MENÜ

Kargo ve Teslimat Bilgisi

Teslimat Seçenekleri ve Kargo Firması

Sipariş Elime Ne Zaman Ulaşır?

Teslimat süreleri bulunduğunuz adresin il, ilçe, köy veya kasaba gibi yerleşim konumunuza göre 2-7 gün arası değişiklik göstermektedir.

İşmont gönderimlerinde hangi kargo firmasıyla çalışıyor?

İşmont, gönderimlerinde UPS firmasıyla çalışmaktadır.

Kargo firması iade gönderimimi almaya gelmiyor

Kargo firması kurye operasyonunu günlük olarak düzenlediğinden, ürün gönderim işlemleriniz için günlük kurye talebi iletmeniz gereklidir. Örneğin kurye talebinizi dün ilettiyseniz ve kargo firması ürünü almaya gelemediyse, bugün kurye talebinizi tekrar iletmeniz gerekir.

Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Ürünlerin teslimatı, belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. Talep ettiğiniz durumlarda, paketinizi şubeden teslim almak isterseniz, paketinizin iletildiği kargo şubesiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Teslimat adresimi nasıl değiştirebilirim?

Hazırlık ve kargo sürecinde olan siparişlerde teslimat adresi değişikliği yapılamaz.

Teslimatımı yapacak kargo şirketini değiştirmek istiyorum.

Kargo firması seçme veya değiştirme imkanı bulunmamaktadır.

Siparişim eksik geldi ne yapabilirim?

Siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken paketinizi kontrol etmelisiniz. Bu esnada paketinizde eksik olduğunu fark etmişseniz kargo görevlisinden tutanak tutmasını talep etmelisiniz.


Kargo Bedeli

Ürünün kargo bedeli kime aittir?

Alışveriş tutarınız 1500 TL’ nin altında ise kargo bedeli size aittir. 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedelini İşmont öder. Ücretsiz kargo kampanyası Adaları kapsamamaktadır.

Adalar hariç Türkiye'nin her yerine 75 TL kargo ücreti ile gönderiler yapılır. Gönderi maliyetinden dolayı Adalar için 304,50 TL kargo ücreti yansıtılmaktadır.

 

Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.