Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

722 722
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
03 T085-01
Yangın Battaniyesi Çantalı
722,00₺

Yangın Battaniyesi

Yangın insanların hiç karşı karşıya olmak istemeyeceği bir afettir. Yangın durumlarında özellik ve itfaiyenin önemli bir rolü vardır. İtfaiyeden önce bütün işletme ve kuruluşların, hatta bireysel olarak insanların tedbir alması söz konusu olmaktadır. Özellikle yangınlarında kullanılması beklenen yangın battaniyesi, koruyucu bir özelliği ile karşınıza çıkmaktadır. Oldukça sağlıklı ve kaliteli bir ürün seçeneğini, buradaki avantaj çözümleri ile değerlendirmek gerekmektedir.

 

120 ila 160 cm boyutlarıyla çantalı standart ürün seçenekleri, alev almaz özelliği ile koruyucu bir avantajı göstermektedir. Yangının belli bir noktada olduğu hususlarda, bu battaniye ile yangını söndürmek mümkün olmaktadır. Özellikle ev ve işyerlerinde sorunun daha büyümeden çözülmesi için kaliteli ve nitelikli ürünlerden alınacak yardımlar önemlidir. Isı yalıtkanlığı özelliği ile karşımıza çıkmış olan bu ürün, oldukça kullanışlı ve avantajlı bir seçenektir.

 

Yangınlar her an ortaya çıkabilecek durumlardan biridir. Her ne kadar olması en az istenen durum olsa da, yangın riski sürekli vardır. Özellikle iş yerlerinde, evlerde elektrik kabloları nedeniyle çıkan yangınların, kaçak nedeniyle ortaya çıkan istenmeyen sorunların sıkça yaşandığı bilinir. Ne yazık ki buna rağmen yangın konusunda çoğu insanın bilgisinin olduğu söylenemez.

 

Yangın riski olmasına rağmen, öncesinde alınabilecek tedbirlerle en az hasarla atlatılabilir. Öncelikle özellikle yüksek enerji kullanımının olduğu alanlarda elektrik tesisatının ve yangın ihtimali yaratan bütün kısımların düzenli olarak bakımlarının yapılması şarttır. Bunun dışında yangın ürünlerinin bulunması, can güvenliğini artıran önlemler arasındadır. Yangın teçhizatı denilince akla genellikle yangın tüpleri gelir. Oysa ki yangın battaniyesi de yangın sırasında hayat kurtaran bir üründür.

 

Yangın Battaniyesi Fiyat

Yangında insanlar için ilk tercihlerden biri olan ürün, uygun fiyatlarla gerçekten değerlendirilmesi gereken bir fırsattır. Yangın battaniyesi fiyat aralıkları çok uygun koşulları gösterirken, her evde ve insanların yaşadığı her ortamda bu ürünler zaruri bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Alevlerin hava almasını engelleyecek yangını söndürecek seçenekler, oldukça nitelikli yapısı ile dikkat çekmektedir.

 

Özellikle yangından korunmak için tasarlanmış olan bu ürün seçeneklerinin, pek çok yerde kullanımı uygun ve avantajlı sonuçlar vermiştir. Yüksek ısı karşısında koruma sağlayan seçeneklerin, 1260 dereceye kadar korunaklı yapısı dikkat çekmektedir. Acil durumlarda tercih edilen farklı seçenekler, insanların can güvenliği açısından ideal bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Yangın Battaniyesi Nedir?

Yangın battaniyesi özel dokulu bir kumaştan üretilir. Yanan yerin üzerine atıldığı zaman hava ile teması keser ve yangını söndürür. Hava yangının büyümesindeki en önemli nedenlerden biridir. Yangın hava almadığı zaman kısa sürede söner. Yangın battaniyesi aynı zamanda yanan alandan kaçmak için de kullanılır. Yangından kaçış sırasında, yanan parçaların koparak doğrudan canlıları etkileme ihtimali yüksektir. Yangın battaniyesi altına girerek bunların etkisinde kalmadan ortamdan uzaklaşılabilir. Yangın battaniyesinin yanmayan özel bir yapısı vardır. Oysa ki birçok kumaş yangın sırasında çabucak alev alır. Yangın battaniyesinin kullanım şekli yangının kapladığı alana göre değişiklik gösterir.

