Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

194 194
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster

Emniyet Şeridi

Emniyet şeridi ebatları ve ölçüleri, 5 santimetre ila 10 santimetre eni bulunmaktadır. Uzunluğu 500 metreye kadar çıkabilmektedir. Top halinde bulunan bir üründür. Kırmızı-beyaz ya da sarı-siyah renkleri mevcuttur. Kullanım alanına göre en ve uzunluk ölçülerini belirleyerek satın alabilirsiniz.

 

Trafikte emniyet şeridi oluşturmak çoğu zaman büyük bir gerekliliktir. Özellikle burada kullanılan malzemeler ile birlikte, tedbir almak ve çözüm oluşturmak insan hayatına bir destek gibidir. Trafiğin sorunsuz şekilde ilerlemesi için zamanında alınan tedbirler her zaman insan sağlığı açısından büyük bir önem taşımaktadır. Emniyet ve sağlık tedbirleri ile birlikte buradaki ürün modellerini en iyi biçimde değerlendirmek gerekir.

 

Kırmızı beyaz çapraz görüntüsü ile mükemmel bir bant şeklinde karşımıza çıkan emniyet şeridi, oldukça kullanışlı ve kaliteli tercihtir. 500 metre uzunluğa sahip olan tek rulo halindeki seçenek, son derece kaliteli ve nitelikli bir görüntü ortaya koymak durumundadır. Sipariş üzerine sarı ve siyah renklerin bulunduğu bir ürün modeli, hemen ve kısa bir sürede yine müşterilere ulaşmaktadır. Tedarik zincirinin güvenilir halkası olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, isteklerinizi en kısa zamanda karşılamak durumundadır.

 

Emniyet Şeridi Nedir?

Emniyet şeridi nedir diye merak ediyorsanız, emniyet şeridi; belirli bir alanı çevrelemek ve koruma altına almak için kullanılır. Ya da tehlikeli bir durum söz konusu ise tehlikeli olan bölümü emniyet şeridi ile çevrelenir ki orada tehlike olduğu belirtilsin. Böyle durumlarda beyaz ve kırmızı renkler içeren rulo halde bulunan 500 metreye kadar olan emniyet şeritleri kullanılmaktadır. İki duba arasına gerilebildiği herhangi bir çubuklar kullanarak da emniyet şeridi çekilebilir. Silikon yapısı ve üstün yapışkan özelliği ile rahat kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yer işaretleme bandı olarak da bilinen emniyet şeridi hemen hemen bütün iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

 

Emniyet Şeridi Bandı

Emniyetli alan oluşturma konusunda çoğu zaman bant kullanımı bir gerekliliktir. Oluşturulan yükseklikler veya mevcut yerlerdeki ağaç ve benzeri unsurlar kullanılarak, şerit bant tercih edilir ve ortaya emniyetli bir alan çıkar. İnsanların buradaki riskleri görmesi ve bu şekilde tedbir alması, elbette daha kolay olmaktadır. Kaza riskine karşı alınan tedbirlerin insanların güvenliği için her zaman büyük bir gereklilik yarattığı görülmektedir.

 

Emniyet şeridi bandı kullanımı ile bu konuda oldukça pratik ve avantajlı bir süreç insanlara destek sağlamaktadır. Özellikle emniyet ekiplerinin tedbir alması, bu sağlıklı malzemelerle daha kolay olmaktadır. Diğer bir biçimde hemen herkesin, aracında bu tarz ürünleri bulundurması büyük bir gerekliliktir nerede ne zaman neyin lazım olacağı belli olmaz. Özellikle ihtiyaç duyduğun zaman bu ürün elinizin altında olduğunda, müthiş bir memnuniyet duyarsınız. Sağlıklı ve güvenli alan oluşturma konusunda bu ürünler size çok büyük katkı sağlayacaktır.

 

Emniyet Şeridi Fiyatları

Kusursuz ve sağlıklı bir ürün oldukça uzun olduğu gibi, aynı zamanda fiyatıyla dikkat çekiyor. Emniyet şeridi fiyatları uygun olmakla birlikte, sayfalarımızda size sunmuş olduğunuz ürün seçenekleri, hem kaliteli hem de kullanışlıdır. Aynı zamanda uygun fiyatlar firmamızın ticari gereği ve ekonomik sonuçlarını göstermektedir. Müşteri memnuniyetini değerlendirme ve sağlıklı ürün pozisyonunu gözden geçirme noktasında, size sağlamış olduğumuz imkânları en iyi biçimde görebilirsiniz.

