Filtrele

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

3 3886
İndirimdekiler
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
3M HY100A
3M™ Kulaklıklar İçin Ter Emici Ped
Web'e Özel Fiyat
39,90₺
42,90₺
%6

3M UF01100 W025
3M™ UF01100 Kordonlu Kulak Tıkacı 25 Adet
1,907,50₺

25 Adet

3M ES01005 W100
3M™ ES01005 EAR Kordonlu Kulaklık 100 Adet
1,340,00₺

100 Adet

3M ES01005 W050
3M ES01005 EAR Kordonlu Kulaklık 50 Adet
672,50₺

50 Adet

3M 1110 W100
3M 1110 Kulak Tıkacı Kordonlu 100 Adet
1,400,00₺

100 Adet - Online'a Özel

3M 1110 W050
3M 1110 Kulak Tıkacı Kordonlu 50 Adet
702,50₺

50 Adet

3M 1100 W100
3M 1100 Kulak Tıkacı Kordonsuz 37 dB 100 Adet
574,00₺

100 Adet

3M 1100 W050
3M 1100 Kulak Tıkacı Kordonsuz 37 dB 50 Adet
287,50₺

50 Adet

3M HYX4
3M™ HYX4 Peltor X4 için Hijyen Pedi
Web'e Özel Fiyat
368,90₺
429,90₺
%14

3M HYX1
3M™ HYX1 Peltor X1 için Hijyen Pedi
Web'e Özel Fiyat
266,90₺
333,90₺
%20

3M H540B-412-SV
3M™ Optime-III Ense Bantlı Kulaklık
1,083,90₺

Kulak Koruyucu

Bazı meslek gruplarında kişiler çalışırlarken kendilerini oluşabilecek riskler karşısında korumak durumundadırlar. Kişilerin korunmasına yardımcı olan bu ürünler koruyucu ürünler olarak tanımlanır. Yani kişiler bu ürünleri giyerek, takarak ya da taşıyarak bir veya birden fazla sağlık ve güvenlik riskine karşı korunurlar. Bu ürünlerden biri de kulak koruyuculardır. Kulak koruyucu, çalışanların kulaklarını aşırı gürültünün yol açtığı zararlardan koruyan bir üründür. Bu nedenle aşırı gürültü içeren işlerde çalışan kişiler tarafından kullanılması son derece önemlidir.

Çok gürültülü ortamlarda çalışmak kişilerde birtakım sorunların oluşmasına ve rahatsızlıkların ortaya çıkmasına neden olabilir. Gürültülü bir alanda çalışan kişinin her şeyden evvel dikkati dağılır ve verimi düşer. Ayrıca bir süre sonra oldukça yorgun bir hale bürünür ve baş ağrısı gibi fiziksel sorunlar ortaya çıkar. Bununla birlikte kişinin kendisi yüksek sesle konuşma alışkanlığına bürünür. Çok gürültülü ortamlar kişilerde sinirsel bozukluklar ortaya çıkarır ve hatta kişinin işitme kaybı yaşamasına bile neden olabilir. Zaten işitme kaybı başlayan birinin de çalışmaya devam etmesi oldukça zordur. Bu nedenle kulak koruyucu ürünü oldukça önemlidir. Tüm bu olumsuzluklarla karşılaşmamak ve işitme kaybı yaşamamak için kulak koruyucu kullanımı ihmal edilmemelidir.

Zorlu çalışma koşulları düşünüldüğü zaman, öncelikli olarak uzuvlarınızı korumak temel bir görev olmalıdır. Kimi zaman gürültülü bir ortam kimi zaman da tozlu bir ortam düşünüldüğü zaman, burada alınan tedbirler her bakımdan insanlara faydalı ve avantajlı bir fırsat sunmuş durumdadır. Kullanışlı ve kabiliyetli olmakla birlikte gayet avantajlı yelpazeyi düşündüğünüz noktada her bir kulak koruyucu yapılış ve kullanışı itibarı ile birbirinden farklı sonuçlar ortaya koymaktadır.

Kimi zaman kulak deliğini koruyacak basit bir ürün kimi zaman da kulağın tamamını koruyacak malzemeler, bazen tek bazen de baretle kullanılabilen bir ürün seçeneğini göstermek durumundadır. Zorlu koşullarda mesleki hastalıkların önüne geçebilme açısından koruyucu ekipmanların çok büyük bir gerekliliği söz konusu olmaktadır. Tamamen güvenli bir şekilde tercih edilen sağlıklı ürün seçenekleri, oldukça faydalı ve avantajlı bir pozisyonda fırsat yaratmak durumundadır.

