Filtrele
Marka
Renk
Beden
Fiyat Aralığı
46 1951
Diğer

3M Gaz Maskesi

Gaz maskesi kimyasal ürünleri kullanırken zararlı maddelerin solunum yoluyla alınmasını engeller. Kumlama çalışmalarında ya da kimyasal gazların açığa çıktığı iş yerlerinde mutlaka 3M gaz maskeleri kullanmak zorunludur. Yarım gaz maskesi ya da tam yüz maskesi kullanılan alanların tehlike oranına göre değişim göstermektedir. Komple yüz korumalı maskeler yarım korumalı maskelere göre daha çok koruma sağladığı için solunum yoluyla alınabilecek zararların yanında göze ve cilde zarar gelmesini engellemek için tam yüz maskesi kullanabilirsiniz.

 

Çalışma hayatında zorlu sektörlerde iş yapan personel için, çok önemli koruyucu tedbirler alınmalıdır. Elbette son dönemler içerisinde, Çalışma Bakanlığı'nın yürütmüş olduğu faaliyetler ile birlikte, bütün işletmeler kendi içinde önemli görev paylaşımı yapmış durumdadır. Özellikle de iş güvenliği ve işçi sağlığı çalışmaları büyük bir gereklilik ortaya koyarken, burada alınan tedbirler sağlık açısından oldukça elverişli ve nitelikte avantajlar yaratmıştır.

 

Günümüz standartlarında kaliteli bir malzeme bütünlüğü ile 3M gaz maskesi koruyucu bir tercihi gözler önüne getirmiştir. Gazlı, tozlu ve zorlu ortamlarda çalışan insanların mesleki hastalığa yakalanmaması adına, kaliteli malzemelerden alınan yardımlar iyi bir çözüm ortaya koymaktadır. Son derece ergonomik ve rahat kullanılan ürün seçenekleri, koruyucu bir özelliği gözler önüne getirmektedir. Yarım yüz maskesi, tam yüz maskesi ve hafif modellerle birlikte desteklenen ürün seçenekleri, yeri geldiği zaman önemli çözüm ve avantajlar yaratmaya devam etmektedir. ventilli maske modellerinin, yine bu kategori içerisinde önemli bir çözüm yarattığı görülmektedir. İnsanların sağlığı için tedbir olarak görmüş olduğumuz maske modelleri, günümüz standartlarında çok büyük bir gereklilik olarak insanların karşısına gelmektedir.

 

3M Gaz Maskesi Nerelerde Kullanılır?

Kimyasal ürünlerin kullanıldığı tüm iş yerlerinde taşlama ya da toz kaplı alanlarda çalışan tüm işçilerin kullanması zorunlu ürünlerdir. Solunum yoluyla alınan ve size zarar verebilecek maddeler bulunan her ortamda muhakkak 3M gaz maskesi kullanılmaktadır. Bu maskelerin bulundurulması ve bakımı için gerekli işlemlerin iş veren tarafından yaptırılması zorunludur. Çalışanlarında bu ürünleri kullanmak zorundadır. Aksi taktirde çalışanlarda kalıcı sağlık sorunları oluşabilmektedir. İş gücü düşmekte hatta zamanla çalışamama seviyesine kadar ilerlemektedir. Bu yüzden koruyucu ekipmanlar ve mutlaka gaz maskesi kullanılması gerekmektedir.

 

Özellikle havada bulunan zararlı maddelerin yoğunlukta olduğu işyerlerinde, çalışanlar için alınmış tedbirlerin çok büyük önemi bulunuyor. Kullanılan maske ortamı uyumlu bir şekilde tercih edildiği gibi, özellikle filtreli ürünler ile birlikte sağlık açısından daha büyük tedbirler alındığı görülmektedir. Son derece özenle seçilmiş ürün tercihleri gerekli koruyucu aksesuar özelliği ile birlikte yıllarca insanlara hizmet vermektedir. Süzme görevi ile birlikte temiz havayı size ulaştıran 3M filtreli maske bu konudaki doğru çalışmanın karşılığını göstermeye devam etmektedir.

