MENÜ

Değerlerimiz

İzlenebilir Üretim Süreci

Tüm birimlerimiz de kullandığımız ERP (Navision) programı sayesinde gerek dış birimlerimizde gerekse merkezimizde yapılan işlemler anında bilgisayardan takip edilebilmekte ve herhangi bir olumsuzlukta ilgili prosesle hızla iletişim sağlanmaktadır.

Kalite Politikamız

Her zaman daha kaliteli ve daha hızlı üretmeyi sürekli gelişmeyi kendimize ilke edindik. ISO 9001 kalite belgemiz İŞMONT olarak Türkiye'de alanımızda gerçekleştirdiğimiz ilklerden biridir. Kurduğumuz kalite yönetim sistemiyle düşük maliyetli yüksek kaliteli ürünler üretip müşterimize zamanında teslim ederek", ana hedefimiz, kalite yarışında yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da ön sıralarda yer almaktır" diyoruz.

Sosyal Sorumluluk

"En iyi yatırım insana yapılandır" sözünden yola çıkarak yaptırdığımız okullarımızdan sonra, ülkemizde eğitim ve öğretimine verdiğimiz desteğin devamlılığını sağlamak en büyük amaçlarımızdan biridir.

Çalışanlarına Saygılı

Dünya çapında fabrikalarda çalışma koşullarını geliştirmeye odaklı şirketkler için ticari temelli bir öncü girişim olan BSCI Davranış Kuralları'nı benimsiyoruz, sahip olduğumuz bu belgede belirtilen ilkelere ve etki alanları dahilinde insan haklarına saygı duyulmasına dail sorumluluklarımızı yerine getirmeyi taahhüt ettik.

Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.