Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

59 246
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 0110 0117-99
Cerva Caspia PVC Kimyasal Eldiven
59,00₺

CR 0119 0001-99
Cerva Flamingo Eldiven
246,00₺

CR 0110 0116-99
Cerva Nivalis PVC Kimyasal Eldiven
132,00₺

CR 0110 0008-99
Cerva Petrel PVC Kimyasal Eldiven
161,00₺

Portwest A445 - PVC İş Eldiveni 45 cm
Portwest A445 - PVC İş Eldiveni 45 cm
Tükendi

Pvc Eldiven Çeşitleri

İş eldivenleri kullanım alanlarına ve iş tehlikelerine göre koruma amaçları değişmekte ve imalat özelliklerinde de değişiklikler oluşmaktadır. İş güvenliği oluşturmak amacı ile kesinlikle kullanılması, önlem alınması hem işlerin işleyişindeki hızlı zamanlama hem de işçi sağlığı için önemsenen büyük bir etkendir. PVC eldiven de genel olarak 40 ile 30 santim boyutlarında ve özel yüzde yüz PVC hammadde kullanılarak imal edilmiştirler. Anti bakteriyel aynı zamanda da sağlığa zararı olmayan özelliktedir.

Pvc Eldiven Özellikleri

PVC eldivenler; Pamuk astar malzeme kullanımı Yüzde yüz PVC hammadde ile kaplama Örgü bileklik modelleri ile elden çıkmasını önleme Yumuşak dokusu ile parmak ve bilek kısımlarında hareket kısıtlaması yapmaz PVC kaplama özelliği ile ağlı ve ıslaklıktan elleri korumak Tercihe göre düz bileksiz PVC eldiven, tercihe göre de bilekten lastikli yapılarda imal edilmektedir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. İsteğe göre kırmızı, sarı ve siyah renkler mevcuttur. Yüzde yüz pamuk içerikli iç astar kaplama ile ellerin terlemesini engeller, uzun süreli işleyişlerde ellerde mantar oluşumu ve terlemeyi önler. PVC eldiven özellikleri, kaydırmaz özelliği ile kavrama yapılan nesnede düzgün işleyiş sağlar. Ayrıca büyük, küçük gelmesi halinde ellerden iç astar sayesinde kayma yapmaz.

Pvc Eldivenler ve Kullanım Amaçları

Sıvı çalışma alanlarında özellikle elleri mikroplara ve çıkmayan, arınması zor kimyasal malzemelerden koruma amacı sağlar. Kimyasal maddelerin deriye zarar verici durumlarda ya da kayganlık oluşturacak sıvı, yağ gibi maddelerin zorlayıcı işleri ortadan kaldırır. PVC eldivenler büyükte gelse kavrama özelliği kaybetmez. Kola tutulabilir ve iş görülebilir ortam yaratır. Aksaklıklardan kaynaklanacak durumları ortadan kaldırarak iş düzeyini sabitler. İş yapma esnasında bulaşacak sıvının tırnak aralarına girmesini önler. Kolay kavrama özelliği ile deriye zarar vermeden işin kolay ve hızlı yürütülmesi sağlanmaktadır. Aşınma direnci yüksek olması sebebiyle ağırlık kaldırımlarına ve yoğun çalışma ortamına mükemmel sızdırmazlık özelliği kullanım amacı taşır. Kolay delinmez ve kolay yıpranmaz. Özellikle montaj ve tamir işleri ile kimyasal işler de tercih edilme oranı oldukça çoktur.

Pvc İş Eldivenler ve Kullanım Alanları

PVC eldivenler mükemmel koruma özelliği sayesinde kullanım alanları oldukça fazladır. İnşaat malzemeleri taşıma ve aktarma işlerinde, otomotiv ve motor yağlı montaj, tamir işlerinde kullanılmaktadır. Depo boşaltma ve aktarım işlerinde, ambalajlama, ürün imalatı ve ürün üretim esnasında, kimyasal madde içerikli, sıvı boşaltımı, hammadde işleyişi, takviyesi ve boşaltımında, ağırlık kaldırılan depo, ambar ve benzeri ortamlarda kullanımı tercih edilmektedir. Özellikle sıvı ve yağ içerikli işlerde sızdırmazlık özelliği ve yıpranma direnci, dayanıklılık direnci, delinme ve aşınma direnci yüksek olması sebebiyle tercih edilmektedir. Dikişsiz astara sahiptir ve ergonomik tasarlanmıştır. Bu sayede ağırlıklı ve ellerin fazla yorulacağı işler eldiven kullanımı zorunlu işlerde konforlu kullanım rahatlığı sunması ve elleri yormaması açısından tercih edilmektedir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.