Filtrele

Markalar

Standartlar

Cinsiyet

Renk

Beden

Fiyat Aralığı

769 2632
Filtreyi Gizle
Filtreyi Göster

Çeliksiz İş Ayakkabısı

İş güvenliği konusunun oldukça ciddiye alındığı son günlerde, hem seçilecek firma hem de çalışılan saha düzeyiniz iş ayakkabısı kullanımına uygun şartlarda olmalıdır. Teknolojik imkanların elverdiği sürece gelişen ve değişen koruyucu özellikte olan iş ayakkabılarının modelleri ve teknik özellikleri hem işçileri hem de işverenleri çalışma ortamında yaşanabilecek kaza ve yaralanmalara karşı koruma altına almaktadır. İş ayakkabılarının güvenlikli olması, darbelere karşı dayanıklı, kimyasal malzemelere maruz kalmaya karşı önleyici, elektrik çarpmalarına karşı metal detay içermeyen, yüksek derecede ısıya karşı dayanıklı, şantiye işçileri için bağcıksız, rahatlığı, yıpranmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklı olması dikkate alınacak konuların en başında geldiği için pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Yeni nesil iş ayakkabısı üretici firmalar tarafından iş güvenliği kapsamında öncelikli olarak hem emniyetli hem rahat ve konforlu hem de kullanışlı olması yönünde gelişme göstermektedir. Bunların başında işçi sağlığını ölçüt alan firmalar işçilerinin güvenliğini emniyet altına alarak kaliteli ve kurumsal yönetimi ile Avrupa standartlarına uygun ve önemini kavrayan özellikte çeliksiz iş ayakkabısı ve çelikli iş ayakkabısı seçimi yapmaktadırlar.

 

Çeliksiz İş Ayakkabısı Modelleri

İş ayakkabılarının kullanım alanları düşünüldüğünde her biri birbirinden farklı özellikte tasarlanan ayakkabı modelleri karşımıza çıkmaktadır. İş güvenliği konusunda risk faktörleri yüksek derece belirgin olabilecek yaralanmalar, yanmalar ve ezilmelere karşı ayakların sağlığı ve konforu, kesinlikle atlanmaması gereken detaylar arasında gösterilmektedir. Bu sebeple çalışma ortamına göre çelikli veya çeliksiz modellerde iş ayakkabıları firmalar tarafından belirlenmekte ve işçisinin sağlığı için kullanılması günümüz şartlarında zorunlu hale getirilmiştir. İnşaat alanında bir işçi düşünülen ayakkabı çelikli olurken, elektrik alanında çalışan bir işçi için akıma maruz kalmaması içi çelik kullanılmamıştır. Bu sebeple çeliksiz iş ayakkabısı modelleri genelde hava alabilen, kumaştan yapılan, ter emici, sıvı geçirmez, esnek ve şok emici taban, anti statik çift taban, yıpranmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı, kaymaya karşı dirençli, plastik burun koruyucu ve 34-45 arasında üretilen numaralı ayakkabı türlerindendir. Çelikliler ise daha ağır tehlikelere karşı ayaklarınızı koruma altına alan ayakkabı türlerindendir.

 

Çeliksiz İş Ayakkabısı Fiyatları

Çalışma ortamı göz önüne alınarak tasarlanan iş ayakkabıları her ne olursa olsun tüm olumsuzluklar dikkate alınarak üretilmektedir. Bu sebeple Ulusal ve uluslararası pazarda kendini gösteren ve pek çok ürünün gelişimi konusunda öncülük eden firmalar tarafından üretilen ve her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma ile çalışmak işverenlere olduğu kadar işçilere de fayda sağlamaktadır. Çünkü iş ayakkabılarının tedarikçi firma tarafından üretimi sırasında kaliteli ve dayanıklı olması, kalınlığı, taban boyutu, genişliği, hafifliği, yüksekliği ve tabanlarındaki diğer detaylar İş güvenliği kapsamında değerlendirilen önemli ayrıntıları yerine getirip getirmediği kurumsal kimliğini yansıtmaktadır. Bu sebeple tercih edeceğiniz firma çok önemlidir. Bu kapsamda İşmont kaliteli birçok ürünle hizmet sağlamakla beraber, çeliksiz iş ayakkabısı fiyatları ve modellerinden de alternatiflerle karışımıza çıkmaktadır. Normal şartlarda ayakkabı çeşitleri; nubuk, delikli,  süet ve kumaştan üretilmektedir. Bunun nedeni ise çalışma ortamında ortaya çıkabilecek tehlikenin risk faktörü analiz edilerek çıkan sonucun burun koruması gerektirmemesi ve çeliksiz iş ayakkabıları kullanılmasının uygun oluşu dikkat çekmektedir.

ÜCRETSİZ KARGO
Whatsapp Destek Hattı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.