 

3M filtreli maske modelleri birbirinden farklıdır ve değişik yerlerde kullanılmaktadır. Bununla beraber üretici firmanın bu konuya sağladığı katkı insanlara başlı başına bir güven vermiştir. Dünya standartlarında bir ürün ve çalışma kalitesine uygun çözümlerle birlikte, amacına uygun seçenekler size bu konuda yardımcı olmak durumundadır.

 

3M Gaz Maskesi Satın Al

İşletmeler işçi sağlığını her zaman en iyi şekilde düşünmek zorunda. Siz de personelin güvenliğini düşünüyorsanız, gerekli adımlar atmalısınız. Sağlık açısından büyük bir gereklilik yerine getirilirken, hiç düşünme ve 3M gaz maskesi satın al. Burada satın aldığınız maske modelleri, insanların sağlığına yapılmış önemli bir yatırım gibidir.

 

Oldukça yüksek standartlı ve kaliteli ürün seçeneklerini tedarik noktasında, firmamız önemli çözümlerle size destek vermeye devam etmektedir. Elverişli kullanışlı ve dayanıklı yapıya sahip olan modeller, uzun süreli kullanımı konusunda çok önemli çözümler yaratmaya devam etmektedir.

 

3M Gaz Maskesi Özellikleri

Ağız ve burun bölümünün tamamen kapatarak solunum yoluyla alınabilecek zararlı maddelerden kurtulmuş olursunuz. 3M gaz maskesi özellikleri kullanımın rahat olması içi filtre özelliğin bulunması önemlidir. Gaz maskelerinin tam ya da yarım olarak kullanılan ürünlerin bakımını iyi yapılması oldukça önemlidir. Baş bölgesini çevreleyen lastikli kemerlerin ayarlanabilir özelliğini kaybetmemesi ve çalışma esnasında gevşeme yapmaması önemlidir. Hiçbir şekilde hava alması mümkün olamaması gerekmektedir.

 

Filtrelerin bakımı da bu yüzden çok önemlidir. Maske takılı iken nefes alma güçlüğü yaşıyor iseniz filtrenizin değişme zamanı gelmiş demektir. Vakit kaybetmeden hemen filtre değişimi yapılması gerekmektedir. Tam yüz maskesi ya da yarım yüz maskesi takılı iken kullandığınız kimyasalların kokusunu alıyor iseniz mutlaka ortamdan uzaklaşıp maskenizin filtre kontrollerini ve de maskenizin boşluk kısmı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Aksi taktirde zehirlenmelerden ciddi sağlık problemlerine kadar bir çok sorun yaşayabilirsiniz.

 

Göz alıcı 3M filtreli maske modelleri ve olağanüstü fiyatları ile birlikte, buradaki tercihlerin çok iyi sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. İnsanların ihtiyacını belirlemek mümkün olduğu gibi bu ihtiyaçların doğru şekilde karşılanması için yine planlamalı atılmış adımların önemi buradan karşımıza gelmek durumundadır. Işıltılı modeller ve kullanışlı 3m maske seçenekleri ile birlikte, insanların emniyetini sağlamak daha kolay oluyor.

 

İş güvenliği konusunda ders verdiğiniz elemanların, kaliteli aksesuarlarla desteklenmesi bu güvenlik konusunda hiçbir problem çıkmaması anlamına gelmektedir. 3M filtreli maske modelleri ile birlikte yapılan değerlendirmeler, yeri geldiğinde ihtiyacın karşılanması ve yeri geldiğinde bu sistemin uyumlu yapısını göstermesi açısından büyük önem taşımaktadır. Gerekli bir ihtiyaç gibi karşımıza çıkmış pek çok seçenek, güvenilir tedarikçi firma avantajları ile birlikte size ulaşmaktadır.

