Filtrele

Kategoriler

Markalar

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

22 27
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
03 T009-14
Yarım Eldiven
22,00₺

03 T009-11
Kışlık Eldiven
26,70₺

Örme Eldiven Modelleri

Örme eldiven modellerini tercih edeceğiniz zaman, bu eldivenlerin farklı şekilde sonuçlarını görebilirsiniz. Özellikle de değişik şeklinde örülmüş farklı malzeme ile bütünlük ortaya koymuş seçenekler, kesilmeye karşı dirençli ve elleri koruyan sonuçlar yaratıyor. Kimyasal ürünler ve üretim pozisyonunda koruyucu özelliğe sahip olan eldiven modellerinin, özellikle sadece elleri değil konuda koruyan yapısı dikkat çekmektedir. Her bir ürün farklı renkler ve farklı üretim boyutları ile insanlar için gerçekten iyi bir fırsat ortaya koymuştur. Işıltılı modeller ve insanlar için özgüven sağlayacak ürün seçenekleri, dirençli, kabiliyetli görüntüsü ile çok iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Başarılı montajlı tedarik sisteminin burada yaratmış olduğu cazip sonuçlar, kaliteli eldiven modelleri ile gerçekten iyi ve sağlıklı bir bütünlük yaratmak durumundadır. İş kullanım alanları ve kullanım amaçlarına göre farklı yapımlarda imal edilmektedir. Yüzde yüz pamuktan imal edilen ve çelik örgü olmak üzere değişiklik sağlar. Örme eldivenleri kullanılan alanlarına göre farklı çeşitlilikte imal edilmektedir. Çelik örgü işçi eldiveni, pamuk iplik örgülü işçi eldiveni, iplik örgülü üstü nitril kaplama işçi eldivenleri olmak üzere çeşitli alanlara göre iş tehlikelerine karşı koruma sağlayan işçi eldivenleri mevuttur. Bir çok iş alanında, oldukça dayanıklı, yanmaz, delinmez, kola yıpranmaz ve kesi oluşumlarına karşı korunaklı yapısı ile imal edilip piyasaya uygunluk taşıdığı sektör testleri yapılmaktadır. Herhangi bir konuda insanları koruyacak aparat ve aksesuarlar, iş güvenliği ve işçi sağlığı için önemlidir. Özellikle de en çok kullandığımız organlar ellerimiz olduğu gibi, bunları korumak için alınmış tedbirlere yakından bakmak gerekir. Çalışan kesimin bu türde ihtiyaçlarını karşılama noktasında, örme eldiven modelleri her zaman en sağlıklı görevi üstlenmiştir. Bu görevi yerine getirme noktasında, özellikle çalışan kesime destekleri ile güvenilir firmaların sonuçlarına bakmak gerekir. Son derece kaliteli ve güvenilir ürünler önemli bir yelpaze yaratırken, kesilmeye dayanıklı ve deri destekli modeller, gerçekten çok muazzam bir bütünlük oluşturuyor. Aynı zamanda kullanışlı ve sağlam yapısı ile yumuşak özelliği ön planda olan eldiven çeşitleri, insanların daha verimli bir şekilde çalışmasına destek vermek durumundadır. Büyük bir dikkatle gözden geçirilmiş ve insanların karşısına çıkmış seçenekleri, avantajları ile beraber burada değerlendirmek çok önemlidir.

Örme Eldiven Özellikleri

Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak örgü yapılmaktadır. Ayarlanabilir ve sağlıklı kayış mevuttur. Ters çevrilebilir özelliği, bıçak batmaz özelliği, çıtçıtlı sabitleme konçlu ve sertifikalı, her iki ele uyumluluk ile özellikleri mevcuttur. Düz örgü eldivenler ise yüzde yüz pamuk iplik ile imal edilmiştir. Hav ve iz bırakamama özelliğine sahiptir. Örme eldivenleri kullanım amaçlarına göre farklı imallerde kullanım amaçları taşımaktadırlar. Kolay kavrama özelliği ile kuru ve ıslak nesneleri tutmakta kolaylık sağlar. Örgü üzeri nitril kaplama da olabilmektedir. Farklı çeşitleri ile örgü eldiven çeşitleri ve özellikleri mevcuttur.

