Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

174 1106
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
BBU® CNG-500 Elektrikçi Baret
BBU® CNG-500 Elektrikçi Baret
Tükendi
03 T008-11
BBU® CNG-500 Elektrikçi Baret
TÜKENDİ

Elektrikçi Bareti
Elektrikçi Bareti
Tükendi
03 T008-10
Elektrikçi Bareti
TÜKENDİ

Elektrikçi Bareti

Özellikle elektrik akımının risk oluşturduğu bölgelerde kullanılan izole malzemeler çok büyük önem taşımaktadır. Elektrik enerjisini vücuttan uzak tutan çözümler bu sektörde çalışan insanlar için hayat kurtaran bir tedbir olarak dikkat çekmektedir. Uygun ve avantajlı bir seçenek olarak karşımıza çıkan bu muazzam ürün seçeneği, yalıtkan özelliği ile birlikte insanlara güven vermeye devam ediyor. Mesleği elektrikçilik olan pek çok insanın elektrikçi bareti kullanması önemli bir zorunluluktur. Gerek enerji hatları gerekse de inşaat sektöründe bu tarz malzemelerle birlikte insanların daha emniyetli bir çalışma ortamı bulması mümkün müdür.

Kusursuz bir şekilde tasarlanmış olan ve beyaz rengi ile dikkat çeken ürünün ön kısmında elektrik gücü işareti bulunmaktadır. Onunla beraber izole yapısıyla insanların hayatını kurtaran bu baret modeli, çok kullanışlıdır ve tamamen ergonomik yapıya uygun bir çözüm ile üretilmiştir. Personel sağlığını ve işçi güvenliğini düşünen bir sektörde üretimlerimiz devam ediyoruz. İnsanları elektrikten koruyan yalıtkan bir yapıya sahip olan elektrikçi bareti ürünleriyle birlikte gerekli ihtiyaçları zamanında karşılamaya devam ediyoruz.

Elektrikçi Bareti Fiyatları

Herhangi bir vaka yaşandığı zaman bu ürünü ne kadar kıymetli ve değerli olduğunu anlamak daha kolay olacaktır. Kontrolsüz elektrik güç kaynağı ortaya çıktığı zaman elektrik gerçekten bir sorun olarak dikkat çekebilir. Bu gibi durumlarda yalıtkan malzeme insan hayatını en iyi şekilde kurtaran ve kuruyan malzeme kalitesi olarak dikkat çekmektedir. Makul fiyatları ve kullanışlı avantajı ile birlikte elektrikçi bareti fiyatları firma olarak bir başarıyı ve avantajı gözler önüne seriyor.

Çok güçlü ve en kullanışlı olan aynı zamanda elektrik enerjisine karşı dayanıklı olan bu sistem sayesinde insanların kendini güvende hissettiğini biliyoruz. Elektrik sektöründe çalışan tüm personelin sağlıklı malzemelerle korunaklı olması elbette ki sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Firmamız ticari bakımından gelişiyor ve avantajlı seçeneklerle beraber siz değerli müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor. Bilinçli ve başarılı tedarikçi hizmetleri ile beraber firmamızın size yaptığı yardımı mutlaka görüp değerlendirmeniz çok önemlidir.

Elektrikçi Bareti Modelleri

Genellikle model olarak çok fazla özellik aramaya gerek yok. Rahat ve yalıtkan olması bir ürünün elektrik altyapısında kullanılması için yeterli olabilir. Bu sektörde çalışan teknisyen ve uzmanların güvenli bir ortamda bulunması sağlık açısından gerçekten çok önemlidir. İyi bir marka kalitesi ve güvenilir hizmet desteği ile birlikte firmamız bu konularda sizin yardımcınız olmaya adaydır ve hazırdır. Yüksek teknoloji ile üretilmiş kaliteli elektrikçi bareti yalıtkan özelliği ile birlikte insanlara elektrik enerjisinden korumaya devam ediyor.

Görsel olarak çok hoş duran bununla beraber ergonomik yapıyı destekleyen baret modelleri elektrik altyapı ve sektöründe insanların güvenerek kullandığı bir malzeme olarak dikkat çekiyor. Özellikle kolay ve avantajlı tedarik noktasında firmamızın bu konuda size sağladığı hizmetleri görmeniz gerekiyor. Tamamen insan sağlığı için üretilmiş ve kaliteli bir üretim ile ortaya konulmuş olan modeller ihtiyaç karşılama konusunda yüksek performans gösteriyor.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.