 

3M Gaz Maskesi Bakımı

Sürekli kullanımlarda belirli periyodlarda 3M gaz maskesi bakımı yapılmalıdır. Değiştirilme zamanının geldiğini gaz maskesinin yüzü çevreleyen elastik yapıdaki kemerlerde gevşeme olduğunda ve eskisi kadar sıkı kavrama yapmadığında yüz maskeleri değiştirilmelidir. Filtre değişimleri belirli aralıklarda muhakkak değiştirilmesi gerekmektedir. 3M gaz maskesi takılı olduğu esnada nefes almak zorluk çekiliyor ise ya da kimyasal kokular alıyorsanız muhakkak fitre değişim yapmalısınız. Filtre değişimine rağmen hala aynı sorunları yaşıyor iseniz gaz maskesini komple değiştirmenizde fayda olacaktır.

 

Gaz maskelerinin bakımı aksatılmadan yapılması gerekmektedir. Uzun süreli kullanılan gaz maskeleri belirli bir zamandan sonra yenisi ile değiştirilmelidir. Kimyasal ürünler kullanılan bütün iş yerlerinde bulundurulması ve kullanılması zorunlu olan bu ürünler kullanılmadığı ya da bulundurulmadığı taktirde cezai işlem uygulanmaktadır.

 

3M Gaz Maskesi Fiyatları

Kaliteli maskeler gazlı ortamlarda insanların sağlığını koruyan bir tedbir ve çözüm ortaya koymuştur. Oldukça estetik yapıya sahip olan bu kaliteli ürünlerin, aynı zamanda ergonomik ve fonksiyonel özellikleri dikkat çekmektedir. Bugün bu konuda önemli üretim anlayışı kendini gösterirken, firmamızın da içinde bulunduğu sektör unsurları ihtiyaçları çok verimli bir şekilde karşılamaya devam etmektedir.

 

3M gaz maskesi fiyatları çok önemli bir fırsat sağlarken, ekonomik avantajlar ile birlikte buradaki kaliteli ürün fırsatlarından yardım almak gerekir. Sağlıklı ve güvenilir çözümleri takip noktasında, firmamız her zaman gerekli desteği sizin için en iyi biçimde ön plana getirmiş durumdadır.

 

Üst düzey 3M filtreli maske kalitesi ile birlikte uygun fiyatları yan yana getirmenin çabası, bu konuda ticaret yapan firmanın hassasiyetini göstermektedir. Müşterisi için çözümler hazırlamış ve bunu avantajlı seçeneklerle dönüştürmüş firma, gerçekten her geçen gün sizin için daha cazip çözümler üretmeye devam etmektedir.

 

3M filtreli maske fiyatları konusunda değerlendirmeler önemli. Aynı zamanda verimli ve kullanışlı 3m ürünleri ile birlikte, buradaki avantajlı sonuçları gözden geçirmek gerekiyor. Filtre desteği ile birlikte temiz hava takviyesi sağlayan 3M filtreli maske seçenekleri, akciğerleri koruyor ve insanların fiziksel sağlığını korumaya devam ediyor.

 

3M Gaz Maskesi Fiyatları ve Çeşitleri

Güvenilir ürünler ve kaliteli tedarik sistemi konusunda, firmamız önemli çözümlerle karşınıza gelmektedir. 3M gaz maskesi fiyatları ve çeşitleri değerlendirmeye alınırken, çok yoğun bir çeşitlilik ve üst düzey kaliteyi burada önemli çözümlerle takip etmek gerekir. Sektörün ihtiyaçlarını karşılama noktasında, firmamız çok istekli bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

 

Oldukça faydalı olarak ispatlanmış kaliteli ürün seçenekleri, solunum yollarını korumakla beraber insanlara yardımcı olmaktadır. Personelinin güvenliğini ve sağlığını düşünen işletmeler için, özellikle prestiji yükseltip avantaj sağlayacak ürün modellerimiz kendini göstermektedir. Sayfalarımızda yer almış bu kaliteli ürün seçenekleri, uygun fiyatları ve cazip çeşitleri ile ihtiyaçlara en iyi cevabı vermek durumundadır.

