Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

27 7956
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 0502 0023 99-999
Cerva Visiguard Alınlık + Şeffaf Vizör
357,00₺

CR 0502 0024 99-999
Cerva Visiguard Yedek Vizör
165,00₺

3M G500-GU
3M™ G500 Baş Aparatı
1,089,90₺

Yüz Koruyucu Vizör
Yüz Koruyucu Vizör
Tükendi
03 T008-31
Yüz Koruyucu Vizör
TÜKENDİ

Tam Yüz Koruyucu Siperlik
Tam Yüz Koruyucu Siperlik
Tükendi
03 T008-30
Tam Yüz Koruyucu Siperlik
TÜKENDİ

25x35 Yüzünü Koru
25x35 Yüzünü Koru
Tükendi
01 M063-46
25x35 Yüzünü Koru
TÜKENDİ

3M™ G500 Endüstriyel Kişisel Koruyucu Donanım Kom.
3M™ G500 Endüstriyel Kişisel Koruyucu Donanım Kom.
Tükendi
3M 428000 Speedglas İç Koruma Plakası
3M 428000 Speedglas İç Koruma Plakası
Tükendi

Yüz Koruyucu

Çalıştığınız ortamlarda güvenilir unsurlar, özellikle koruyucu malzeme olarak önemli bir değere sahiptir. Son derece ciddi bir sektörde iş güvenliği ekipmanları ile bu konuda önemli mesafe kat etmek mümkün olmuştur. Hem yüzünüzü hem de solunum sistemimizi koruyacak ürün alternatifleri, belli bir kalite ile burada fırsat yaratmaya devam etmektedir. En başta da geniş bir kategori ve muazzam ürün bütünlüğü ile insanların takip ettiği sonuçları burada değerlendirmek gerekmektedir. Dünya standartlarında koruyucu malzemelerle ve özellikle son derece ciddi bir sektörde iş güvenliği ekipmanları ile bu konuda önemli mesafe kat etmek mümkün olmuştur. Hem yüzünüzü hem de solunum sisteminizi koruyacak ürün alternatifleri, belli bir kalite ile burada fırsat yaratmaya devam etmektedir. En başta da geniş bir kategori ve muazzam ürün bütünlüğü ile insanların takip ettiği yüz koruyucu sonuçları burada değerlendirmek gerekmektedir.

 

Dünya standartlarında koruyucu malzemeler, özellikle mesleki anlamda ve pandemi süreci anlamında tedbirleri gözler önüne getirmektedir. Son derece dikkatli bir biçimde üretilmiş olan siperlik ürün çeşitleri, kalite bakımından gerçekten önemli bir bütünlüğü gözler önüne getirmektedir. Koruyucu ve sağlıklı tercihlerle birlikte, burada alınmış tedbirler gerçekten kaliteli sonuçları insanlara ulaştırmak durumundadır. Gaz maskeleri, yüz maskeleri ve aynı zamanda koruyucu malzemeler ile birlikte, önemli tedbirleri en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. İnsanların yüzünü koruma noktasında önemli bir fırsat avantajı sağlamış ürün seçenekleri, gerçekten nitelikli bir kalite ile isteklere cevap vermek durumundadır. Koruyucu olduğu gibi sağlıklı olduğu her şekilde belli olan ürün, gerçekten yüksek seviyeli ürün avantajlarını insanlara en iyi biçimde göstermek durumundadır.

 

Çalışma esnasında oluşacak kazaları önler. Çok büyük problemlerin oluşmasını önler. İş sağlığı güvenliğini oluşturur. Tehlikeli işlerde tercih edilir. Kaynak ortamlarında, gözlerin ışınlara karşı korunması sağlanır. Kesi yapılan, maddelerin sıçraması, yüze batması, göze zararı önlenir. İşçilik esnasında ölümlü sonuçların önüne geçmek, oluşacak körlüklerin önüne geçmek, kalıcı yaralanmaların önüne geçerek daha sağlı bir güvenliği sunar. Yüz koruyucu öncelikle göz bölgesi ile yüz bölgesi tamamı, sıvı katı cisim, maddelerin batması sıçraması gibi durumları direk etki etmesini önleyerek insan sağlığını ön planda tutar.

 

Yeni yasa ile daha verimli ve düzenli iş ortamları için hedeflenen iş sağlığı güvenliği ön planda tutularak insan sağlığı düşünülerek işlerin işleyişi sağlanmaktadır. İş güvenliği uzmanlarınca denetlenen ve iş kazalarının önüne geçmek amacı ile düzenlemeler getirilmiş, sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturulmuştur. Tehlikeli iş alanlarında, işlerin tehlikeli yapısından koruyan verimli iş işleyişlerinin sağlandığı bir ortam yaratılmak amacı ile düzenlenmiş ve ortamın sağlanmış yüz koruyucu kullanım amaçları ile geliştirilmiştir.

 

Yüz Koruyucu Siperlik

Koruyucu malzemeler ve bunların nitelikli sonuçları, dikkate değer avantajlar yaratıyor. Dıştan gelen etkiler parçacık veya virüs gibi sorunlarla mücadele noktasında, yüz koruyucu siperlik önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik, rahat ve hafif olan bu muazzam ürün seçeneği, taşırken ve çalışırken insanları rahatsız etmiyor. Bununla birlikte koruyucu özelliği yüksek seviyede ortaya çıkmış olan ürün alternatifleri, insanlar için gerçekten üzerinde durulması ve değerlendirilmesi gereken bir sonuç yaratmaktadır.