 

Kulak Koruyucu Çeşitleri

Kişilerin kulaklarını gürültüden korumak için ihtiyaç duydukları ürünlere genel olarak kulak koruyucular denir. Bu ürünler birden fazla çeşide sahiptir. Buradaki önemli nokta çalışan kişinin ortamı, ortamdaki gürültü miktarı, gürültüden ne kadar uzaklaşılmak istendiği gibi kıstaslardır. İş güvenliği alanında yapılan bir değerlendirmeyle en doğru olan sonuca ulaşılabilir. Bu kapsamda da en uygun kulak koruyucu çeşitleri seçilebilir. Kulak tıkaçları, kulak koruyuculardan biridir. Kulak kanalının girişine takılırlar ve kulağa sızdırmayı engellerler. Kulak tıkacının engelleyemeyeceği daha yüksek gürültülerde ise manşon tipi koruyucular kullanılır. Burada amaç gürültü girişini sadece kulak kanalından değil kulak kepçesinden de önlemektir. Bazı kulaklıklar barete monte edilir. Bunlara da barete entegre kulaklıklar denir. Çifte korumayla kulak tıkacı ve kulaklık bir arada kullanılabilirken aynı zamanda kimi zaman özel elektronik aksamlarla donatılmış olan kulaklıklar da kullanılabilir. Önemli olan ortamdaki gürültüye göre en uygun olan kulak koruyucu ürünü seçmektir.

İş Güvenliği Kulak Koruyucuları

İş güvenliği kulak koruyucuları kullanırken dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar vardır. Ancak en başta doğru bir ürün seçmek gereklidir. Çünkü ancak seçilen doğru bir ürünle tam bir koruma sağlanır. Kullanılan ürünle ilgili olaraksa üretici talimatlarına mutlaka uyulmalıdır. Kulak koruyucunun yıpranma ve aşınma durumları kontrol edilmelidir. Baş bantlarının yer aldığı ürünlerde bu bantların sıkılığı da kontrol edilmelidir. Aksi halde kulak tam olarak kapatılmaz ve gürültü istenilen şekilde engellenmez. Ayrıca kulak koruyucu ürünlerin temizlenmesi ve saklanması da mutlaka talimatlara göre yapılmalıdır. Bu sayede ürünün kullanım ömrü kısalmaz ve ürün tam anlamıyla doğru bir koruma sağlar.

Kulak Koruyucu Fiyatları

İnsanların sağlığı için gerekli tedbirleri oluşturmak ve bu tedbirler ile birlikte iyi bir fırsatı gündeme getirmek, her zaman önemli bir çözüm yaratmıştır. Nitelikli malzemelerin yanı sıra kaliteli yelpaze ile birlikte burada ortaya çıkmış çözüm ve fırsatlar, insanlar için gayet faydalı ve avantajlı bir imkân ortaya koymaktadır.

Bugünkü piyasaya baktığınız zaman kulak koruyucu fiyatları tam da bizim sayfalarımızda beklenen koşulları ortaya koymaktadır. Ürün kalitesi ve fiyat bakımından değerlendirme yapıldığı zaman, bizim buradan size sunduğumuz geniş imkânlar iyi bir çözüm yaratmaktadır. Kulakları duyma kaybını önleyecek alternatifleri nitelikli sayfalarımızdan tedarik etmek söz konusu olmaktadır. Buna mukabil olarak toz ve benzer unsurların kulak içine girmesini önleyecek seçenekleri en iyi şekilde değerlendirmek gerekir.

 

Kulak Koruyucu Ürün

İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda aldığımız tedbirler, ülke genelinde çok olumlu sonuç vermiştir. Hemen herkesin ihtiyaç duyduğu kaliteli malzemeleri tedarik için çok yoğun çaba harcıyoruz. İşçi sağlığını düşünen firmalar, kaliteli ürünler ile birlikte hem prestijini koruyabilir hem de gerekli tedbirleri alabilir.

Kulak koruyucu ürün ve benzer alternatifler konusunda, burada renkli kategori seçeneklerimiz sizin için önemli çözümler yaratmaya devam etmektedir. Gayet makul bir çerçevede koruyucu ve nitelikli ürün yelpazemiz, oldukça faydalı bir sonuç ortaya koymuştur. Dünya standartlarında çok büyük bir gereklilik olarak karşımıza çıkmış olan ürün ve hizmet seçeneklerimiz, koruyucu özelliğini en iyi şekilde insanlara ulaştırmaya devam etmektedir.

 

Kulak Koruyucu Ürün Fiyatları

Sağlıklı ve kaliteli malzemeden yapılmış kullanışlı ürün seçenekleri, fiyat olarak da çok uygun avantajları göstermektedir. Günümüz standartlarında burada yapılan değerlendirmeler oldukça nitelikte bir biçimde insanlar için çözüm oluşturmaya devam etmektedir. Her bakımdan müşteri memnuniyeti ve avantajlı ürün seçenekleri sayfalarımızdan size ulaşıyor. Kulak koruyucu ürün fiyatları uygun olmakla birlikte, tedarik kolaylığı konusunda firmamız her zaman size gerekli desteği vermeye devam etmektedir. Gayet sağlıklı bir şekilde ürün ve hizmetlerimizi burada gözden geçirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.