 

İnsanların yangın eğitimi alması çok önemli. Pek çok kişi yangın battaniyesi nedir bunu bile bilmiyor. Eğer bu konuda bu nitelikte ürünü değerlendirmek isterseniz, elbette cankurtaran ve insan sağlığını koruyan bir ürün modeli karşınıza çıkacaktır. Son derece nitelikli ve özellikli ürün sayfalarımızda size sunulmuştur. Ürün özellikleri hakkında detaylı bilgileri buradan görebilirsiniz.

 

Tedarik etmek istediğiniz zaman uygun fiyatlar bu konuda size katkı sağlayacaktır. Özellikle yanmaz özelliği ve ısıyı geçirmez avantajı ile birlikte, küçük büyük herkes için hayat kurtaran bir tercih burada karşımıza çıkmaktadır.

 

Yangın Battaniyesi Kullanımı

Öncelikle belirtmek gerekir ki, yangın battaniyesi doğrudan yangın söndürmeye yaramaz. Daha çok yangından korunmaya ve küçük yangınları ortadan kaldırma ihtiyaçları için vardır. Küçük alevlerde, alevin üzerine atılan battaniye yangının büyümesini önler. Böylece maddi ve manevi hasarlar en aza iner. Yangından kaçma ihtiyacı olduğu zamanlarda da kullanılır. Yangın battaniyesi kullanımı oldukça basittir. Battaniye satın alındığı zaman içerisinde nasıl kullanılacağına dair detaylar da bulunur. Bu kullanım talimatlarını izleyerek yangın sırasında maksimum güvenlik sağlanır.

 

Yangın Battaniyesinin Önemi

Gerek iş güvenliği, gerekse kişisel güvenliği sağlama açısından yangın battaniyesi yangın tüpleri kadar önemlidir. Yangın riski olsun olmasın bütün işletmelerin yangın battaniyesi sahibi olmaları gerekir. Yanmaz battaniye olarak da bilinen bu ürünler, iş güvenliğini sağlayan unsurlardan biridir. Yangın battaniyeleri sadece iş yerleri için kullanıma sunulmaz. Evler için de yangın battaniyelerinin alınması avantaj sağlar.

 

Küçük bir yangın sırasında battaniyeyi yanan alanın üzerine doğrudan örterek yangın söndürülür. Yangın söndürme işini başka malzemelerle bilinçsizce yapmak çoğu zaman yangının daha da büyümesine neden olur. Yangın battaniyeleri üretiminde kaliteli malzemelerin kullanılması bu battaniyelerin etkisini de artırır. Bu da demek oluyor ki battaniyelerin temin edildiği yer de en az kendisi kadar önem taşır. Battaniye ne kadar kaliteli olursa, etkisi de o kadar yüksek olur.

 

Yangın Battaniyesinin Önemi Nedir?

Ülkemizin pek çok yerinde yangın haberleri çok sık duyuluyor. Yangınlarda hayatını kaybeden çok sayıda insan var. Aslında yangın yaralanmaları da çok büyük bir sorun oluşturmaktadır. Yangın battaniyesinin önemi nedir dediğimizde, özellikle insanların bu konuda kullanacağı pratik bir seçenek, elbette çok önemli bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Kullanışlı, pratik ve avanta tercih seçeneği, acil durumlarda insanların ihtiyacını karşılamaktadır. Bazı durumlarda sedye şeklinde kullanmak, bazı durumlarda ise ateşe karşı dayanıklı bir koruyucu vazifesi elde etmek bu ürünle birlikte mümkün olmaktadır. İnsanların tercih etmiş olduğu bu kaliteli ürün seçenekleri, yeri geldiği zaman oluşturduğu muazzam çözümlerle birlikte çok faydalı bir ürün alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.