 

Yıllardan beri sektörün burada sağlamış olduğu güvenilir sonuçlar, ürün kalitesi yönünden gerçekten çok ciddi fırsatları insanların karşısına çıkarmak durumundadır. Son derece hassas bir biçimde ürün değerlendirmeleri önemli olduğu gibi, aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlayacak seçenekleri burada ön planda tutmak gerekmektedir.

 

Yüz Koruyucu Çeşitleri

İş esnasında tehlike oluşturabilecek unsurların önüne geçerek tehlikeyi azamiye indirir. Tehlikeli birçok alanda tercih edilen yüz koruyucu ürünleri yüz bölgesini tümüyle güvene alma amacı taşır. Dalgıç tipi kapalı gözlük, lazer, X ışını, ultra viyole, radyasyon ve infrared işçi gözlükleri, gözlükler, baretler ve ark kaynağı maskeleri ile elle tutulan, başa bağlanan maskeler, yüz siperleri.

 

Yüz koruyucu çeşitleri kullanım amaçlarına göre, her işyeri için farklı çeşitlilik sağlar. Gözlükler iş sağlığı güvenliği için üç çeşitte amaç sağlar. Taşçı tipi, tozdan koruyucu ve kaynak tipi gözlükler fincan tipine yapılmaktadır. Herhangi bir tehlike anında cama batan cisimlerin göze zarar verilmesi önlenir ve böylelikle camların kolay değişimi sağlanır. Plastik aksamlı muhafazalı gözlükler, plastik siperli ve dökümcü tipi gözlüklerdir. Gözlük çerçevesi elastiktir. Asit, ince toz, duman ve sislere karşı koruma amaçlı kullanılır. Miğferler, başın arka kısmını ve yüzün ön kısmında camdan korunaklı pencere şeklinde koruma sağlanmaktadır. Kaynak miğferleri, enfraruj ışınlarına korunaklı yapıya sahiptir. El siperleri ve yüz siperleri ile de yüz koruyucu özelliği taşır.

 

Yüz Koruyucu Kullanım Alanları

Kullanım amaçlarına ve iş alanlarına göre farklılık sağlanan yüz koruyucu, çeşitli alanlarda çeşitli işleyişlerde kullanılmaktadır. Presle sıcak demir işleyişlerinde, civatalama işleri, kaynak yapma, öğütme ve ayırma işleri, taş yontma ve şekillendirme işlerinde, lazerle çalışma, ergimiş maddeler ile onların yakınında çalışma, radyant ısı ile çalışma, sıvı spreylerle çalışmalarında kullanılmaktadır. Talaş çıkaran makinalarla yapılan çalışmalar ile talaş toplama işlemleri, asit ve temel çözeltileri ile dezenfektan aşındırıcı temizlik maddeleri ile yapılan işler elle tutulan yüz koruyucular, koruyucu gözlükler ve yüz siperlikleri yüz koruyucu özelliklerini taşır.

 

Yüz Koruyucu Maske

İnsanların yüzünü aynı zamanda solunum yollarını koruyan maske seçenekleri, koruyucu ve nitelikli bir ürün bütünlüğünü ortaya koymuştur. Sağlıklı olduğu gibi dünya standartlarında herkesin kabul ettiği seçenekler, gerçekten göz kamaştırıcı ve muazzam çeşit bütünlüğünü ortaya koymaktadır. Günümüz koşullarında, buradaki üretim kabiliyetini ve ürün hassasiyetini en iyi çözümlerle gözden geçirmek gerekmektedir. İnsanlar için doğru ve anlamlı çözümlerle beraber, yüz koruyucu maske nitelikli bir ürün olarak karşımıza çıkmakta durumundadır.

 

Özellikle de geniş bir sektörün düzenli çalışmalarla birlikte insanlara sağlamış olduğu fırsatlar, ürün kalitesinden faydalanma noktasında çok cazip ve avantajlı çözümler yaratmaya devam etmektedir. Son derece nitelikli ve estetik açıdan dikkat çeken ürünlerle beraber, bu ürünlerin en cazip koşullarda değerlendirilmesi gerçekten iyi bir çözüm yaratmaya devam etmektedir.

 

Yüz Koruyucu Siperlik Maske

Kolay kullanılan ve avantajlı yapısıyla dikkat çeken ürün modellerini, üst düzey kalite anlayışı ile değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Yaratıcı ve kabiliyetli nitelikle beraber, ürün kalitesini buradaki fırsatlarla değerlendirmek çok önemlidir. Estetik ve nitelik açısından yapılan değerlendirmeler, çözüme giden yolda insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Başarılı ve nitelikli aynı zamanda estetik açıdan sağlıklı sonuçlar, buradaki önemli çözümlerle beraber ortaya mükemmel fırsatlar koymak durumundadır. Bilinçli bir biçimde çalışan ve çalışmalarıyla insanları aydınlatan muazzam sektörde, yüz koruyucu siperlik maske çok kullanışlı bir ürün seçeneğini gözler önüne getirmiştir. Burada sağlıklı ve kaliteli olarak gördüğümüz ürün yelpazesi, insanları koruyor ve aynı zamanda avantaj ve fırsat yaratmaya devam ediyor.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.