Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

14 284
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
CR 0109 0094-99
Cerva Spoonbill Evo Eldiven 100 Adet
235,80₺

100 Adet

250° Isıya Dayanıklı Eldiven
250° Isıya Dayanıklı Eldiven
Tükendi
PW A590-01
250° Isıya Dayanıklı Eldiven
TÜKENDİ

Nitril Muayene Eldiveni - Pudrasız
Nitril Muayene Eldiveni - Pudrasız
Tükendi

Gıda Eldiveni Çeşitleri

Eldiven modellerinin pek çok farklı seçenek ve alternatifi var. Özellikle sektörün daha sağlıklı sonuçlar ortaya koyduğu hususlarda, ürün kalitesi yüksek standartlar ve insanların doğru tercihleri büyük bir hassasiyet yaratmak durumundadır. Farklı sektörlerde kullanıldığı halde her biri kendi yüksek performansı ile ortaya çıkmış seçenekler, görkemli ve sağlıklı sonuçlarla beraber hemen herkesin istediği avantajlı ürünleri gündeme getirmek durumundadır. Kesilmez modeller veya lateks ürün seçeneklerinin yanı sıra, her şekilde koruma özelliği ön planda olan modellerin göz alıcı yapısı burada dikkat çekmektedir. Üst düzey teknoloji ile birlikte sağlıklı malzemenin bütünleşmesi şeklinde ortaya konmuş olan ürün alternatifleri, yakından incelediğiniz zaman sizin için ekstra bir fırsat ve sağlıklı bir avantaj görüntüsünü temsil etmeye devam etmektedir. Temizlik sağlık ve nitelikli avantajlarla birlikte önemli fırsat oluşturmuş olan gıda eldiveni, bulunduğu sektöre çok büyük katkı ve destek sağlamaya devam etmektedir. Bir işi yaparken, eldiven kullanmak büyük öneme sahip olan bir eylemdir. Eldivensiz yapılan işlerde hem güvenlik hem de hijyen yakalamak son derece zordur. Özellikle de gıda ile yakından ilgilenen ve gıdalara temas etmesi gereken tüm bireylerin, mutlaka gıda eldiveni kullanması şarttır. Gıdalara dokunmak, gıdalar üzerinde bakterileri arttırır, gıdanın hijyenini götürür ve sağlık açısından hoş olmayan durumlara sebebiyet verebilir. Aynı zamanda gıdada bulunan mikroplar da elden bulaşarak insan sağlığına zarar verici olabilir. Bu nedenle gıdalar ile temas halinde hem gıdaların daha hijyenik kalabilmesi hem de insan sağlığının daha fazla korunabilmesi için mutlaka eldiven kullanımı şart bir durumdur.

Kesilmez Gıda Eldiveni

Gıda sektöründe kullanılan ve bununla beraber sağlam olan eldiven modellerinin, gerçekten göz kamaştırıcı sonuçları var. Önemli ve ciddi bir teknolojinin kalite yönünden ortaya koymuş olduğu destekle birlikte, bu sağlıklı unsurları en verimli pozisyonda gözden geçirmek gerekmektedir. Sağlıklı olduğunu ve avantajlı olduğunu en yakından görmüş olduğumuz kesilmez gıda eldiveni ile birlikte, günümüz koşullarında profesyonel ve nitelikli ürün modellerini belli birtakım fırsatlarla avantaj olarak yakından görmek çok önemlidir. Kesilmez, dayanıklı ve sağlıklı yapısı ile birlikte, bu tür eldiven modellerinin kullanıldığı yerde kullanıcılara çok büyük katkısı var. Kesilmez eldiven, hem çözüm üreten hem de sağlıklı bir sonuç modellerin en iyi sonuçlarını göstermektedir.

Gıdaya Uygun Eldiven

İlk başta lateks eldiven modelleri bu konuda önerilecek ve tavsiye edilecek sonuçlar koymaktadır. Bununla birlikte gıda sektörünün ürünlerinin durumuna göre değişken bir tercih seçeneği burada ortaya çıkmaktadır. Her şekilde kendinizi ve gıdaları koruma noktasında, atmış olduğunuz adımlar büyük bir avantaj yaratmaktadır. İşte bu yüzden gıdaya uygun eldiven tercihi yaparken, doğru firmadan doğru hassasiyet ölçülerine ve ürün kalitesine bakmak çok önemlidir. En başta da önemli bir sektörün sağlıklı ürünlerle beraber ihtiyacını karşılayan seçenekler, aynı zamanda insanlar için her zaman pratik proje ve avantaj üreten imkânları gözlerine getirmektedir.

