Filtrele

Kategoriler

Markalar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

139 397
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster
ISM 1803
Barista Önlük
316,00₺

Yeni Ürün!

CR 0313 0008-40
Cerva Venüs Önlük
327,00₺

ISM 1804
Chef Önlük
397,00₺

Yeni Ürün!

01 M018-07
Aşçı Önlüğü Askılı
139,00₺

03 T049-01
Askılı Önlük PVC 70 X 120
141,00₺

01 M018-18
Aşçı Önlüğü Cepli
254,00₺

01 M018-14
Mutfak Önlüğü Jean
276,00₺

Gourmet Askılı Önlük
Gourmet Askılı Önlük
Tükendi
ISM 1805
Gourmet Askılı Önlük
TÜKENDİ

Askılı Önlük

Başta gıda sektörü olmak üzere pek çok benzer sektörde askılı önlük iyi bir kullanım unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Sızdırmaz özelliğinin yanı sıra kolay kullanım avantajları ile birlikte özellikle iç mekânlarda işçi performansını yüksek tutmak için çok özel modellerimiz buradan size sunuluyor. Maksimum seviyede performans ortaya koyabilmesi için işçilerin en iyi kıyafetler ile desteklenmesi gerçekten çok önemli. Mevsimsel koşullar ve hava şartları düşünülerek hazırlanmış olan modeller kolay ve pratik çalışma konusunda tüm personel için önemli bir avantaj ortaya koymaktadır. Ürünlerimizde kullanılan kumaş kalitesi kendi sektörüne uygun bir yapı oluşturmaktadır. Her türlü değerlendirme yapılarak ortaya konmuş kaliteli üretim ve birlikte işçi sağlığını ve işveren güvenliğini her zaman ön planda tutan bir hizmet anlayışımız var.

Askılı Önlük Modelleri

B ürünler su geçirmez veya değişik kimyasallara karşı dirençli yapısı ile birlikte nitelikli koruyucu bir unsur olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda işçi performansını kesinlikle olumsuz etkilemeyen ergonomik bir yapı desteği ile çok gelişmiş özelliğe uygun modellerimiz bulunmaktadır. Meslek hastalıkları ve benzer sorunlar düşünüldüğü zaman tercih ettiğimiz ürünler ve kullandığımız malzemeler gerçek bir koruyucu etkiyi ortaya koymaktadır. Gerek renk tercih olsun gerekse de kullanım avantajları sağlayan model avantajları her şekilde bugün nükleer kullanan insanlara önemli bir fırsat ve avantaj sağlamaktadır.

Yapım aşamasında malzeme tercihi ve işçilik konusunda gerçekten çok titiz davranıyoruz. Ölçülerin birebir tutması için standart uygulamalar ve gerekli prosedürler firmamız tarafından kusursuz bir şekilde takip ediliyor. Teslimat konusunda sorun yaşamadığımız gibi müşterilerimizden herhangi bir şikâyet almıyoruz ve işimizi gerçekten çok önemsiyoruz. Buradan size tedarik ettiğimiz askılı önlük modelleri işimize ne kadar sahip olduğumuzu gerçekten net bir şekilde göstermektedir. Su geçirmez özelliğe sahip bununla beraber ısı yalıtım konusunda insanları avantaj sağlayan kıyafet modelleri büyük bir dikkatle üretiliyor ve işçi kıyafetler olarak bu pazara sunuluyor. Firma olarak tedarik noktasında pek çok sektörün alt yapısına uygun modeller oluşturuyoruz ve uygun koşullarda hizmet sunuyoruz.

Askılı Önlük Fiyatları

Önlüklerin pratik olmasının yanı sıra fiyat konusunda da çok avantajlı seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Bütün işletmelerin maddi olarak sorun yaşamaması ve tedarik noktasında sıkıntı çekmemesi için uygun fiyatlarla beraber ürün kategorileri hazırlamış durumdayız. Farklı ve işlevsel bir kullanım avantajını gösteren askılı önlük bu sayfalarda fiyatları ile beraber gerçekten dikkat çekici bir ayrıcalık oluşturuyor.

Ücretsiz kargo avantajından faydalanmak için sadece 100 TL üzerinde sipariş vermeniz yeterli. Orijinal ürünleri size ulaştırmak konusunda söz veren firmamız her zaman sözünü tutuyor ve görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Sayfalarımızda devam eden fırsat alışverişleri ve avantajlar için sürekli olarak bizi ziyaret etmeyi denemelisiniz. Her an karşınıza çıkması beklenen uygun seçenekler, fırsat alışverişin konusunda size gelirken yardım ve desteği sağlayacaktır.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.