MENÜ

İş Ortaklarımız

portwest iş kıyafetleri, iş elbiseleri, iş güvenlik malzemeleri
PORTWEST

İŞMONT’un Türkiye Satış Bayisi olduğu Portwest; deneyim ve kalitesini, marka değeri ve hizmet mirasıyla birleştiren, uluslararası kalite standartlarını karşılayan iş elbiseleri üretmektedir. Portwest, konforlu, kaliteli, modern iş elbiseleri tasarımı ve üretiminde dünya lideri markalardan biridir.

Ürünleri İncele
3m iş güvenlik malzemeleri, 3m iş güvenlik ürünleri
3M

Dünyanın lider güvenlik ve koruyucu ekipman sağlayıcılarından 3M artık İŞMONT'ta!
- Solunum koruyucular
- Göz koruyucular
- İşitme koruyucular
- Baş koruyucular

Ürünleri İncele
yds iş ayakkabıları, çelik iş ayakkabısı
YDS

Yakupoğlu, askeri ve iş güvenliği alanda, deri, ayakkabı-bot ürünlerini NATO standartlarında üreten ve bunları TSK'nin yanında Avrupa, Orta Doğu, Körfez ve UNICEF gibi uluslararası kuruluşlara satan ve en son teknoloji, malzeme ve laboratuvar imkanlarına sahip olan tek Türk firmasıdır.

Ürünleri İncele
iş montu, reflektörlü mont, işçi mont
CERVA

1991 yılından beri iş giyimi ve güvenliği alanında hizmet veren Cerva’nın ürünleri artık İşmont’ta! Birkaç yüz metreden itibaren görülebilir üstün konforlu Cerva ürünlerini en ekonomik fiyatlarla sitemizde ve mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Ürünleri İncele
işçi bareti, beyaz baret,
MAPA

1957 yılında kurulan MAPA, ilk pamuk havı emdirilmiş eldiven imalatı yapmıştır. Aynı yenilikçi vizyonla çalışmalarına devam eden MAPA, son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan yüksek teknolojili kaliteli koruyucu eldivenlerini dağıtımı etkinliği ile birleştirerek tüm Dünya’ya satış yapmaktadır.

Ürünleri İncele
içlik takımı, thermoform içlik,
THERMOFORM

Thermoform® ürünlerinde doğal veya teknik iplik/kumaş kullanılır. Vücuttaki teri/nemi emen, nefes alabilir, doğal özelliklerde fonksiyonel ürünler üreten önde gelen termal giyim üreticilerindendir.

Ürünleri İncele
3m iş güvenlik malzemeleri, 3m iş güvenlik ürünleri
DUPONT - NOMEX / PARTNER

Ismontpro markamızın alev almaz ürünler kategorisinde DUPONT™ firmasının benzersiz ısı ve alev direncine sahip Nomex® kumaşını kullanıyoruz. Nomex®, kullanıcılarını tehlikelerden üstün bir bariyer sağlayarak koruyan, erimeyen, damlamayan veya yanmayı desteklemeyen ısıya ve aleve dayanıklı bir elyaftır.

Ürünleri İncele
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.