Gıdaya Uygun Isıya Dayanıklı Eldiven

Gıda sektörünün pek çok farklı iş konu olmakla birlikte, ısıya dayanıklı çalışma performansı ile beraber eldiven modellerinin bir bütünlük yarattığı görülüyor. En başta da gıdaya uygun ısıya dayanıklı eldiven , çok önemli çalışmalarla insanların karşısına çıkmış muazzam ürünleri göstermektedir. Görünüşü itibariyle sağlıklı kalite itibariyle avantajlı seçenekler ile birlikte, bu önemli sektörde çalışabilmek için birbirinden kaliteli eldiven modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de çok fazla insana hizmet eden sektör avantajları, temizlik ve sağlık konusunda önemli çözümler yaratmaya devam etmektedir. Bu çözümlerin avantajlarından istifade etmek için, kaliteli ürün modellerinin yaratmış olduğu fırsatlardan en iyi şekilde faydalanmak şansına sahip olabilirsiniz.

Gıda Eldiveni Fiyatları

Eldivensiz yapılan tüm işlerde olduğu gibi gıda işlerinde de tehlikeler arka arkaya gelebilir ve hastalıklar kaçınılmaz olabilir. Gıda eldiveni fiyatları ve modelleri diğer tüm eldiven gruplarında oranla daha geniş yapılı daha kolay takılabilen ve daha ucuz eldivenlerdir. Bu nedenle herkes rahatlıkla temin edebilir. Gıda eldiveni, gıdalar ile eller arasında bir koruyucu görev üstlenir. Özellikle de büyük yerlerde çalışan, yemek yapan, yemek koyan ya da bir şekilde gıdalar ile temas etmesi gereken herkesin mutlaka eldiven kullanması şarttır. Gıdaların tazeliğini korumak, mikroplara karşı önlemek, bakterilerin çoğalmasına engel olmak, insan sağlığını tehdit etmemek adına gıda eldivenleri büyük bir görev görüyorlar. Genellikle poşet ya da kauçuk gibi malzemelerden üretilen bu eldivenlere, sağlık ve hijyen açısından ihtiyaç duyuluyor.

Gıda Eldiveni Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak gıda eldiveni ve temizlik eldiveni çeşitleri neredeyse aynıdır. Sarı, yeşil ve şeffaf renklerde karşımıza çıkmakta olan eldivenler 5 farklı bedenden oluşur ve tüm el gruplarına uyum sağlarlar. Tekli olarak alabileceğiniz gibi, bu çeşitlere sahip olan eldiven modellerini toptan çift şeklinde de satın alabilirsiniz. Her zaman her yerden ve özellikle de ev ortamlarında hijyeni sağlamak adına bu eldivenlerin kullanılması şarttır. Yapısı ve kullanımı son derece hafif olan ve ele hiçbir ağırlık vermeden işinizi yapmanıza olanak sağlayan eldiven modellerini sitemizden uygun fiyatlar dahilinde satın alabilir ve uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

Gıda Eldiveni Hangi Durumlarda Kullanılır?

Hassas el becerilerine karşı dayanıklı olan bu eldivenler, gıdaları daha rahat tutmanıza yardımcı olur. Yağsız ve gressiz parçalardan oluşan bu eldiven modelleri gıda sektöründe ve genel temizlik sektöründe her zaman yer alan malzemelerden yalnızca bir tanesidir. Gıda ve temizlik için tasarlanan koruyucu eldiven modelleri, kimyasal bir şeye temas ettiğiniz takdirde de ellerinizi korur. Hem ellerinizin dışarıdan gelen tehlikelere karşı kapalı olması hem de gıdaların kirlenmemesi için gıda eldiveni koruyucu kalkan görevi görür. Doğal lateks, kabartmalı kumaş ya da pamuk havı emdirilmiş kumaşlardan elde edilen gıda ve temizlik eldivenleri, ellerinizi terletmez.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.