 

Kolay kullanılan ergonomik 3M filtreli maske modelleri ve değişik yapıya sahip olan fonksiyonel model çeşitleri, tamamen koruma özelliği ile ön plana çıkmıştır. 3M filtreli maske modelleri ve fiyatları ile birlikte gösterişli bir ürün seçeneğinin, günümüze uzanan yapısını gösteriyor. Tedarikçiye ve hassas güvenilir firma becerisi ile birlikte, çok ciddi çözümlerin buradan karşımıza çıkma ihtimali bulunmaktadır. Önemli bir potansiyele sahip olmuş müşteri kitlesi ve burada oluşan cevaplarla birlikte, gerçekten günümüz kuralları ve koşullarına uygun modelleri değerlendirmek mümkün olmaktadır.

 • 3M 7503 Yüz Maskesi Büyük Boy Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  467,90
  3M 7503 Yüz Maskesi Büyük Boy

  3M 7503

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6100 Yarım Yüz Maskesi Küçük Boy Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  310,90
  3M 6100 Yarım Yüz Maskesi Küçük Boy

  3M 6100

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6503QL Yarım Yüz Maskesi Büyük Boy-Hızlı Açılır Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
 • 3M 6897 Tam Yüz Maskesi için Baş Bandı Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  411,90
  3M 6897 Tam Yüz Maskesi için Baş Bandı

  3M 6897

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6300 Yarım Yüz Maskesi Büyük Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  310,90
  3M 6300 Yarım Yüz Maskesi Büyük

  3M 6300

  Ücretsiz Kargo
 • Yarım Yüz Maskesi Baş Bandı Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  203,90
  Yarım Yüz Maskesi Baş Bandı

  3M 6281

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6212M Maske ve A1P2 Filtre Seti Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  730,90
  3M 6212M Maske ve A1P2 Filtre Seti

  3M 6212M

  Ücretsiz Kargo
 • 3M K501 Filtre Tutucu Kapak Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  46,90
  3M K501 Filtre Tutucu Kapak

  3M K501

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6502QL Yarım Yüz Maskesi Orta Boy-Hızlı Açılır Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
 • 3M 7502 Yarım Yüz Maskesi Orta Boy Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  467,90
  3M 7502 Yarım Yüz Maskesi Orta Boy

  3M 7502

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6800 Tam Yüz Maskesi Orta Boy Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  1,950,90
  3M 6800 Tam Yüz Maskesi Orta Boy

  3M 6800

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6200 Yarım Yüz Maskesi Orta Boy Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  282,90
  3M 6200 Yarım Yüz Maskesi Orta Boy

  3M 6200

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 4251 Organik Gaz/buhar Maskesi Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  331,90
  3M 4251 Organik Gaz/buhar Maskesi

  3M 4251M

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6900 Tam Yüz Maskesi Büyük Boy- Solunum Maskesi
  X
  Online Stok Tükenmiştir. Mağazalarımızla İletişime Geçebilirsiniz.
  Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  TÜKENDİ
  3M 6900 Tam Yüz Maskesi Büyük Boy- Solunum Maskesi

  3M 6900

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 6895 Tam Yüz Maskesi Soluk Alma Contası 20'li
  X
  Online Stok Tükenmiştir. Mağazalarımızla İletişime Geçebilirsiniz.
  Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  TÜKENDİ
  3M 6895 Tam Yüz Maskesi Soluk Alma Contası 20'li

  3M 6895

  Ücretsiz Kargo
 • 3M 7523M Maske ve A2P3 Filtre
  X
  Online Stok Tükenmiştir. Mağazalarımızla İletişime Geçebilirsiniz.
  Yerli Üretim
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Editörün Seçimi
  • Kampanyalı Ürün
  • 24 Ay Garanti
  • Ücretsiz Montaj
  • Hızlı Kargo
  • Aynı Gün Teslimat
  TÜKENDİ
  3M 7523M Maske ve A2P3 Filtre

  3M 7523M

  Ücretsiz Kargo

16 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
WhatsApp

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ve Çerez (Cookie) Kullanımı ilkelerini

kabul ediyorum!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.