MENÜ

Toptan Satış

Perakende satışımız olduğu gibi toptan satışımız da vardır. Merkezi ve fiziksel mağazalarımızda bulunan pazarlama birimlerimizle toptan ihtiyaçlarınıza çözüm buluyoruz.

TOPTAN SATIŞTA SÜREÇ NASIL İLERLER?

  • Talebiniz bize ulaştıktan sonra bölge temsilcimiz sizinle iletişime geçer
  • Sitemizden veya yayınlarımızdan seçtiğiniz ürünleri öğrenir, seçim yapmakta zorlanırsanız ihtiyaçlarınızı dinleyerek sizin için en uygun ürünü size tavsiye eder.
  • İsteklerinizi belirledikten sonra toptan fiyatlarımız üzerinden size özelteklifinizi en kısa sürede hazırlayarak size iletir.

Toptan alımlarınızda birçok dikili ürüne logo uygulaması yapılabilmektedir. Son teknoloji baskı veya nakış tekniklerinden logonuza en uygun olanı müşterileri temsilcilerimiz tarafından belirlenerek dilerseniz bilgisayar ortamında dilerseniz numune olarak hazırlanır ve size sunulur, onayınız doğrultusunda işleme alınır.

Tüm Türkiye geneline toptan satış yapmaktayız. İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Antalya içi sevkiyatımız vardır. Yurt genelinde diğer bölgelere kargo ile gönderim sağlanır.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN

+90 216 472 73 00 numaralı telefondan bizi arayabilir mağazalarımıza başvurabilir ya da iletişim sayfamızdan bize mesajınızı gönderebilirsiniz,

Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.