 

Emniyet şeridi bir olayın incelenmesinde etrafı korumak ve ipuçlarını yakalayabilmek adına çekilen şeritler olabildiği gibi aynı zamanda yer belirtmek amaçlı kullanılan ve zemine yapıştırılabilen bir ikaz bandıdır. Bu ikaz bantlarının olduğu kısımlar genellikle önemli alanlar olduğu için dikkat edilmesi gerektiğinin uyarısı verilmektedir. Bu alanlara yaklaşırken dikkat edilmesi gerekmekte hatta yaklaşılmaması gerekmektedir. Özellikle emniyet için kullanılan bir bant ile karşılaştığınızda çevrili olan alana girilmemesi gerektiğini anlamanız gerekmektedir. Çünkü en ufak bir aksilik olayın başka açılara gitmesini sağlayabilir. Emniyet şeriti ile çevrilen alanlar önemli ve dikkat gerektiren alanlardır. Bu yüzden özenle davranılmasında fayda olacaktır. Birçok farklı model ile emniyet şeridi fiyatları kategorimizden inceleyebilirsiniz.

 

Kırmızı Beyaz Emniyet Şeridi Fiyatları

Emniyetli alan oluşturmak ve sağlıklı bir şekilde desteklemek için, kırmızı beyaz emniyet şeridi fiyatları ucuz olmakla birlikte bu ürün büyük bir gerekliliktir. Dikkat çekici renk bütünlüğü ile insanların bu konuda ilgisini çeken bir ürün bütünlüğü ortaya çıkmaktadır. Rengi, duruşu ve insanları uyarıcı yapısıyla, bu parlak görüntü önemli bir görev üstlenmektedir. Son derece kullanışlı olan şeritler ile daha sağlıklı ve güvenilir alanların ortaya çıkması söz konusu olmaktadır. Müşteri memnuniyetine ve özellikle de insanların ihtiyacına yaptığı katkılarla beraber, buradaki ürün bütünlüğünü gözden geçirmek gerekmektedir. Güvenilir ve kaliteli tedarik noktası olarak firmamızın, yıllardan beri bu konuda size sağlamış olduğu avantajlar dikkat çekmektedir. Hızlı bir iletişim ile beraber bu ürünleri anında değerlendirebilirsiniz.

 

Emniyet Şeridi Nerelerde Kullanılır?

 

Genellikle iç mekanlarda hastane deposu gibi ya da endüstriyel depolarda kullanılmaktadır. Üretim hatlarında ya da ikaz gerektiren her hangi bir alanda emniyet şeridi kullanılmaktadır. Belirli saatleri olan etkinliklerde veya saatlik koruma altına alınması gereken yerlerde kullanılmalıdır. İç mekanlarda daha uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Özellikle müze gibi alanlarda insanların yaklaşmasını engellemek için kullanılabilir. Tehlikeli bir durum karşısında alanı çevreleyerek koruma altına alınması için kullanılmalıdır. İç mekanlarda özellikle alan belirtmek amacı ile zemine yapıştırma yöntemi ile alan belirlenebilmektedir. Emniyet şeridi özellikle emniyet ekipleri tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kaza yerini korumaya almak ya da bir olay olduğunda belirli alana girilmesini önlemek amaçlı bu şeritler kullanılabilir.

 

Emniyet Şeridi Özellikleri Nelerdir?

 

Yüksek kalite pvc yapısı ve boyası ile asit gibi kimyasallara karşı dayanıklı olması en büyük özelliğidir. Genellikle iç mekanlarda kullanıma uygundur. Dış mekanlarda kullanımı için hava şartlarının standart bir düzeyde olması gerekmektedir. Özellikle kötü hava şartlarına dayanıklılığı yok denilecek kadar azdır. Uzun süreli kullanıma uygun değildir. Üstün yapışkanlık özelliği yüzeye sağlam bir şekilde yapışmasını sağlayarak çözülme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Emniyet şeridi kullanmadan önce şeridin çekileceği alan temiz olmak zorundadır. Kirli bir zeminde yapışkanlık özelliği etkisini göstermeyebilir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.