300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo Fırsatı!
Filtrele
Kategoriler
Marka
Renk
Beden
Fiyat Aralığı
11 129

Kimyasal Eldiven

Temizlik yaparken, kimyasal malzemelerin yer aldığı bir iş yapmanız gerektiğinde ya da sadece hijyen amacıyla dahi kimyasal eldiven kullanımı son derece önemlidir. Ellerin hasar görmemesi ve yapılan işin de en iyi şekilde yapılabilmesi için mutlaka eldiven kullanımına hayat boyu yer verilmesi gerekiyor. Herhangi bir işle uğraşırken, özellikle de deterjan gibi kimyasal maddelerin yer aldığı işlerle uğraşırken yapılması gereken en öncelikli eylem eldiven giymektir. Eller, her yere temasta bulunduğumuz ve dokunduğumuz her şeyden kolaylıkla nem, mikrop ve hastalık kapabilen organlardır. Bu nedenle kimyasal içerikli işlerle uğraşmaya başlamadan önce kimyasallara karşı tasarlanan koruyucu eldivenlerden temin etmek gerekir. Hem yapısı çok kullanışlı olan hem de elleri tüm dış tehlikelere karşı korumakta olan eldiven çeşitlerinde genellikle doğal lateks kullanımına yer verilir.

Kimyasal Eldiven Fiyatları

Koruyucu özellikte olan kimyasal eldiven modelleri, genellikle pudralı olarak tercih edilirler ancak pudrasız olan çeşitleri de mevcuttur. Kimyasallara karşı koruyucu kalkan görevi üstlenmekte olan eldiven modellerinde pudraya yer verilir. Pudralı olan modellerle çok daha rahat işinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda parmak aralarınız terlemez ve hava alabilir. Hava alabilme özelliğine sahip olan bu eldivenler sayesinde işinizi yaparken kayma ya da herhangi bir nesneyi tutamama gibi bir durumla da karşı karşıya kalmazsınız. Bu kaliteli ürünler sitemizde en uygun fiyatlarla karşınıza çıkacaktır.

Kimyasal Eldiven Çeşitleri

Çok farklı ve çeşitli özelliklere sahip olan eldivenlerde birden fazla beden vardır ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bu eldivenler özellikle de ellerin mekanik ya da kimyasal tehlikeler altında olduğunda kullanılması gereken malzemelerdir.

  • Çok geniş bir yelpazeye sahiptir ve her bedenden kimyasal eldiven modelleri mevcuttur.

  • Kimyasallara ve mekanik saldırılara karşı elleri çok nazik ve kaliteli bir şekilde korurlar.

  • Kaplamalı ya da kaplamasız çeşitleri mevcuttur ve herkes dilediği ve ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip olan modelleri gönül rahatlığıyla kullanabilir.

  • Destekli ve desteksiz modelleri de var olan kimyasal eldivenlerde elleriniz tamamen rahat eder ve terlemez.

Kimyasal Eldiven Kullanımı Zorunlu Mudur?

Yapılan işe ve işin niteliklerine göre bazı yerlerde kimyasal eldiven kullanmak zorunlu olabilir. Ancak evlerde ya da daha küçük yerlerde kullanımı zorunlu değildir. Hijyene önem veren herkesin ve çok daha sağlıklı olmak isteyen bireylerin vazgeçmediği parçalardan bir tanesidir. Gerek yemek yaparken, servis yaparken, gıdalarla temas halindeyken ve de özellikle ağır temizlik malzemeleri ile temizlik yaparken kullanılması gereken bir malzemedir. Ellerin yara olmaması, kimyasal madde ve bileşenlerin ellerin derisine zarar vermemesi ve her zaman daha yumuşak kalması için, özellikle de pudralı olan modellerin kullanımına yer verilmelidir. Sizler de bu çeşitli modelleri sitemizden inceleyebilir, bulabilir ve gönül rahatlığıyla satın alarak kullanabilirsiniz. Elleriniz artık her işi yaparken daha güvende ve korunaklı olacaktır.

14 adet ürün bulunmuştur.

DESTEK HATTI

Size nasıl yardımcı olabiliriz

DESTEK HATTI İLETİŞİME GEÇ En Kısa Süre İçerisinde Geri Dönüş Yapılacaktır.
Whatsapp Destek Hattı
WhatsApp

İletişime geçmek için hemen tıklayınız

Tıklayınız
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.