde ve bütün ticarethanelerde, sağlık açısından önemli bir avantajı göstermekte.

 

Ucuz ve kaliteli bir tercih olması sebebiyle buradaki ürünlerin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. İnsanlar için bir sağlık tedbiri şeklinde gördüğümüz ürünlerin, gerçekten yeri geldiği zaman çok nitelikli ve avantaj fırsatı yarattığını belirtmek gerekmektedir. Zorunlu olarak yardım çantalarının bulundurulması bir gereklilik olurken, özellikle bu konuda sağlıklı malzemeler ve çanta içeriğinde bulunan ürünler dikkat çekmektedir.

 

İlk Yardım Çantası İçindekiler

İlk yardım için kullanılan nitelikli bir çantanın, özellikle içindeki malzemelerle birlikte sonucuna ve avantajlarına bakmak gerekmektedir. İlk yardım çantası içindekiler şu şekildedir; otomatik turnike, plastor ve iki adet büyük sargı bezi burada önemli olmaktadır. Üçgen sargı bezi, çengelli iğne ve paslanmaz makas burada kaliteli malzemeler içerisinde bulunuyor. Cerrahi bir eldiven ve 20 adet yara bandının sağlıklı malzemeler içerisinde önemli bir yeri bulunmaktadır. Tedarikçi firmanın burada sağlamış olduğu katkı ve avantajlar ile birlikte ürün yelpazesini daha yakından gözlemlemek mümkün olmaktadır.

 

Hidrofil pamuk, soğuk kompres ve alkollü mendil ile birlikte, suni solunum maskesi, yine buradaki avantajlı tercihler arasında bulunmaktadır. İlk yardım kitapçığı ile birlikte daha sayamadığımız çok farklı ürün seçeneği, bu çanta içerisinde insanlara hizmet için hazırlanmış durumdadır. Çok sağlıklı ve kaliteli tercihler ile birlikte buradaki avantajları gözden geçirmek gerekir.

 

İlk Yardım Çantası İçerisinde Neler Bulunur?

İlk yardım çantasının en önemli malzemelerinden bir tanesi sargı bezidir. Sargı bezi yara alınan bölgeye kompres yaparak ve sargı işlemi yaparak ilk müdahale yapılması için gerekli olan bir malzemedir. Özellikle kazalar anında kırık ya da çıkık tehlikesine karşı sakatlanan bölgenin sabit tutulması için sargı bezi kullanılmaktadır. Kırık tehlikesine karşı sabitlemek amaçlı iki tahta parçası da muhakkak ilk yardım çantasında olması gerekenler arasında yer almaktadır. Boyunluk kaza anında boynun zarar görüp görmediğinden emin değilseniz hareket ettirmemek ve daha fazla zarar görmesini engellemek amaçlı kullanılmaktadır.

 

Turnike malzemesi de bulunması gerekli olan bir malzemedir. Aşırı kanaları durdurmak için kanayan bölgenin yaklaşık beş parmak üstünden uygulanarak kan kaybının önüne geçilmiş olacaktır. Yara bandı, makas ve eldiven de mutlaka ilk yardım çantasında bulunması gereken malzemelerdendir.

 

İlk Yardım Çantası Fiyatları

Kaza anında ya da yaralanmalar esnasında ilk müdahaleyi biran önce yapılmasını sağlamaktadır. İlk yardım çantası fiyatları web sayfamızda yer almaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan ilk yardım çantası içerisinde düdük ya da yüksek ses çıkarmaya yarayan bir ürün olması gerekmektedir. Olası bir göçük ya da deprem anında kullanılması hayat kurtarıcı olabilecektir. Bir ilk yardım çantası büyük bir hayat kurtarıcısıdır.

 

Araç İlk Yardım Çantası

Araç ilk yardım çantası her zaman büyük bir gereklilik. Kaza riski her zaman olduğu için buradaki sağlıklı çanta modellerinin, ilk yardım konusunda insanlara büyük katkısı söz konusu olmaktadır. Yeri geldiği zaman pratik ve avantajlı değerlendirme noktasında, buradaki sağlıklı ürün seçeneklerini en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. İhtiyaç karşılayan ve fırsatlarla birlikte insanlara avantaj sağlayan ürün seçeneklerini burada yaratmış olduğu avantajlarla değerlendirmek çok önemlidir.

 

Araç İçin İlk Yardım Çantası

Bütün araçlar için yardım çantasının ilk yardım konusunda önemli bir gerekliliği söz konusudur. Aynı zamanda burada fırsat yaratmış ve oluşturduğu bütünlükle birlikte avantaj sağlamış seçenekler, kaliteli ve cazip sonuçlar oluşturmaya devam etmektedir. Özellikle insanların kullanmaktan keyif aldığı nitelikli ürün avantajları, aynı zamanda ihtiyaçları karşılayan bir seçenek yaratmaktadır. Araç için ilk yardım çantası bir gereklilik olduğu gibi, bütün şoförler kendi araçlarında bu nitelikte ürünü bulundurmak durumundadır.

 

Araç İlk Yardım Çantası Fiyatları

Ufak tefek yaralanmalarda ilk müdahaleyi kendiniz yapabilmeniz için zorunludur. Araçlarda zorunlu olmasının sebebi ise kaza esnasında ambulans gelene kadar ilk müdahale yapan kişilere kolaylık olması ve ilk yapılan müdahalenin hayat kurtarıcı etkisi olduğu için trafik kurallarınca araçlarda ilk yardım çantası bulunması zorunludur. Aracınız için ihtiyacınız olan araç il yardım çantası fiyatları cazip avantajlarla ile sitemizde inceleyin. Her an her yerde can kurtarıcı materyaller içerdiği için devlet tarafından iş yerlerinde ve araçlarda kullanımı zorunlu hale getirilmiş bu ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.