Filtrele

Kategoriler

Ayakkabı Çekeceği

Hemen her evde bulunan ve sık kullanılan bir aparat olan ayakkabı çekeceği, sıkı ayakkabıların giyilmesini kolay hale getirir. Ayağa tam oturan ayakkabıların ayağa oturması ve giyilebilmesi çok da kolay değildir. El parmakları ile zorlasanız da ayakkabı ayağa oturmaz. Bu sırada ayak ve el parmaklarında acılar meydana gelir. Ayakkabı çekeceği bu noktada bir ihtiyaç olarak karşınıza çıkar. Ayakkabıyı acı duymadan ve çaba sarf etmeden kolayca giyebilmenizi sağlar. Ayakkabı çekeceği basit bir aparat gibi görünse de ayakkabı giyerken sağladığı yardım ile büyük bir görev yapar. Ayakkabı çekeceğinin diğer adı keratadır. Kerata olarak da bilinen ayakkabı çekeceğine niçin böyle bir isim verildiği bilinmemektedir. Ayakkabı çekeceği farklı malzemeler ile değişik renk ve desenlerde üretilen aparatlardır.

Ayakkabı Çekeceği Fiyatları

Sitemizden satın alacağınız ayakkabı çekeceği fiyatları ucuz olmakla birlikte bu ürünler çabuk kırılmayan ve uzun süre en iyi şekilde kullanabileceğiniz tarzdadır. Farklı çeşit ve özelliklerde ayakkabı çekeceklerini piyasaya göre daha uygun fiyatlar ile internet adresimizden satın alabilirsiniz.

Ayakkabı Çekeceği Çeşitleri

Ayakkabı çekeceğinin kullanım alanına ve her zevke uygun farklı çeşitleri vardır. Ayakkabı çekeceklerinin yapımında kullanılan malzemeye göre; plastik ayakkabı çekecekleri, metal ayakkabı çekecekleri, pirinç ayakkabı çekecekleri, ahşap ayakkabı çekecekleri olarak farklı çeşitleri vardır. Metal ayakkabı çekecekleri ağır fakat güçlü bir ayakkabı çekeceği modelidir. Plastik ayakkabı çekecekleri hafif fakat kırılabilen bir çeşittir. Pirinç ayakkabı çekecekleri şık görünümlü fakat ağır ürünlerdir. Ahşap ayakkabı çekecekleri de doğal görünümü ile hoş olsa da kırılabilmektedir.

Kullanım şekline göre ayakkabı çekecekleri; kısa ayakkabı çekecekleri, uzun ayakkabı çekecekleri, ayarlanabilir ayakkabı çekecekleri ve teleskopik ayakkabı çekecekleri olarak sınıflara ayrılır. Bu modeller kullanım alanına, ihtiyaca ve zevke göre seçilen ayakkabı çekeceği çeşitleridir. Kısa ayakkabı çekecekleri çantada taşımak için uygun olup daha çok plastik malzeme olanları hafif olması nedeniyle tercih edilir. Uzun ayakkabı çekecekleri eğilme gerektirmeden rahat kullanım amacıyla seçilir. Ayarlanabilir ayakkabı çekecekleri kısalıp uzayabilen rahat bir kullanım sağlar. Teleskopik ayakkabı çekecekleri en modern ve kullanımı kolay ayakkabı çekeceği modelidir. Sap kısmı tutma yerinde bulunan bir mandal ile idare edilen ve boya göre uzayıp kısalan, ayarlanabilen ayakkabı çekecekleridir. Kaliteli ve şık görünümlü bir ayakkabı çekeceği olan teleskopik ayakkabı çekeceği, bel rahatsızlığı gibi hastalıkları olanlar için de çok uygundur. Çünkü hiçbir eğilme ve zorlanma yaşamadan boyunuza göre ayarlayarak ayakkabınızı rahatça giyebilmenizi sağlamaktadır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.