MENÜ

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Güvenliği

3D Secure ile ismont.com.tr'de nasıl alışveriş yapılır?

Bilgilerinizin transferi sırasında SSL teknolojisi kullanılmakta olup kişisel bilgileriniz tarafımızca hiçbir şekilde görüntülenmemektedir. 3D Security güvenlik sistemi ile alışverişleriniz güvenli olarak sağlanmaktadır.

ismont.com.tr'de yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka sistemi ile ödeme sayfasında kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

 

3D Secure neden güvenlidir?

3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin, yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen sms şifresiyle onaylaması gerekiyor. Yani kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

3D Secure nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, kart sahibine sms ile gelen şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir.

CVV2 veya CVC2 nedir?

Kredi kartınızın arka yüzündeki numaranın son 3 rakamı CVV2, CVC2 veyaCID adı verilen bir güvenlik kodudur. Örneğin kartınızın arkasında 0000 1111 2222 3333 444 yazıyorsa CVV2 numarası (Güvenlik Numarası) 444′tür. CVV2 veya CVC2 denen güvenlik kodu, kredi kartı sahteciliğinin önüne geçmek için kullanılan yöntem olarak oluşturulmuştur. Genellikle telefon, faks ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde kartınızın fiziksel olarak var olup olmadığının kontrolü amacıyla kullanılır. Güvenlik numarası banka tarafından kartın basımı sırasında, kredi kartı numarasının ve son kullanma tarihinin sadece bankanın bildiği bir yöntem şifrelenmesi ile oluşturulur.


Ödeme Seçenekleri

Kapıda ödeme var mı?

ismont.com.tr'de yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, EFT ve havale ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmıyor.

Banka kartıyla ödeme yapabilir miyim?

ismont.com.tr'de 3D Secure seçeneğini ile banka kartlarıyla da güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Hangi bankalara taksit yapılır?

Ödeme adımlarında kredi kartı ile ödeme seçildiğinde kredi kartı bilgilerinin altında taksit yapılan kartları görebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapacağım?

- Sepetim sayfasından satın almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Satın Al butonuna basın.
- Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresleri seçin veya yeni bir adres girin.
- Ödemeyi kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Eft veya havale ile gerçekleştirebilirsiniz.

Taksit işlemlerinde vade farkı alınır mı?

Vade farkı, bankanızın taksit seçeneklerine göre bankanız tarafından alınır. Ödeme sayfasında kart bilgilerini girdikten sonra çıkan taksit seçeneklerinden vade farkını görebilirsiniz.

Ödemeyi EFT/Havale yolu ile yapabilir miyim?

ismont.com.tr 'de EFT/Havale ile ödeme seçeneği bulunur.Havale işlemini gerçekleştirmek için Banka Hesap Bilgileri sayfasına tıklayarak İşmont Tekstil Üretim Paz. San. Tic. A.Ş. adına, siparişinizin toplam tutarını işlem açıklamasına da sipariş numaranızı yazarak; en geç 5 iş günü içersinde göndermeniz gerekmektedir. Sipariş tutarı ile örtüşmeyen havale ödemeleri de İşmont sorumlu değildir.

Not: Havaleyi gerçekleştirdikten sonra bizleride bu ödemelerden haberdar etmek için Havala Bildirim Formu ile bilgilendirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.