Örme Eldiven Kullanım Amaçları

Örgü eldivenin çeşidine göre kullanım alanı farklılaşmaktadır. Çelik örgü eldivenlerin en çok tercih edildiği sektörler gıda sektörleridir. Kolay yırtılma, yanma ve delinme oluşmaz. Daha dayanıklı olması sebebi ile tercih edilmektedir. Kola yıpranmaz yapısı gereği gıdaya uygun olması sebebi ile de kullanım amacı çoğaltılmaktadır. XRay ışınlarına fark edilir şekilde yapılmaktadır. Tek el için satışı yapılır. Her iki ele de uygun tarzda uyumluluk sağlar. Gıda uyum sertifikası olanlar gıda sektöründe, delinmelere karşı korunaklı oluşu, bıçak batması karşısında ele zarar vermeyecek şekilde yapısı ile tercihi artmaktadır. Örme eldivenleri ısı eldivenleri ise, ambalajlama prosesleri, ısı kaynak işlerinde, inşaat, montaj, taşıma, demir – çelik işlerinde, kaldırma işlemlerinde yüksek ısıya dayanıklılığı sayesinde iş tehlikelerine uygun kullanım amacı taşımaktadır.

Örme Eldivenleri Kullanım Alanları

İmal edilen çeşitliliğine göre kullanım alanları değişmektedir. Örme eldivenleri nitril kaplama olanları; mantar, ağaç işleme işlerinde, demir – çelik ve metal işleme işlerinde, ulaşım yolları, demir yolları ve hava yollarında imalatlar ve tamir, onarım gibi genel amaçlı makine tamirlerinde çokça kullanılmaktadır. Depolama, ayıklama, kaldırma, ulaştırma, inşaat çalışmalarında ve cam işlerinde, cam kesme ve işleme işlerinde kullanılmaktadır. Örgü ısı eldivenleri; mekanik işlerde ve yüksek ısı gerektiren işlerde elleri koruma amacı ile kullanılmaktadır. Isıya karşı yüksek direnci bulunan eldiven imalatı uygun ortam için yapılmaktadır. Çelik örgü eldivenleri; gıda üretim tesislerine uygun hammadde kullanılarak yapılmıştır. Bıçak kesiklerine karşı elleri koruma amacı ile üretilmiştir. Paslanmaz, delinmez yapıya sahiptir. Kesici aletlerin sık ve yoğun kullanıldığı alanlar için önerilmektedir.

Örme Eldiven Fiyatları

Güvenilir ve kaliteli tedarik sisteminin, indirimli fiyatlarla beraber insanlara sunmuş olduğu avantajları buradan görebilirsiniz. Eldivenler kullanışlı olduğu gibi, özellikle değişik ölçü ve model seçenekleri ile insanlara gereken kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda alışverişe kolaylık sağlayacak indirimli örme eldiven fiyatları, pek çok kişinin bu sistemden avantaj elde etmesine katkı sağlamaktadır. Önemli çözüm ve ciddi avantajlar ile birlikte, buradaki sağlıklı ürün seçeneklerini gözden geçirmek mümkün olmaktadır. Güvenilir bir sektörün sağlıklı malzemeleri ortaya çıkarken, bilinçli müşterilerin burada takip ettiği sonuçlar çok önemlidir. Kullanışlı ve kaliteli yapısı ile insanların işini kolaylaştıran ürünler, aynı zamanda yüksek standartlı kalitesi ile her zaman iyi bir noktada karşımıza gelmektedir. Tedarik etmek istediğiniz ürünler ile birlikte, örme eldiven modelleri ve fiyatları değerlendirmesini burada yapmak çok önemlidir. Özellikle de başarılı bir tedarik zincirinin insanları desteklediği noktada, ürün kalitesi ile alınmış tedbirler işleri daha kolay hale getirmektedir. Kullanışlı ve sağlıklı muazzam ürün yelpazesinin, burada çözümlere gerçekten çok büyük desteği ve katkısı bulunmaktadır. Oldukça kullanışlı bir şekilde karşımıza çıkmış olan ürün seçenekleri, gerçekten göz kamaştırıcı bir hassasiyet noktasında insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.