Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

17 19
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
03 T103-06
Plastik Trafik Zinciri
19,00₺

Koni Kancası - Zincir Takmak için - UT3102
Koni Kancası - Zincir Takmak için - UT3102
Tükendi

Trafik Zinciri

Konser gibi toplulukların bir arada bulunduğu bölgelerde sınırlama yapılmak için dubalar kullanılır. Dubalar arasındaki genişliği trafik zinciri ile kapatılmaktadır. Trafik zinciri iki duba arasına gerilerek şerit çekilmesi sağlanmaktadır. Daha az duba kullanarak daha geniş alanları sınırlandırmak için kullanılır. Trafik zinciri plastik yapıda olduğu için çelik zincire göre daha hafiftir. Bu hafiflik sayesinde plastik dubalara bağlandığında ağırlık nedeniyle çökmesini engeller. Daha uzun aralıklarda bile gergin bir görünüm elde edilir. Yol yapım çalışmalarında da geniş bir alan kapatılacaksa yola dubalar arasında trafik zinciri takılarak geniş alan belirlemesi yapılmaktadır.

 

Belli alanları kapatmak, belli şeritleri kapatmak veya güvenli Alanlar oluşturmak için, trafik görevlilerinin her zaman yoğun çalıştığı bilinmektedir. Elbette burada kullanılan ekipmanların göz kamaştırıcı yapısı her zaman dikkat çekmektedir. İnsanlar için bir tedbir ve emniyet şeklinde kendini göstermiş olan ürünlerin, kullanışlı ve avantajlı yapısı her zaman kendini göstermektedir.

 

Plastik malzemeden sağlıklı ve muazzam bir görüntü bütünlüğü ile istediğiniz zaman buradaki kırmızı beyaz trafik zinciri çeşitliliği, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Siyah beyaz modellerin de yine standart tercihleri arasında yer aldığı bilinmektedir. Buradaki adet, metre usulü ile aynı sonucu göstermektedir. Kaliteli ve güvenilir olan bu ürün seçeneklerinin, müşteri memnuniyeti konusunda çok yeterli ve avantajlı sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır.

 

Trafik Zinciri Fiyatları

Bu nitelikli ürünlerin değerlendirilmesi ve satın alınması için, öncelikli olarak fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir. Sayfalarımızda bulunan fiyatlar metre fiyatlarıdır. Birim olarak görülen fiyatlar ise metre ile gözden geçirilmeli ve değerlendirmeler buna göre yapılmalıdır. Oldukça kaliteli ürün olmakla birlikte, yine de fiyatların çok ekonomik olduğunu kendiniz göreceksiniz.

 

Cazip ve avantajlı trafik zinciri fiyatları ile burada tedarik fırsatlarından her zaman güvenilir bir biçimde faydalanabilirsiniz. Hem ürün özellikleri hem de yüksek standartta kalitenin burada sizin için önemli çözümler ürettiğini hemen görmeniz mümkün. Trafikte emniyetli ve sağlıklı alan oluşturmak için, kullanılan bu makul ürünler uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir.

 

Trafik Zinciri Özellikleri

Sağlıklı ve nitelikli ürün konusunda yapılan değerlendirmeler sonucunda, zincir kalınlığı 8 milimetre ve birim uzunluğu 1 metre olarak karşımıza çıkmaktadır. 1 metreden fazla sipariş vermek istediğiniz zaman, adet sayısını buna göre hazırlamanız gerekmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hazırlıklarını yapan ve daha sağlık ürünleri size ulaştıran firmamız, trafik zinciri özellikleri konusunda ayrıcalıklı fırsatları yine sizin karşınıza çıkarmaktadır.

 

Özel, nitelikli ve kaliteli ürünlerin, kırmızı beyaz ve siyah beyaz ürün modelleri trafikte dikkat çekici ve ışıltılı bir sonuç ortaya koymaktadır. Böylelikle emniyetli alan oluşturma konusunda, trafik polislerinin ve bütün görevlilerin önemli bir şansa sahip olduğunu belirtmek gerekmektedir.

 

Trafik Zinciri Fiyatları ve Özellikleri

En önemli özelliği plastik yapıya sahip olması ve aynı zamanda hafif olmasıdır. Bu özelliği taşınabilir dubalar da kullanıldığında dubaların sabitliğini bozmaması açısından önemli bir özelliktir. Plastik yapıda olduğu için kötü hava şartlarından etkilenmez. Özellikle güneşin zararlı etkilerinden etkilenmez ve oldukça uzun ömürlüdür. Uzun ömürlü ve dayanıklı olması maliyet açısından da düşük bir ürün olmaktadır. Ücret olarak çelik zincirlere göre oldukça ucuz bir üründür. Bu yüzden yol yapım çalışmalarında konser ve etkinliklerde kullanımı daha çoktur. Dubalara göre daha düşük maliyette olduğu için daha az duba kullanarak trafik zinciri yardımıyla iki dubayı birbirine bağlayarak daha geniş alanları daha az duba ile belirleyebilirsiniz.

 

Buradaki ürünün esnek ve hafif olması çok önemlidir. Bununla birlikte taşınabilir dubaların daha sağlıklı bir biçimde görünmesi, bu zincirler sayesinde mümkün olmaktadır. Kötü hava şartlarından etkilenmeyen bu plastik ürünler, her zaman kullanışlı ve her zaman cazip ürün tercihleri arasında bulunmaktadır.

 

Trafik zinciri özellikleri nelerdir dediğimizde, bu saydığımız nitelikler açıklayıcı bir bilgi verecektir. Tedarik edilmesi zorunluluk olan bu kaliteli ürün seçenekleri, özellikle trafik polislerinin kesinlikle üzerinde durması gereken alternatiflerden biridir. İnsanlar için oldukça kullanışlı olan uzun seçeneklerinin, önemli bir kalite anlayışına sahip olduğunu burada görmek mümkündür. Tedarik edeceğiniz bu ürünlerin, emniyetli ve sağlıklı bir biçimde trafikte kullanılması mümkün olmaktadır.

 

Trafik Zinciri Nasıl Kullanılır?

Trafik dubalarından ister koni şeklinde ister uzun silindir şeklinde olan dubalara zincirin ucundaki çengel ile sabitlenerek kullanılmaktadır. Yaklaşık 8 metreye kadar uzunluğu olan zincirler geniş alanlar için tercih edilen bir üründür. Reklam afişleri için zinciri oldukça uygundur. Uyarı levhaları da asılabilir.

 

Trafik Zinciri Renk ve Ebat Seçenekleri Nelerdir?

Top halinde satışı bulunan zincirler metre fiyatı üzerinden ücretlendirilmektedir. Dilediğiniz uzunlukta satın alabilmektesiniz. Canlı ve belirgin renkler içerisinde dilediğiniz renklerde üretimi yapılmaktadır. Kırmızı sarı beyaz veya lacivert bunlar en belirgin renk seçenekleridir. Top şeklinde satışa sunulduğu için topların ortala uzunluğu altı metre ila sekiz metre arasında değişmektedir. Dilediğiniz uzunluktaki topları dilediğiniz miktarda ihtiyaca göre alabilirsiniz.

Özellikle konser ve etkinlik alanlarında yapılan konserin ya da etkinliği olduğu sahneye insanların yaklaşmaması için dubalar arası çekilen zincir insanlara uyarı niteliğinde bir alan belirtisidir. Bu alanı geçmemeniz gerektiğini belirtmektedir. Trafikte kullanımı ise çukur gibi trafiği tehlikeye ata bilecek tehlikeli durumların bulunduğu bölgeyi dubalar yardımı ile daha geniş bir şekilde belirtilmesini sağlamaktadır. İkaz lambaları ya da uyarı levhaları takılarak alanın daha da belirginleşmesi sağlanmaktadır. Trafik zinciri gece fark edilemeyeceği için ya fosforlu dubalar kullanılmalı yada ikaz ışıkları takılarak gece araç kullanan sürücülerin de görmesi kolaylaştırılabilir. Hem gece hem de gündüz için ikaz ışıkları kullanılabilir. Bu sayede daha dikkat çekici ve dikkat edilmesi gerektiğini belirterek sürücüler uyarılmalıdır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.